SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 10

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 197899

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 83124
Poprostu powiedz sobie nie, raz drugi trzeci... musisz to w sobie zwalczyc

"If I advance, follow me. If I stop, urge me on. If I retreat, kill me."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2810
Wk*** mnie to lekko bo nie można się porządnie wyspać. Zasnę a tu godzina po pobudka czas na słodkie. Wszystkim w kolo mowie żeby słodkiego nie kupowali jak nie ma to nie zjem . ale oni oczywiście musza wp**** słodkie

Nie rozmawiaj z d****em bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12992
Mam pytanie co do wegli . Weglowodany które zawieraja cukry to te zle wegle ktore odkladaja sie w tluszcz tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2810
To węglowodany proste czyli złe ...

Nie rozmawiaj z d****em bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
W tłuszcz odkłada się nadwyżka spożywanych kalorii, a nie tylko węgle proste.
@lancca17 Spróbuj po prostu zjeść czasem coś słodkiego, nie przytyjesz przecież od razu 3 kilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Powiedźcie mi w jakim stosunku do siebie mam jeść tłuszcze źródła to : olej lninany,oliwa z oliwek i żółtka jaj. Jeśli przykładowe zapotrzebowanie to 100g.

lancca17 - jeśli nie masz pyerdolca ,że słodzik jest be i w ogóle oślepniesz.To mam propozycje twaróg chudy hooy nawet 0,5kg do tego aromat na alkoholu na serwisie aukcyjnym są po 1,5zł i jeden starcza na długo,dodać do tego słodzika tylko nie fruktozy czy glukozy, i np oliwe/olej lniany i masz zayebisty słodki deserek na noc i do tego zdrowy sam tak jem od 1,5roku i jest pychota. Ja robie tak 250g twarogu,25ml oleju lnianego 10-15tabs słodzika, aromat waniliowy(!) i cynamon zayebiste i słodkie.

Zmieniony przez - Wojtekk w dniu 2012-08-28 20:51:39

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 693 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7218
Jak rozplanować IF jak bym np. skończył trening o 21? Bo teraz raczej nie mam czasu wcześniej iść na siłownie, a rano to śpię xD ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
lancca17 mialem dokladnie ten sam problem co ty. Mialem pokoj jakies 5m w lini prostej od lodowki i mimo, ze caly dzien trzymalem pieknie diete to w nocy budzilem sie nieraz tak samo po godzinie, poltorej i w takim amoku lecialem do kuchni, ze szkoda gadac. Za dnia dieta byla dopieszczona i super, trening tak samo, ale w nocy wszystko tracilem ;/ Wszystko u mnie zmienilo, kiedy w domu na pietro sie przeprowadzilem i przestalem jesc. W ostatniej fazie nauczylem sie jesc owoce zamiast slodyczy to mi troche waga poleciala, ale do przeprowadzki nie umialem tego w ogole ogarnac. Wszyscy mowili przestan zrec w nocy itp., a to mialo jakies glebsze podloze.. Jesli jestes we wczesnej fazie to skoncz to jak najszybciej, zapijaj woda w nocy i lulu, bo jak sie przyzwyczaisz to bedzie kaplica. Wiele o tym czytalem i ludzie majacy ten sam problem, nie zwalczywszy go w zarodku od lat nie umieja sobie z tym poradzic, zadni psychologowie czy dietetycy podobno nie pomagaja. Ja mialem bodziec do zmiany,ty musisz znalezc swoj. U mnie wszystko sie zaczelo wlasnie jak kiedys wstalem w nocy i zjdalem i tak na spokojnie co kilka dni, pozniej zaczelo sie to zawezac, a na koncu umialem 3 rzy w nocy oproznic pol schowka ze slodyczami. Ciesze sie, ze z tego wyszedlem i tobie tez tego zycze, bo ludzie nie ogarniaja jakie to k*******!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
xedos09
Mam pytanie co do wegli . Weglowodany które zawieraja cukry to te zle wegle ktore odkladaja sie w tluszcz tak ?


Zle sa te, ktore wystepuja w przetworzonych produktach.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety masowej po redukcji

Następny temat

Dieta na masę do oceny +kilka pytań

WHEY premium