SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 317713

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
witam.
co Wy na to, zeby w dziale powstal temat do zadawania pojedynczych, prostych pytan, bez poprawek diet, bez wypisywania produktow itp??
tylko pojedyncze pyt.
cos a'la post Kaizena w testach
lub tez z pojedynczymi pyt. w treningu

-ograniczyloby to tematy powtarzajace sie tak strasznie i glupie pyt., balagan
-zapobiegalo odpowiadaniu na pytania ludzi zielonych przez ludzi rownie zielonych
-mogloby czasami wywiazac fajna dyskusje na jakis temat
-no i ulatwilo odp. na pytania, bo nie kazdemu sie chce wchodzic do 10 tematow i odpisywac po jednym zdaniu, bylby jeden, ktory by sie odwiedzalo i luz

jak nie przyda sie Waszym zdaniem, to skasujcie

pomysl padl w suplach, ze strony Willhelma, zeby nie bylo, ze kopia

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 995
witam. bez przedluzania :) pytalem sie kiedys chlopaka mojej siostry ktory bawi sie kulturystyka (5 lat cwiczen) o co w niej chodzi. to bylo z pol roku temu. chcialem oczywiscei sily. pamietam, ze mowil mi, abym nie rezygnowal ze slodkich przyjemnosci i po prostu zebym duzo jadl na razie co mam w lodowce. jednak po tej polowie roku poczulem ze brzuszka mi troche przybylo (7kg w gore). niestety jadlem same slodycze, chipsy, wody gazowane itp. teraz zamierzam to zmienic. uprawiam badminton i bardziej chcialbym pod niego trenowac. jest to sport wytrzymalosciowy wiec masa z badmintonem niestety nie ida ze soba w parze ;/ w tym sporcie najwazniejsze sa nogi. jak nie poruszasz sie szybko po boisku to nici z gry. dlatego chcialbym wzmocnic nogi biegiem w dni nietreningowe 20-25 min. rano nie na czczo. jest to dobry pomysl? czy strace przez to nabyta mase?
Dane: 16 lat, 170cm, silownia 3x w tyg, badminton

Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry Twój najsłabszy punkt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 577 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5049
ja jestem za
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
ez nad tym myslalem bo ja zawsze zadaje glupie pytania
wiec kawe pijemy na czco czy po posilku?? kiedy lepiej dziala, kiedy zdrowiej ??

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
imo po posilku, na czczo moze sie skonczyc rewolucja mala

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31712
ma to swoje zalety, ale ma też dość konkretne wady. Przede wszystkim w temacie postu masz zwykle sformułowane pytanie (no chyba, że jest temat "pomocy ). Chcesz, to wchodzisz, nie chcesz to nie. Tutaj byłby jeden post z 1000 mniej lub bardziej głupich pytań od których k..wicy można dostać. Obawiam się, że wielu zwyczajnie szybko przestałoby go czytać, tymbardziej, że niezarejestrowany pytający nie miałby możliwości dawania sogów. Niby nic, ale wiecie jak jest. Ktoś pisze w temacie: "daję sogi" zaraz pojawia się 200 000 odpowiedzi i gość może przebierać. Tymczasem przeciętna chudzina co sogów nie daje musi podbijać temat, bo nikt się do odpowiedzi nie kwapi

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
no rozumiem
ale np. gdyby znalazlo sie kilka osob, ktore by chcialy pomagac bez sogow
to latwiej by im bylo, gdyby dostawaly powiadomke z tego jednego tematu, niz zaglądały do 10 ostatnich, jednowersowych pytan na forum

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31712
założyć nie zaszkodzi. No chyba, że przyjdzie ginoman i zacznie się udzielać

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Możemy założyć, Mateo i tak pewnie nic prędko (o ile w ogóle) nie zrobi, więc zobaczymy.

Jest jednak jedna, bardzo duża wada - nowi nie będą wiedzieć, że mają zadać pytanie w tym temacie, bo skąd skoro niczego nie czytają Trzeba będzie każdorazowo wklejać linka.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
no i jeszcze na spam uważać bo topik do spamu już w tym dziale znajduje się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
no dobra, to ja chcialem spytac co nalezy zjesc po treningu?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31712
a ja chcę zrzucić 5kg fatu w miesiąc ale utrzymać wagę. Pomożecie?

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

co z ta dietą ?

Wiecej