SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 10

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 199565

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
taki posiłek nie ulegnie do końca stawieniu ja jednak postawiłbym na conajdzimniej 2 godz przerwy

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
czy ktoś może orientuje się jaki skład mają bułeczki z biedronki z dynią? Albo te z ziarnem?

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nikt chyba dokłądnie CI nie powie jeśli nie spytasz na miejscu w biedronce.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
pewnie i w biedronce nie wiedzą.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18859
Cześć,
Mam następujący problem:
Zacząłem redukcje ok 5 tygodni temu i wyliczałem wtedy bilans zerowy kalorii na wagę 105kg a ważyłem 107kg wtedy.Teraz po tych ok. 5 tygodniach ważę 100kg i moje pytanie czy powinienem zmiejszyć kcal odpowiednio w stosunku do mniejszej wagi(tj. wyszło mi ,że na kgmc mam 26,66kcal więc żeby mieć na 100kg muszę zmniejszyć o ok. 130kcal tj. 30g węgli na dzień)??

Dodam ,że w ciągu redukcji dokładałem treningi metaboliczne i aerobowy.Zacząłem z treningiem siłowym 3x tydzień + 1 trening metaboliczny, później dodałem 2 trening metaboliczny i w 5 tygodniu dodałem aeroby 25min po treningu na rowerku.

No i nie wiem czy przycinać te węgle skoro dodaje wysiłku czy nie:/

Z góry wielkie dzięki za pomoc

Zmieniony przez - GhostRecon w dniu 2012-07-04 13:03:40

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
czy 60g oliwy z oliwek (54g tłuszczu) mogę szamać w jednym posiłku z 200g kuraka? nie obciąży to zbytnio mojej wątróbki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18859
Trochę dużo oliwy jak na jeden posiłek jak na mój gust Może Cie pognać do kibelka ale nie musi.Zależy od osoby chyba

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
albo inaczej spytam. mam 5 posiłków, z czego ostatni to ten przed snem twaróg z oliwą. lepiej żeby przedostatni posiłek wyglądał w DT 50g ryżu, 30g oliwy i 200g kuraka czy też może 50g oliwy i 200g kuraka? oczywiście plus warzywka. co będzie lepsze u osoby ze skłonnością do gromadzenia tkanki tłuszczowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18859
Ogólnie ciężko mi powiedzieć bo nie wiem choćby o której trenujesz,jakie proporcje B,T,W w ciągu dnia itd.Ja ogólnie unikam łączenia dużych ilości tłuszczu z dużymi ilościami węgli a nawet wręcz w ogóle dodawania jakiś tłuszczy do posiłków gdzie mam węgle.

Ja bym Ci proponował zapoznać się z dietą Carb Cycling jeśli masz skłonności do łapania tłuszczu lub ewentualnie low carb Wszystko o tych dietach masz w postach podwieszonych w dziale odżywianie. Na moim przykładzie(też mam skłonności do łapania szczególnie na brzuchu) jadę carb cycling ,węgle tylko na śniadanie,przed i po treningu i w tych 3 posiłkach brak dodawanego tłuszczu za to pozostałe 3 z tłuszczami rodzielonymi po równo bez węgli.

Zmieniony przez - GhostRecon w dniu 2012-07-04 14:51:07

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
to się nazywa carb cycling? nie wiedziałem, a sam to stosuje :) tak samo węgle na śniadanie, przed treningiem i po treningu. z tym że w ostatnich 2 posiłkach muszę dostarczyć 1000 kcal a bez węgli to ciężko, chyba że tak jak mówię wypiję 50g oliwy do kuraka to dało by radę. główne moje meritum opiera się na tym czy to nie jest niezdrowo tyle tłuszczu naraz, jeśli nie mam dolegliwości żołądkowych? bebzon mam wytrzymały i to bardzo :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety masowej po redukcji

Następny temat

Dieta na masę do oceny +kilka pytań

WHEY premium