SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 10

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 197912

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 106
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Fat-Hulk
Kupiłem coś takiego jak olej lniany z pierwszego tłoczenia rafinowany. Czy dobrze zrobiłem? Bo innego nie było. Takie coś:

Zmieniony przez - Fat-Hulk w dniu 2012-03-13 20:10:06


pije dokladnie ten sam juz od ponad roku. Szkoda zeby sie okazalo ze nie jest wysokolinolenowy..

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 401
Potrzebuje pomocy w obliczeniu ZAPOTRZEBOWANIA KALORYCZNEGO, albo nie kumam za bardzo jak obliczyc(choc patrzylem wszystko itp) jestem tepy. Ktos chetny pomoc? priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
posty podwieszone kolego wzór prosty lub kcal są na forum

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
Gdzie w polsce można kupić chleb pełnoziarnisty razowy tostowy? Po angielsku Whole wheat toast bread często uzywany w dietach kulturystycznych np w Ameryce.

Tak wyglada ten chlebek

Zmieniony przez - Peos w dniu 2012-03-13 23:44:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Nie szukaj na umór chleba TOSTOWEGO razowego. Jest to nic innego, jak chleb w takiej formie, i u mnie w piekarni jest masa w tym kształcie chlebów na zakwasie itd. Np. pytlowy, śmiało mogę wsadzić do tostera czy sandwicha. Yoł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
na pewno w większych marketach ale po co Ci on nie wiem.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
s.m.p.a. - w pracy mamy aneks kuchenny i mikrofale. Żarełko z pojemnika dać na zwykły talerz i do mikrofali? Pytanie banalne, ale nigdy nie używałem mikrofali, bo nie była mi do niczego potrzebna. I na ile stopni/minut?
To bym chciał sobie podgrzać. Dzięki.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zaj**iste na talerz i tam bedzie na pewno standardowo ustawione daj na 3 -4 min i sprawdzisz ja mam ale nie podgrzewam nie smakuje mi :) podgrzane zimne rulez

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dzięki :)

No właśnie jak teraz otwarłem do foty, to aż się nie mogę doczekać, tak fajnie pachnie. Spróbuję na zimno, aczkolwiek chce kumplom z pracy narobić smaku, bo jedzą syf, a od kąd tam pracuję, to na początku było jak wszędzie:

- "Co Ty to jesz?"
- " Co tam dziś za szama?"
- "Fajnie pachnie, co to? Nałóż trochę."

I się zaczyna. Niech pozazdroszczą normalnego obiadu, a nie drożdżówek


PS. Zaj**iste są te warzywa z Hortexa. Nie ma zbędnego syfu w środku, same 100% produkty. Nic tylko na patelnię - 10 minut i można szamać ! No chyba, że już jakiś PRO się przyczepić do przypraw w saszetce

Zmieniony przez - Regenat w dniu 2012-03-14 06:57:25
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety masowej po redukcji

Następny temat

Dieta na masę do oceny +kilka pytań

WHEY premium