SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 10

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 199386

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1104
W jakim posiłku najlepiej spożywać białko (odżywka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zalezy jakie i zalezy od braów w diecie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
powtarzam sie ale wazne pytanie, czym mozna podbic sporo kalorie jesli brakuje ich w diecie a nie chce sie duzo zwiekszac liczby weglowodanow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1104
tłuszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
sory nie dopisalem tego co wczesniej czyli - czym oprocz oliwy, orzechow itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10260
Tydzień temu zacząłem cykl od poczatku treningów ruszylem z 100% CR (takie założenia planu) , nie zwiększyłem bardzo kaloryczności w porównaniu do regeneracji która i tak była dość krótka 7 dni, teraz na 5 treningów 2 pierwsze były ok a na pozostałych czułem wypalenie,zamulenie,brak chęci to samo dziś , czy to może być oznaka przetrenowania z którego nie zdążyłem wyjsc przez te 7dni? czy jeżeli dodam teraz węgli (300-400 kcal) powinno pomóć czy będzie potrzeba przerywania cyklu i zrobienia porządnej regenracji lub SD? dodam że suplementuje się stormem,shotgunem,beta-alaniną,bcaa + l-glutamina.

dodam że ostatni trening był 3x w tygodniu FBW z normalną iloscią serii ostatnie tygodnie niski zakres powtorzeń.

p.s nie wiem czy tutaj pasuje to pytanie ale głownie rozchodzi się o to czy zwiększając ilosc węgli moge wyjsc z tego co uznałem za "przetrenowanie" lub co moge innego zrobić ponieważ takie rzeczy uważam ze zalezą glownie od diety.

Zmieniony przez - piotrek123454 w dniu 2012-03-20 20:28:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Regenat
Co lepiej wybrać:

- grzyby np. maślaki suszone (40 g netto w paczce),
- grzyby np. maślaki w słoiku (np. http://www.delikatesen.pl/pl/-grzyby/260-maslaki-marynowane-rolnik-314ml.html )

Jakie +/- są wartości dla 100 g maślaków? Nigdzie nie mogę znaleźć, i czy warto je włączyć do diety. Np. taka paczka 40 g na dwa dni do kolacji (jajecznica).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3514
witam czy są jakieś produkty które sa dobre na stawy , bo suplementow jest dużo tego typu jak przeglądalem a czy normalne produkty żywnościowe mogą dać podobny efekt jak te suplementy ?? jeżeli tak to jakie????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
Aldehyt, ja bym dał jako drugi posiłek jednak czytałem, że kazeiny (które masz w białym serze) nie są dobrym źródłem białka podczas dnia. No i mleko trochę tłuste :).

Pytanie: Jeśli w przepisie mam np 4 białka jaj i jedno żółtko to w jaki sposób to zmodyfikować tak, żeby nie wyrzucać żółtek i jak zmieni się konsystencja i smak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
daj 2 jajka całe

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety masowej po redukcji

Następny temat

Dieta na masę do oceny +kilka pytań

WHEY premium