SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.5

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189741

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Wampirate nie patrz tak na to jesteś zawodowcem? Urozmaicaj.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 768
dzięki za odp.

Zgubiłem się jak to jest z tłuszczami w okolicach posiłków treningowych?

Zazwyczaj przyrządzam ryż na "jednym ogniu"(posiłek przed i po treningowy) to przed gotowaniem do garnka wlewam max 2 łyżki oliwy i rozgrzewam, następnie wrzucam czosnek i cebulkę (aż się zeszkli) i dopiero potem wrzucam ryż, zalewam wodą i gotuję.
Tak przyrządzony ryż najlepiej mi wchodzi, z wielką przyjemnością.

Czy taka ilość tłuszczy rzeczywiście utrudnia wchłanianie się innych składników?

dodam, że typ budowy to ekto

Zmieniony przez - Xanus w dniu 2010-04-26 21:29:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Wiadomo, że jak nie dasz tłuszczu to szybciej się wchłonie a posiłek po treningowy jest najważniejszym posiłkiem oprócz śniadania więc warto o niego zadbać. 2 łyżki to ponad 20g.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107
Cześć. Mam pytanie odnośnie posiłku, w dniu treningu przygotowuję sobie danie z piersi kurczaka ( 300g ) i ryż ( 100g ) oraz jakieś warzywka. Jak mogę sobie to danie urozmaicić żeby po prostu lepiej smakowało? Lepiej jeść po czy przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Czy produkt(piers z kurczaka) jakies 2-3 dni przed koncem jej terminu przydatnosci traci juz jakies swoje wlasciwosci? Od razu po zakupie bylaby zamrozona, czy moze juz cos z nia byc nie tak? Oczywiscie mowa o produkcie, ktorego opakowanie jest nieruszone i nie dostalo sie nic tlenu do srodka

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Malin87, masz różne przyprawy np. pieprz cayenne, zioła, możesz robić własny sos na bazie jogurtu naturalnego lub przecier pomidorowy. Posiłek dobry przed i po ale po treningu najlepiej bez warzyw albo minimalna ilość ostatecznie.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 768
aż tak mocno przeszkodzi we wchłanianiu się pożywienia? Mogę tej oliwy dać troszkę mniej a ryżu w takim garnku to w sumie przyrządzam około 250gram ryżu.

Jeśli jednak nie to będę eksperymentował z innymi przepisami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
1) ponawiam pytanie o najlepszy preparat uzupelniajacy wit. C. nie wskazane jest mi jedzenie czerwonych warzyw.

2) ile max g tluszczy mozna zjesc w jednym posilku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25646
1) Chelatowane witaminy np. Olimp Vita-Mim Plus
2) Nie spotkałem się z jakimś ograniczeniem, byle by bilans się zgadzał i wiadomo, zdrowy rozsądek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Xanus możesz wcinać

diabolosss jeśl nie śmierdzi nie jest jakaś "obślizgła" jedz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dietka do oceny

Następny temat

Silownia a pilka nozna jak zrobic mase?

WHEY premium