Witam! Postanowiłem ułożyć sobie dietę. Prosiłbym o sprawdzenie produktów i pór dnia w jakich je spożyje, czy wszystko się zgadza i co można ewentualnie dodać, ująć, zamienić. W nawiasach podałem zmienniki Nie mam jeszcze ilości wagowych, bo za bardzo nie wiem ile co waży i ile powinno być... Moje zapotrzebowanie: Kcal: 2448 Białko: 153 WW: 268 [...]
[...] jajo, biały ser, kasze manna, tuńczyka itp. Siłownie profejsonalną mam dostępną 7/7 dni w tyg. Więc jak ktoś będzie chciał pomóc i napisać co w jaki dzień, niech się nie przejmuje i pisze ile razy/ jaki dzien jaki trening. Jestem skłonny kupić białko czy jakies inne suple, ale też w granicach rozsadku i kieszeni. Dzięki wielkie z góry za pomoc!
Witam zastosowalem sie do waszych wskazówek i poprawilem diete..nadal mam problem z odpowiednia iloscia kalorii, może poradzicie co dodac co ewentualnie jeszcze zamienic?? Wiek 19 masa 100 wzrost 183 BMI 29,86 BMR 2228,89 (aktywnosc duza cwiczenia silowe 3 razy w tyg oraz po kazdym treningu silowym aeroby 45 min rowerek plus jeden dzien tylko [...]
Witam. Mam pytanie jakie najlepiej jeść białko i jakie węglowodany przed, a jakie po treningu? Jeżeli chodzi o węgle to chyba te z niskim IG przed, a te z wysokim po, ale nie jestem pewien. Co do białka to nie wiem, które przed a które po? Oto moje węgle: -makaron (wysokie) -ryż biały (wysokie) -ryż brązowy (niskie) -ryż paraboliczny (niskie) [...]
witam prosze o poprawe diety , co dodac a co odjac , ilosc bilka w diecie wychodzi 3.1g na kg ciala , chcialem 2.5 lecz niee wiem jak to jest chyba tylko zwierzece sie liczy ?? oto dieta Posiłek 1 - 8:00 Jaja kurze całe 240g Płatki owsiane 120g Pomidor 50g Słonecznik, nasiona 40g Posiłek 2 - 10:00 Polędwica sopocka 100g Chleb żytni [...]
100% Whey Protein California Fitness Wartość odżywcza: 30 g Wartość energetyczna 110,4 kcal (460 KJ) Węglowodany 3 g Tłuszcz 2 g Białko 22 g Zawartość aminokwasów (w 30 g proszku) L-Alanina 1,18 g L-Arginina 0,60 g Kwas L-Asparaginowy 2,45 g L-Cysteina 0,74 g Kwas L-Glutaminowy [...]
[...] Mężczyzna Wiek: 18 Waga: 86 Wzrost: 182 Cel treningowy: wzrost masy mięśniowej Staż treningowy na słowni: 1 rok Uprawiane inne sporty: siatkówka Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt siłownia Dieta: nie posiadam Przeciwskaznania medyczne: brak Zażywane suplementy: pump tech i białko
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] "dieta" którą obecnie stosuję 7:00 płatki owsiane + 2 jaja całe 10:00 ryż 13:00 makaron 16:00 kurczak + ziemniaki i jakieś warzywa 19:00 tuńczyk w puszcze 22:00 serek wiejski zamierzam też kupić białko ,aby wypić przed i po treningu. Czy to wystarczy a,by masa rosła w górę ?proszę o poprawki w diecie jeżeli coś jest źle. Z góry dzięki za pomoc.
Witam. Mam nadzieje,ze nie zalozylam tematu,ktory juz jest,ale dopiero sie tu zalogowalam,wiec jak cos przeoczylam,to przepraszam :) Tak jak widac w temacie moje pytanie bedzie dotyczyc tego czy kreatyna,to tez suplement dla kobiet. Ostatnio co prawda zaniedbalam treningi,ale zamierzam ostro wrocic do gry. Na poczatek wchodzi w gre redukcja ( [...]
Witam...od dawna przegladam forum i wyszukuje potrzebne mi informacje. Pomyslalem jednak ze wobec duzej rozbieżnosci zdan poprosze Was specjalistoof o weryfikacje moich poczynań i komentarz do mych planów.. Otóż mam 17lat i jestem naturalnie dobrze zbudowany 183cm i 81kg. Chce sobie jedynie poprawić górne partie ciala (obrecz barkową), klatke, [...]
Witam wszystkich, układam sobie dietę i korzystam z postów panów eliss i qazar. No i zabrnąłem do ślepego zaułku gdyż w jednym poście białko powinno być na granicy 2,2g na LBM (w moim wypadku około 143g), a w drugim poście radzono mi, żebym ilość białka powinna być 25% dziennego zapotrzebowania, wychodzi około 231g białka co stanowi 3,5g białka [...]
Temat ten tworze poniewaz chcialem zabrac sie za diete poniewaz jest to dosc wazne przy stalych treningach na silowni Prosze o wasze propozycje dla mnie, bylbym wdzieczny jesli ktos wkleilby tutaj jakas dobra diete a oto to co powinienem podac aby bylo wam latwiej mi pomoc Wiek : 17 lat Waga : 70-75 wacham sie bardzo nie wiem dokladnie w tym [...]
[...] Complex 3X / 2000g / (50 sasz. x 40g) czy lepiej odpuścić jeżeli chcę oponę spalić.Biorę to Carbo raz dziennie około 10 minut po treningu.Oprócz tego około 1h po treningu białko 63%.No i najważniejsze ćwiczę rano na czczo jedynie 30 minut przed treningiem biorę Therma line 2.No i staram się trzymać dietę BTW.Prosze o opinię no i może radę [...]
[...] używałem tylko i wyłącznie Whey 100 vanilla sky który dla mnie jest wzorcowym produktem pod kątem smaku, rozpuszczalności, konsystencji etc. pytanie jest krótkie: chciałbym białko o dłuższym czasie wchłaniania, coś na noc ale o konsystencji i smaku Whey 100 - czyli nie takiej gęstej jak casein - niby to detal bo ogólnie jest smaczna i da się żyć [...]
[...] 6 kg i niestety czuje duży spadek siły na porannym treningu. Przeważnie przed treningiem jadłem jajecznice, lub jogurt owocowy, po treningu Matrixa (na wodzie), w czasie pracy 400 g kefiru(12:00), ok 17:00 obiad i przed snem Matrix na mleku. Bardzo prosiłbym o pomoc. Co i jak jeść. Dodam jeszcze że posiadam białko syntrax matrix 5.0. Pozdrawiam
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Mleko spożywcze 3,5 % tłuszczu 300 g Płatki owsiane 70 g Orzechy laskowe/włoskie 20 g Banan 200 g Posiłek II Tuńczyk świeży/Halibut 100 g Ryż brązowy 120 g Oliwa z oliwek 20 g Posiłek III Mięso z piersi kurczaka bez skóry 100 g Makaron durum 100 g Olej lniany 15 g Posiłek IV [...]
[...] 16 lat i nie dawno (2-3 mc temu) rozpocząłem moją przygodę z siłownią. Po za tym gram w piłkę nożną. Pomyślałem że warto by było nabyć jakieś odżywki lub inne wspomagacze (białko, kreatynę, czy coś innego), po to aby przybrać masy mięśniowej. Dlatego też prosiłbym o jakieś porady co wybrać, bo nie mam o tym żadnego pojęcia. obowiązkowa [...]
[...] pisze), mam 185cm wzrostu. Na siłowni ćwiczę ok 2 lata. Niestety przez moją szybką przemiane materii nie potrafię przytyć, mimo że odżywiam się w dania bogato zaopatrzone w białko i węglowodany. Dlatego pomyślałem o suplementacji ale nie wiem co? Proszę o pomoc podsuniecie jakiegos pomysłu co bym mógł brać. obowiązkowa fotografia sylwetki ( [...]
[...] jedzenie i nie będe mógł jej całkiem przestrzegać, jeśli dobrze zrozumiałem z tego co pisało z ksiażki to powinienem jeść 5-6 razy dziennie i w każdym posiłku powinno być białko+węglowodany i jakieś warzywa więc to co będe mógł to będe jadł np jakiś ryz czy płatki owsiane + jajka czy np tuńczyk w puszce ale jeśli chodzi o szkołe to tam raczej [...]