SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.5

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189855

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
dzieki;)

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
S.m.p.a i marcellll dzieki, niestety nie mam takiej herbaty na wage, tylko w torebkach narazie. Mam pytanie co do tych aromatyzowanych herbat, np biala herbata waniliowa. Jest taki lekki posmak, czy to jest zdrowe czy nie pic tego?
Edit: dzisiaj wypilem do teraz z 2l plynow do teraz, z czego 90% woda. Od razu pomoglo, musze mIec zawsze pod reka butelke i co kilka minut brac lyka lub dwa. Wczesniej nie chcialem tak robic bo mi brzuch rozpycha bardzo:( zobaczymy, moze za jakis czas sie organizm przezwyczai.

Zmieniony przez - Wampirate w dniu 2010-06-05 17:59:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
Mam takie pytanie. Czy te płatki http://granex.pl/module-Produkty-ID-4-site-165-lang-pl.html są dobre i czy mogę je jeść? Bardzo mi one smakują i lubię je jeść jako przekąska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 490
moim zdaniem jako posilek a nie jako przekaska. Wcinanie weglowodanow tak po prostu bo lubie jest szkodzeniem samemu sobie (obrastaniem w tluszcz:)

pytanie: czy kofeina (kawa) ma jakikolwiek wplyw na spalanie fetu z brzucha? Kiedys ktorys z forumowych "specow" napisal tylko ze on radzi odstawic. Ma ktos na ten temat wiedze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 735
czy cwiczac 3 razy w tygodniu karate oplaca sie jechac na mase?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Zawsze się opłaca, dopasuj tylko kaloryczność do aktywności.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2579 Napisanych postów 5115 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78301
Witam!
Postanowiłem robić masę. Idzie fajnie idaje rade, ale przybilansie 3200kcal(tyle gdyż mam4 sesje biegowe) już nie mogę jeść.
Mijają 3 godziny, a ja po obfitym posiłku który zjałem wcześniej nie moge już zjeść. Dziwna przypadłość gdyż myślałem że totylko ekto tak reagują a ja nim napewno nie jestem.
Bilans B - 2,5/ T- 1,4 / W - 4,2 tyle dzisiaj było w 5 posiłkach. Łącznie ~3000 kcal. Rozłożyłbym to na 6 posiłków w inne dni, ale dzisiaj później wstałem i z tego co wiem, bilans musi być zachowany pomimo tego że śpiąc ominąłem jedej posiłek. Przez to dręczy mnie myśl że taka nadwyżka i ciągły pełen brzuch sprawią że się zaleje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3139
Jak wstałeś później to idz później spać, a jutro pospij 30 min krócej.Za pare dni już godziny posiłków wrócą do normy. Dziwne bo spożywam ciut więcej , a jak jest pora posiłku to już musze bo aaaa głodny :D. Podaj rozpiske dnia.

Zmieniony przez - CoCoMW w dniu 2010-06-05 21:15:49

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2579 Napisanych postów 5115 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78301
Rozpiska jest ok, jest zależna od dnia. Wydaje mi się, że już mam takie doświadczenie w układaniu diety i dbam o takie detale, starając się nawet utrzymywać tłuszcze w proporcjach 1:2:1.

Nie wiem dlaczego tak jest, ale najgorsza jest świadomość że takie napełnianie ciągle pełnego "bębna" może doprowadzić mnie do zalania...
A wogole powiem Wam, że miałem bilans od lutego do kwietnia na ok -500kcal gdyż musiałem zjechać fatem do minimum i dziwne jest, że wtedy miałem więcej fatu niż teraz kiedy bilans jest lekko na +... Przynajmniej wizualnie. Dziwne:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tomaszS cos musiało się zmienić w aktywności lub poprostu w diecie pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dietka do oceny

Następny temat

Silownia a pilka nozna jak zrobic mase?

WHEY premium