SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 10

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198777

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
W celu uzupelnienia zelaza nalezy jesc produkty zwierzece, roznego rodzaju miesa a nie czekolade Przy anemii wrecz nalezy jej unikac. Ew. laczenie zrodel zelaza hemowego i niehemowego.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
dobra jem stejki 1 raz dziennie ale kurde ludzie wpieprzaja czekolade gorzka na forum w jakims celu, nie mowcie mi ze jedyny powod to to ze lubia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Moze w celu dostarczenia fenyloetyloaminy. Koniu na pewno sie objada

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
Witam. 3 miesiace temu (okolo) rozpoczalem redukcje przy wadze 103kg, zjechalem do 96 w 6 tyg i niestety przyszedl 3 tyg wyjazd. Przytylem do 98,7. Diete ustawilem na 2700kcal po powrocie,
b-2,3g/kg
w-2g/kg w dzien z silownia/1g z dzien bez silowni,
t-reszta
W pierwszy tydzien po powrocie do treningow (3x silownia split, 2x po silowni bieganie 20 min (po trenigu nogi+barki nie biegam) + 3x bieganie 30 min w dzien bez silowni, jeden dzien wolny) schudlem 2,3 kg, wiadomo na poczatku woda i glikogen itp. Jednak minal juz 2 tydzien i teraz bylo -1,9kg. Boje sie czy to nie za duzo i teraz pytanie czy mam podbic kcal np lyzka oliwy z oliwek, czy poczekac jeszcze tydzien i spadek moze bedzie juz nizszy, w granicach 1kg?


Zmieniony przez - nihawk319 w dniu 2012-08-27 16:24:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
zotan przy aktualnym zapotrzebowaniu, jak waga stanie przez 1-2 tyg wtedy bedziesz odejmowal dalej po 100kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
A nie poleca mi miesnie za mocno przy tym tempie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
moze troche, ale jesz sporo B i jak bedziesz pilnowal posilkow okolotreningowych to bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
ok, a z innej beczki, ogolnie waga b. ladnie leci, ale zauwazylem, ze pas niejako albo bardzo powoli maleje, albo w ogole. Czy spalanie fatu moze tak dzialac, ze przez 2 tyg poleci mi bardziej np. z nog i plecow, a z brzucha porzadnie pozniej, spadek wagi na ten moment to 8,5kg, a z pasa zlecialo z jakis 105cm do 97, jak patrze w dzienniki to przez pierwsze 2-3 tyg ludziom tyle leci ;/? Ogolnie jestem zalany caly, niektorzy ida bardziej w brzuch, a ja mniej wiecej rownomiernie mam wszedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Ja mysle, ze rowno idzie z calego ciala a, ze u mezczyzn najbardziej zatluszczony bebzon, dlatego tak jest.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
A co do mojego pytania na temat jedzenia w NT białka i tluszczy a w DT bialko+ww i odrobina tluszczy? Na masie

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety masowej po redukcji

Następny temat

Dieta na masę do oceny +kilka pytań

WHEY premium