SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.5

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 190974

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
Witam,pije kawe codziennie i stosuje podstawy diety(podstawy zywieniowe i odzywki) i mam pytanie czy kawa jakos ujemnie wplywa na wzrost miesni i czy trzeba kawe wykluczyc?
pozdro

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie musisz wykluczać kawy straj się pić bez cukru i będzie ok

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 113
Czy jedzenie zwykłego domowego obiadu po szkole no i przed siłownią ma duże znaczenie na dietę?Staram się ją przestrzegac przez reszte dnia, ale moja sytucja w domu nie pozwala na az takie "wybrzydzanie".Jest to zawsze jakaś zupa i drugie danie (naleśniki, mielone z surówką i ziemniakami, ryż z kurczakiem, makaron z serem, placek po węgiersku, kluski śląskie itp ...).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 265 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5067
to zależy jakie to 2 danie jest, mięso OK + jakieś ww OK, naleśniki z serem od biedy. Staraj się delikatnie naciskać w domu na to co mama gotuje zaproponuj że np: z nią coś ugotujesz albo sam albo że zamiast ziemniaków zjesz sobie mięcho z kaszą. Kiedyś się przyzwyczją domownicy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jeśli zje posiłek nawet z ziemniakami a będzie tam tłuszcz nic się nie stanie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Masakra. Dostałem zakaz na wychodzenie z domu. Myślałem że się dzisiaj wykuruje i jutro sobie pójdę na siłownie już zdrowy i pełen energi:/ Ale słowo rodziców jest niepodważalne (przynajmniej do osiemnastki):P
Jeśli mam apetyt to trzymać dietę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8692
Jak najbardziej dieta jest po to żeby się jej trzymać. Niezależnie czy ćwiczysz czy akurat masz dzień nietreningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
organizm szybciej wtedy wóci do normy i nie będzie obciążony

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1141
do jakich posiłków najlepiej dorzucić tran omega3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 700 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3470
najlepiej tam gdzie brakuje akurat Ci tluszczy, ale tak to nie ma scislej reguly

" NAJPIERW POCHŁOŃ WIEDZĘ A DOPIERO POTEM POŻYWIENIE "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dietka do oceny

Następny temat

Silownia a pilka nozna jak zrobic mase?

WHEY premium