SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 10

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 197934

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4479
Timo oczywiście, że do płatków można dodać rodzynki tak samo zm. suchego serka można jeść go np z oliwą, owocem o niskim IG lub z czymś innym pod warunkiem że będzie to współgrało z Twoi wyliczonym zapotrzebowaniem na b, t i ww

Moms never understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odp., akurat oliwa mi nie smakuje i wole już wypić moją dawkę na raz i czymś zapić/zagryźć :D. Skoro mam w diecie wszystko wyliczone i coś do tego dodam, np. rodzynki to na pewno coś mi przekroczy w wyliczonym zapotrzebowaniu ale myślę, że jak to będzie niewielka ilość to nie ma problemu.
Liczę jeszcze na odpowiedź jak urozmaicić sobie ciągłe jedzenie suchego ryżu/kaszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4479
Myślę, że przekroczy Ci niewiele i nie będzie to aż tak przeszkadzać do ryżu/kaszy możesz dodawać warzywa, świeży szczypiorek, polać go miodem lub tak jakby Ci smakowało. Naprawdę możesz kombinować w połączeniach byle by było to dla Ciebie smaczne

Moms never understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki, z tym miodem faktycznie może być dobre :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4479
To ja też mam pytanie: biorę aminokwasy w dni treningowe to w nietreningowe tez brać z tym, że np połowę porcji?

Moms never understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie ma sensu bierz okołotreningowo

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
1. sos mozesz sam zrobic. są w sklepach pasty pomidorowe bez cukru, dodajesz ziola swieze lub suszone, pieprz, etc...przyprawy tez uzywaj jakie lubisz. wiele z nich ma pozytywny wplyw na zdrowie, metabolizm, trawienie. 2. wszelkie platki poza owsianymi są w sklepach pelne cukru i innego syfu. dodaj do owsianki owoce, zurawine, mozna tez odzywke bialkową, orzechy, rodzynki- jak najbardziej. zrobisz sobie wlasne, dobre musli. 3. do twarogu mozna dac posiekane warzywa: rzodkiew, cebulkem szczypior, papryke, etc..mozna tez dodac orzechy, oliwe, troche ryby wędzonej- zrobic cos ala pasta. sporo mozliwosci. 4. pieczywo najlepsze prawdziwe razowe na zakwasie, albo dobry chleb hermetycznie pakowany- czytaj sklady, aby nie zawieral badziewi. 5. zajrzyj do kuchnia sfd- masz tam sporo przepisow, ktore mozesz modyfikowac w zaleznosci od bilansu, celu, lub wykorzystac w calosci

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
jak to jest z aerobami lepiej robic na czczo ? czy po posiłku ? jestem na redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mleko:

-Czy picie mleka w ogóle jest zdrowe?(chodzi mi o takie UHT 1,5% - 2%)?
- Czy picie mleka na noc tuczy?
- Czy mleko ma coś wspólnego z stawami?(źle działa na stawy jego spożywanie)

Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2012-03-24 20:38:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11841
Trening kończę o 23. Cały dzień trzymam dietkę na 150%. Co na ostatni posiłek oprócz porcji białka zaraz po treningu by szybko zadziałało i bym mógł się położyć spać, bo o 5 muszę wstać? Wiem, że węgle. Ale co? Może być np 50g ryżu białego z bananem? Mają dość wysoki ig. To popić sobie białkiem i lulu. Dobra opcja? Jeśli nie to co by było ok?

Still in progress..

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety masowej po redukcji

Następny temat

Dieta na masę do oceny +kilka pytań

WHEY premium