SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 10

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 199453

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1011
Na ogol nie lubie suchych posilkow, wiec dodaje czasem sos do piersi z kurczka i makaronu/ryzu. Czy przykladowo taki sos jest dobry do tego czy raczej nie stosowac, badz stosowac ale rzadko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 623 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4385
witam

czesto chodze po sklepach i szukam nowych produktow z ciekawymi wartosciami odz.
mianowicie ostatnio zaciekawilo mnie krojona piers z kurczaka w paski gotowe juz ,nie surowe. bez zadnych przypraw itd sklad 98% piers z kurczaka.zamrozone. wystarczy rozmrozic i gotowe do jedzenia

moje pytanie czy to tak samo jakbym jadl ugotowana piers z kurczaka przeze mnie?
i ile musze zjesc gram tej gotowej piersi aby bylo takjakbym zjadl 150gr przed obrobka ?
sklad firmy X to B 30Gr W1 T1
sklad firmy Y to B24 W1 T1

niech masa bedzie z nami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
a nie masz tam wartości podanych? przecież masz porównaj sobie. do składu sprzed obróbki i zestaw

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1209
Witam.

Od dawien dawna jeżeli tylko używam odżywek (Gainery, Białko) zalewam je mlekiem o różnej wartośći tłuszczu od 3.2% do 0.5%.

Dzisiaj usłyszałem że taka kompozycja, tzn zalewanie mlekiem odżywek jest niepoprawna ponieważ mleko jest "złe" i kwasnieje w żołądku. Spowalnia to ponoć procesy metabolizowania i jest nieporządane. To samo dotyczy jedzenia serów, jogurtów i szeroko pojętego nabiału w diecie kulturystycznej.

Osobiscie używam tylko mleka bo z wodą jest to dla mnie nie do wypicia.
To tych informacji powyżej podchodzę z dystansem. Nigdy nie czułemn że mleko wpływa na mnie negatywnie (wiem że istnieją osoby które mleka nie trawią jako dorosłe osobniki).

Pozdrawiam i licze na rozwianie wątpliwośći.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
pij mleko jak Ci smakuje i tolerujesz.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
DS91
Na ogol nie lubie suchych posilkow, wiec dodaje czasem sos do piersi z kurczka i makaronu/ryzu. Czy przykladowo taki sos jest dobry do tego czy raczej nie stosowac, badz stosowac ale rzadko


sosy najlepiej przygotowywać samemu na bazie pasty pomidorowej lub jogurtów naturalnych.
kupne niestety rewelacyjne nie są, taki słoik to ok 100g cukrów gratis do diety.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2012-05-08 20:29:52

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
gdzie najtaniej kupie dobre masło orzechowe? znajde jakieś dobre jakościowo w almie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
A to jest duży syf, czy można np. w II śniadaniu sobie posmarować pieczywo ?

[img]http://www.nordfish.com.pl/foto/02S30GPJJ0015000608421.jpg[/img[ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Regenat
A to jest duży syf, czy można np. w II śniadaniu sobie posmarować pieczywo ?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
a nie lepiej zrobić samemu taką pastę? wiadomo na kilogramy tego nie jesz, więc możesz sobie przesmarować, ale domowa o wiele lepsza.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety masowej po redukcji

Następny temat

Dieta na masę do oceny +kilka pytań

WHEY premium