SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Dieta - początki

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam! Postanowiłem ułożyć sobie dietę. Prosiłbym o sprawdzenie produktów i pór dnia w jakich je spożyje, czy wszystko się zgadza i co można ewentualnie dodać, ująć, zamienić. W nawiasach podałem zmienniki Nie mam jeszcze ilości wagowych, bo za bardzo nie wiem ile co waży i ile powinno być... Moje zapotrzebowanie: Kcal: 2448 Białko: 153 WW: 268 [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1660 Data: 2008-02-22 23:23:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta (masa) i ćwiczenia dla totalnie greenhorna!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] jajo, biały ser, kasze manna, tuńczyka itp. Siłownie profejsonalną mam dostępną 7/7 dni w tyg. Więc jak ktoś będzie chciał pomóc i napisać co w jaki dzień, niech się nie przejmuje i pisze ile razy/ jaki dzien jaki trening. Jestem skłonny kupić białko czy jakies inne suple, ale też w granicach rozsadku i kieszeni. Dzięki wielkie z góry za pomoc!

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 630 Data: 2011-01-13 19:30:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta przykładowa

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam! Chciałbym prosic o ocenę jednodniowej, przykładowej diety na masę. Chcę tylko wiedziec, czy dobrze kombinuję.. ;) Powinno byc: BIAŁKO: 170G = 680 KCAL WĘGLOWODANY: 340G = 1360 KCAL TŁUSZCZE: 120G = 1080KCAL RAZEM: 3120 KCAL Jest: KCAL: 2986 KCAL W: 342G B: 174G T: 121G Oto i dieta: Śniadanie: Mleko 1,5 300g Płatki owsiane 100g [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1050 Data: 2013-03-19 20:21:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DIETA po poprawkach DO OCENY

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam zastosowalem sie do waszych wskazówek i poprawilem diete..nadal mam problem z odpowiednia iloscia kalorii, może poradzicie co dodac co ewentualnie jeszcze zamienic?? Wiek 19 masa 100 wzrost 183 BMI 29,86 BMR 2228,89 (aktywnosc duza cwiczenia silowe 3 razy w tyg oraz po kazdym treningu silowym aeroby 45 min rowerek plus jeden dzien tylko [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 725 Data: 2014-03-16 17:14:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co jeść przed a co po treningu?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Mam pytanie jakie najlepiej jeść białko i jakie węglowodany przed, a jakie po treningu? Jeżeli chodzi o węgle to chyba te z niskim IG przed, a te z wysokim po, ale nie jestem pewien. Co do białka to nie wiem, które przed a które po? Oto moje węgle: -makaron (wysokie) -ryż biały (wysokie) -ryż brązowy (niskie) -ryż paraboliczny (niskie) [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 4364 Data: 2009-01-05 19:34:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta na mase

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam prosze o poprawe diety , co dodac a co odjac , ilosc bilka w diecie wychodzi 3.1g na kg ciala , chcialem 2.5 lecz niee wiem jak to jest chyba tylko zwierzece sie liczy ?? oto dieta Posiłek 1 - 8:00 Jaja kurze całe 240g Płatki owsiane 120g Pomidor 50g Słonecznik, nasiona 40g Posiłek 2 - 10:00 Polędwica sopocka 100g Chleb żytni [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 844 Data: 2010-06-22 18:47:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co myślicie o tym białku

    Temat
    Odżywki i suplementy

    100% Whey Protein California Fitness Wartość odżywcza: 30 g Wartość energetyczna 110,4 kcal (460 KJ) Węglowodany 3 g Tłuszcz 2 g Białko 22 g Zawartość aminokwasów (w 30 g proszku) L-Alanina 1,18 g L-Arginina 0,60 g Kwas L-Asparaginowy 2,45 g L-Cysteina 0,74 g Kwas L-Glutaminowy [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 883 Data: 2008-03-18 19:57:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening na duży przyrost masy mięśniowej

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Mężczyzna Wiek: 18 Waga: 86 Wzrost: 182 Cel treningowy: wzrost masy mięśniowej Staż treningowy na słowni: 1 rok Uprawiane inne sporty: siatkówka Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt siłownia Dieta: nie posiadam Przeciwskaznania medyczne: brak Zażywane suplementy: pump tech i białko

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 4423 Data: 2009-11-21 20:03:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • czy dobra dieta? siłownia + mma

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] "dieta" którą obecnie stosuję 7:00 płatki owsiane + 2 jaja całe 10:00 ryż 13:00 makaron 16:00 kurczak + ziemniaki i jakieś warzywa 19:00 tuńczyk w puszcze 22:00 serek wiejski zamierzam też kupić białko ,aby wypić przed i po treningu. Czy to wystarczy a,by masa rosła w górę ?proszę o poprawki w diecie jeżeli coś jest źle. Z góry dzięki za pomoc.

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 968 Data: 2012-11-07 20:55:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • KREATYNA VS KOBIETA

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Mam nadzieje,ze nie zalozylam tematu,ktory juz jest,ale dopiero sie tu zalogowalam,wiec jak cos przeoczylam,to przepraszam :) Tak jak widac w temacie moje pytanie bedzie dotyczyc tego czy kreatyna,to tez suplement dla kobiet. Ostatnio co prawda zaniedbalam treningi,ale zamierzam ostro wrocic do gry. Na poczatek wchodzi w gre redukcja ( [...]

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 2798 Data: 2014-06-08 18:02:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • HiTec 80 + Thermal Pro???

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam...od dawna przegladam forum i wyszukuje potrzebne mi informacje. Pomyslalem jednak ze wobec duzej rozbieżnosci zdan poprosze Was specjalistoof o weryfikacje moich poczynań i komentarz do mych planów.. Otóż mam 17lat i jestem naturalnie dobrze zbudowany 183cm i 81kg. Chce sobie jedynie poprawić górne partie ciala (obrecz barkową), klatke, [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1221 Data: 2004-04-13 19:54:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odpowiednie rozpisanie ilości B/W/T

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam wszystkich, układam sobie dietę i korzystam z postów panów eliss i qazar. No i zabrnąłem do ślepego zaułku gdyż w jednym poście białko powinno być na granicy 2,2g na LBM (w moim wypadku około 143g), a w drugim poście radzono mi, żebym ilość białka powinna być 25% dziennego zapotrzebowania, wychodzi około 231g białka co stanowi 3,5g białka [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 866 Data: 2008-01-06 10:43:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - wasz propozycje dziekuje :)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Temat ten tworze poniewaz chcialem zabrac sie za diete poniewaz jest to dosc wazne przy stalych treningach na silowni Prosze o wasze propozycje dla mnie, bylbym wdzieczny jesli ktos wkleilby tutaj jakas dobra diete a oto to co powinienem podac aby bylo wam latwiej mi pomoc Wiek : 17 lat Waga : 70-75 wacham sie bardzo nie wiem dokladnie w tym [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1301 Data: 2008-02-15 15:14:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bardzo proszę o małą pomoc.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Complex 3X / 2000g / (50 sasz. x 40g) czy lepiej odpuścić jeżeli chcę oponę spalić.Biorę to Carbo raz dziennie około 10 minut po treningu.Oprócz tego około 1h po treningu białko 63%.No i najważniejsze ćwiczę rano na czczo jedynie 30 minut przed treningiem biorę Therma line 2.No i staram się trzymać dietę BTW.Prosze o opinię no i może radę [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1721 Data: 2009-03-17 10:33:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Casein 100

    Temat
    Trec

    [...] używałem tylko i wyłącznie Whey 100 vanilla sky który dla mnie jest wzorcowym produktem pod kątem smaku, rozpuszczalności, konsystencji etc. pytanie jest krótkie: chciałbym białko o dłuższym czasie wchłaniania, coś na noc ale o konsystencji i smaku Whey 100 - czyli nie takiej gęstej jak casein - niby to detal bo ogólnie jest smaczna i da się żyć [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 3985 Data: 2012-05-05 10:25:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak i co jeść trenując o 6:00 rano.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 6 kg i niestety czuje duży spadek siły na porannym treningu. Przeważnie przed treningiem jadłem jajecznice, lub jogurt owocowy, po treningu Matrixa (na wodzie), w czasie pracy 400 g kefiru(12:00), ok 17:00 obiad i przed snem Matrix na mleku. Bardzo prosiłbym o pomoc. Co i jak jeść. Dodam jeszcze że posiadam białko syntrax matrix 5.0. Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 3685 Data: 2012-12-03 09:41:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta do oceny

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Mleko spożywcze 3,5 % tłuszczu 300 g Płatki owsiane 70 g Orzechy laskowe/włoskie 20 g Banan 200 g Posiłek II Tuńczyk świeży/Halibut 100 g Ryż brązowy 120 g Oliwa z oliwek 20 g Posiłek III Mięso z piersi kurczaka bez skóry 100 g Makaron durum 100 g Olej lniany 15 g Posiłek IV [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 620 Data: 2013-01-07 18:18:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc dla początkującego.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] 16 lat i nie dawno (2-3 mc temu) rozpocząłem moją przygodę z siłownią. Po za tym gram w piłkę nożną. Pomyślałem że warto by było nabyć jakieś odżywki lub inne wspomagacze (białko, kreatynę, czy coś innego), po to aby przybrać masy mięśniowej. Dlatego też prosiłbym o jakieś porady co wybrać, bo nie mam o tym żadnego pojęcia. obowiązkowa [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 879 Data: 2009-06-14 23:43:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prosze o pooomoc

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] pisze), mam 185cm wzrostu. Na siłowni ćwiczę ok 2 lata. Niestety przez moją szybką przemiane materii nie potrafię przytyć, mimo że odżywiam się w dania bogato zaopatrzone w białko i węglowodany. Dlatego pomyślałem o suplementacji ale nie wiem co? Proszę o pomoc podsuniecie jakiegos pomysłu co bym mógł brać. obowiązkowa fotografia sylwetki ( [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 684 Data: 2010-07-05 01:38:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Lafay - odżywianie

    Temat
    Trening w domu

    [...] jedzenie i nie będe mógł jej całkiem przestrzegać, jeśli dobrze zrozumiałem z tego co pisało z ksiażki to powinienem jeść 5-6 razy dziennie i w każdym posiłku powinno być białko+węglowodany i jakieś warzywa więc to co będe mógł to będe jadł np jakiś ryz czy płatki owsiane + jajka czy np tuńczyk w puszce ale jeśli chodzi o szkołe to tam raczej [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1344 Data: 2012-03-09 19:17:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)