SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 10

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 199511

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ile chicąłbyś przechowywać ?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemankowa, od zawsze w diete pakowalem kurczaka ktorego smazylem na samym teflonie i bez panierki.

Jakie zamienniki polecacie? Zawsze mi sie wydawalo, ze wieprzowina to syf, a gdzies mi sie tutaj na forum obilo o ucho, ze jednak mozna czasem zjesc. Jakie macie propozycje fajnego miesa do kupienia w rozsadnej cenie????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1163
Wołowina, jeśli Cię stać :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nic innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
schab wieprzowy,poledwiczki wieprzowe,indyk,ryby

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tego co widze, to wiekszosc mies sie nadaje zjedzenia, ostatnie pytanie to czego zdecydowanie unikac z takich miesnych potraw w takim razie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
tutaj bardziej wazny jest sposob przygotowania mięsa,ostatnio czytalem artykul w KiF ,w ktorym te miesa rzezne praktycznie niewiele sie roznia od siebie wzgledem białka.Mieso krolicze jest bogate w witaminy ale o ile mi wiadomo rzadko jest w popularnych masarniach.Jedz smialo kazde miecho,gotowane,na parze albo duszone

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
TOMASZJR
tutaj bardziej wazny jest sposob przygotowania mięsa,ostatnio czytalem artykul w KiF ,w ktorym te miesa rzezne praktycznie niewiele sie roznia od siebie wzgledem białka.Mieso krolicze jest bogate w witaminy ale o ile mi wiadomo rzadko jest w popularnych masarniach.Jedz smialo kazde miecho,gotowane,na parze albo duszone.Mozesz też kierowac sie zawartoscia tłuszczu bo jest rozna.(patrz tabela zywieniowa)

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bede sobie zamienial kurczaka na wieprzowine, roznica jest tez nie wielka kurczak B: 19 gram T: 0 a schab B: 14 T: 6 a smak po stronie wieprzowiny.


Orientuje sie ktos moze ile Kcal i wegli ma srednio panierka na takim kotlecie 200g ? To dla mnie bardzo wazne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Nikt Ci tego nie powie,bo to zalezy od proporcji składników z których zrobiono panierkę. Jak już masz jeść takiego kotleta z obawą o panierkę to ją odkrój i tyle

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-07-07 22:12:10

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety masowej po redukcji

Następny temat

Dieta na masę do oceny +kilka pytań

WHEY premium