SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 10

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 197919

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 693 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7218
z tym mlekiem to nie wliczam tylko tego do kawy :D ale jak walę z płatkami 0,5litra to wliczam ^^

Koniu, ile walić DHA EPA na masie ? I tran może być źródłem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Mam pytanie jak mozna rozplanowac posilki kiedy to moj dzien zaczyna sie o 6 konczy o 24 a trening najczesciej bedzie kolo godziny 7 albo 21 ? czy na noc warto jesc posilek potreningowy pelnowartosciowy czy jakos inaczej rozplanowac makroskladniki ?

Bez znaczenia kiedy jesz. Jedz tak, jak Ci wygodnie.

Na noc mozesz jesc pelnowartosciowy posilek, jednak obstawalbym za tym, by byl od 1,5h przed snem gdzies, moze wczesniej. Moze sie on odbic na higienie snu.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardziej od higieny snu interesuje mnie to czy nie odbije sie na tkance tluszczowej. nie jestem endo ale nie jestem tez i ekto. latwo tyje i latwo gubie tak bym to chyba opisal. 1.5h przed snem moze byc ale w tym czasie juz raczej nie bedzie zadnej aktywnosci fizycznej poza ogladaniem tv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15243
Ile dodać kcal aby waga szła w góre?

Daj z siebie wszysttko, zanim powiesz basta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Ciężko powiedzieć, spróbuj 200-300 kcal i obserwuj wymiary i wygląd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
wiecej niż 200 kcal na tydzień nie potrzeba

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1748
BartoO
bardziej od higieny snu interesuje mnie to czy nie odbije sie na tkance tluszczowej. nie jestem endo ale nie jestem tez i ekto. latwo tyje i latwo gubie tak bym to chyba opisal. 1.5h przed snem moze byc ale w tym czasie juz raczej nie bedzie zadnej aktywnosci fizycznej poza ogladaniem tv
Bilans się liczy, jeśli nadprogramowo niczego nie wciągniesz nie powinno Cię zalewać ;p Tyle, że może być Ci ciężko zasnąć bo jedzenie będzie się mieliło w żołądku. ;//
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 693 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7218
Wg. artykułu Bartiall-a -> https://www.sfd.pl/ART._CARB_CYCLING__dieta_dla_endomorfików,_a_może_nie_tylko....-t408024.html powinno się pakować 4-6g/kgmc w DT i 2g/kgmc w NDT, ale mi wtedy wychodzi ok. -500kcal tygodniowo, jak bym podbił do 2,4g(200g w moim przypadku węgli), to miałbym na plusie 400-500kcal, to jak zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1748
Dobierasz pod siebie, każdy jest inny i inny może mieć cel. Jest to ogólny przykład jak powinna wyglądać taka proporcja. węgli od DT i DNT. Do tego jeśli tygodniowo masz -500 kalorii w ogólnym rozliczeniu to koniec końców jesteś na redukcji ;p Jeżeli na +500 to na masie ;> tu chodzi jedynie że proporcjonalnie przybierasz o wiele mniej tłuszczu lub wcale w stosunku do mięśnia lub tracisz mniej mięsa w czasie redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 693 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7218
ok ;] czyli muszę zwiększyć spożycie węgli do 2,4g/kgmc :D

Sog

Zmieniony przez - MuckyMuck w dniu 2012-08-02 01:21:56
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety masowej po redukcji

Następny temat

Dieta na masę do oceny +kilka pytań

WHEY premium