SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 10

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 199389

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 840
No nie wiem ile przechowywac, obojetnie byle szlo, do ilu napiszcie najlepiej o ile mozna i co mozna.

n

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
robiłbym gotowe i dawał do lodówki na około 3dni tak było by najlepiuej

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
witam,drazliwy problem posiadam,mianowicie wzdecia cos mi sie obilo o uszy ze w diecie pelnej weglowodanow to jest zaqwsze,ale nie da sie tego uniknac? dodam ze smrod kiedy wypuszcze gaz jest okropny,jakby ulatnial sie prawdziwy gaz,a czestotliwosc wydzielania gazu rowniez duza...co zlego jem?

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 553
Mam pytanie o tanie zrodlo tluszczy. DO tej pory mialem za darmo pestki z dyni, niestety skonczylo sie i szukam czegos NAPRAWDE TANIEGO.
Tluszcze dostarczam jeszcze z oliwy-okolo40g dziennie. A reszte ?
Wie ktos moze gdzie mozna kupic pestki dyni, slonecznik itp ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
w sklepie zapewne, w każdym markecie, z tanich próbuj jeszcze wiórek kokosowych, masła, tłuste mięso.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
TOMASZJR
witam,drazliwy problem posiadam,mianowicie wzdecia cos mi sie obilo o uszy ze w diecie pelnej weglowodanow to jest zaqwsze,ale nie da sie tego uniknac? dodam ze smrod kiedy wypuszcze gaz jest okropny,jakby ulatnial sie prawdziwy gaz,a czestotliwosc wydzielania gazu rowniez duza...co zlego jem?


eliminuj produkty które podejrzewasz o powód wzdęć aż znajdziesz ten właściwy, możesz spróbować dorzucić też enzymy w suplemencie, suplementacja probiotykami także może być pomocna.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
obstawiam na kasze gryczana wobec tego :D

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sluchajcie, ukladam dietke na cykl metki, po zakonczonym cyklu moge dalej jechac na tej samej diecie czy musze cos zmienic ? oc masa

Zmieniony przez - Tyanis w dniu 2012-07-08 23:28:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TOMASZJR
witam,drazliwy problem posiadam,mianowicie wzdecia cos mi sie obilo o uszy ze w diecie pelnej weglowodanow to jest zaqwsze,ale nie da sie tego uniknac? dodam ze smrod kiedy wypuszcze gaz jest okropny,jakby ulatnial sie prawdziwy gaz,a czestotliwosc wydzielania gazu rowniez duza...co zlego jem?


Na masie mialem to samo, nie moglem w szkole do konca lekcji wysiedziec mimo, ze rano bylem na kiblu juz. Mi sie wydaje, ze to od platkow owsianych tym bardziej jesli sa z mlekiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tym bardziej spróbuj mleko z diety wyeliminować

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety masowej po redukcji

Następny temat

Dieta na masę do oceny +kilka pytań

WHEY premium