SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 10

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198017

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
misiek_89
Kończe trening o 21 a posiłek potreningowy jest zarówno ostatnim w ciągu dnia. Czy jedzenie samego białka jest sensowne? Wegle na noc mi nie sluza...


Skoro znasz swoj organizm na tyle to obetnij troche wegle w tym posilku. Chociaz po treningu nie powinno byc problemow.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 203
Siema, mam zamiar sobie ułożyć diete na masę.

Moja masa ciała to 90kg, masa mięsniowa to 68kg (25% body fatu) Ile mam spożywać węglowodanów bo w pewnym poradniku czytałem, że 5g-8g na kg masy. Masy ciała czy mięsniowej? Ja nie zmieszczę w siebie 500g węgłów. Dotąd jadałem ok. 300 i jestem gruby i się opycham :O wtf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Hej, Czy mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytanie ze strony 246??
Brzmiało ono:
GhostRecon
Jaki bilans kaloryczny stosować w okresie roztrenowania jeśli w okresie redukcji jadłem w DT (3x tydzien) 3100kcal a w DNT 2517kcal (4x tydzien)?? Przed redukcją mój blians zerowy to było 2800 kcal ale przy wliczeniu w to 3 treningów w tyg.


Z Góry dzięki

Zmieniony przez - GhostRecon w dniu 2012-08-18 09:27:26

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
PrzecietnyKowalski, miales wczesniej jakas diete? Dobrze by bylo, zebys ustalil sobie ile kcal musisz przyjmowac, zeby bilans byl zerowy. Przyjmij 2,5g/b 1g/t, reszta wegle. A pozniej stopniowo zwiekszac wegle. Najpierw zwieksz o 300 kcal i obserwuj, z tym, ze slyszalem kiedys, ze dopiero po 4 tygodniach najlepiej wprowadzac zamiany, gdyz organizm potrzebuje troche czasu, zanim sie przyzwyczai.
A aeroby robiles kiedykolwiek? Pamietaj wiecej aero, wiecej masy...miesniowej.
A co do tego, ze gruby jestes, moze lepiej sie redukowac.



Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2012-08-18 09:58:52

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Szybkie pytanko mam , normalnie po tr torba kaszy + 150g kury i 2godziny po brąz ryż + 150g wrzucałem. Chciałem ten po treningowy zamienić na Białko w prochu + 2banany lub 1 banan+ 50g Wafli ryżowych pełnoziarnistych. Na czym lepiej wyjde?

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Imo, Bialko + wegle lepiej. Chociaz wegle najwazniejsze, mysle, ze to zalezy od ciebie jak ci pasuje.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
w obu przypadkach to są węgle chodzi czy lepiej 2banany+ białko czy banan+ 50g wafli + białko

Zmieniony przez - Wojtekk w dniu 2012-08-18 10:42:20

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
To zobacz jak napisales, czy jest to jasne w 100%?
To juz zalezy od ciebie co wolisz...Mysle, ze nie ma jakiejs super, hiper, mega roznicy.



Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2012-08-18 10:54:07

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
moglibyście polecić jakąś patelnię grillową?
Ma mi posłużyć głównie do pieczenia mięsa i pieczenia omletów(no właśnie, na grillowej da radę omleta?)

myślałem o takim czymś:http://allegro.pl/kinghoff-patelnia-grillowa-28cm-kh-3846-i2505377508.html

W jakich cenach szukać w miarę porządnej patelni aby teflon nie oderwał się po paru użyciach?

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
firmach szukaj polecam Ci tefal. Nie raz nie dwa zostawiłem na pełnym "ogniu" i teflon nie odszedł:)

P.S Sorry za nie jasność dotyczącą szamy <3

Zmieniony przez - Wojtekk w dniu 2012-08-18 12:28:34

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety masowej po redukcji

Następny temat

Dieta na masę do oceny +kilka pytań

WHEY premium