SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

    Post
    Odżywki i suplementy

    taa monohydrant zalezy.. mozesz samo brac jezeli masz diete, jezeli brak dietki dokupujesz gainerka,witaminki. Wszystko zalezy od tego czy masz jakies braki/niedobory w diecie. Niedobor w bialko uzupelniasz bialkiem pozdro

    Odpowiedzi: 1700 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-03-02 20:18:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

    Post
    Odżywki i suplementy

    Siemka. Ja kupilem jablczan kreatyny i do tego bialko. Mam takie pytanie: jakie sa skutki brania tej odzywki? chodzi o minusy. Licze na przydatne odpowidzi. pozdro :)

    Odpowiedzi: 1700 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-04-26 22:13:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

    Post
    Odżywki i suplementy

    Aha. Do tego biore jeszce bialko. I teraz zaczynam zwracam uwage an to co spozywam. Jem cos co 2 godziny, to dobrze tak???? A co ze skutkami stosowania jablczany? ( chodzi o tcm mega caps olimpu i tcm activitia pro )

    Odpowiedzi: 1700 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-04-28 20:40:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

    Post
    Odżywki i suplementy

    proponuje zanim wogole weźmiesz sie za kreatynę- raczej mono- odwiedzic dział ODZYWIANIE, tam dowiesz sie wszystkiego, ja odpowiem jednak juz na twoje pytanie; bialko oczywiście samo nie wystarczy, musi byc wszystko co niezbędne.

    Odpowiedzi: 1700 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-05-31 22:49:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

    Post
    Odżywki i suplementy

    mam pytanie o kretke magna power olimpu: 1) chce ja brac przez 6 tygodni albo nawet kolo 7, czy moge az tak dlugo? W tym czasie trening moj bedzie sie zmienial, czyli najpoerw bedzie na sile, pozniej na moc, takze czy to ma jakies znaczenie, chyba nie? 2) Jak wreszcie brac kreatyne w DT? Slysze wiele opinii, raz ze na czczo i po treningu a raz, ze [...]

    Odpowiedzi: 1700 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-08-03 22:18:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

    Post
    Odżywki i suplementy

    bialko optimum, -tu trudno o dokładną rozpiskę bo wiele zależy od odżywiania... bcaa mega caps olimpu (czy ten suplement moge brac nawet przez 3/4 albo caly rok?), -można brac ciagle witaminy multiple sport olimp, -także chela mzb sport formula olimpu, -codziennie wieczorem omega-3 olimpu, -do śniadania carbo olimpu -po treningu a [...]

    Odpowiedzi: 1700 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-08-04 12:43:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

    Post
    Odżywki i suplementy

    odpowiednia dieta z dodatnim bilansem kalorycznym (w celu uzupelnienia brakow w diecie: bialko/skrajnie gainer/olej lniany, oliwa z oliwek) oraz odpowiedni trening kreatyna nie dla Ciebie jeszcze, uzyjesz jej w momencie gdy dopadnie Cie zastoj by przelamac stagnacje kreatyna sama z siebie nie da masy, DIETA to podstawowy czynnik do wzrostu

    Odpowiedzi: 1700 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-08-04 17:21:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

    Post
    Odżywki i suplementy

    1)mowisz ze omege-3 do sniadania, a na opakowaniu pisza 2x dziennie, to jak? 2) Jak biore zamiast jednego posilku bialko plus weglowodany to zamiast ww dawalem carbo ale takto mi bardzo szybko sie zuzywa, czym moge to zastapic, jesli w ogole mozna czyms o tak samo dorbym dzialaniu?

    Odpowiedzi: 1700 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-08-04 17:59:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

    Post
    Odżywki i suplementy

    musze zastapic jeden posilek bo nie jestem w stanie wepchac w siebie tyle jedzenia, a po to wlasnie bialko jest z tego co wiem. nie zjem np 3 obiadow w jednym dniu, plus jeszcze 2 wieksze sniadania i kolacje, musze jeden z tych "obiadow" zastapic bialkiem i ww, tylko wlasnie chcialbym zeby ktos odp na moje pyt

    Odpowiedzi: 1700 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-08-04 21:48:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

    Post
    Odżywki i suplementy

    Nie chce mi sie czytac wszystkiego wiec tylko spytam bialko i mono po treningu co i jak zeby dobrze kreta sie wchlonila prosze o odp

    Odpowiedzi: 1700 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-08-24 22:19:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

    Post
    Odżywki i suplementy

    Witam , czy jeżeli jestem na redukcji , na siłowni nie ćwiczę (tylko w domu pompki, plecy , spięcia brzucha) , jem spalacze , to ma sens jedzenie kreatyny? Myślałem np o vitalmaxie białko z kreatyną?

    Odpowiedzi: 1700 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-08-26 11:55:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] 1.słyszałem o wodzie gromadzonej w organizmie na cyklu ...czy ta woda schodzi...w jaki sposób?znaczy sie jaka ma być dieta i trening zaraz po cyklu zeby woda zeszła?? 2.Jakie konkretnie dodatki do krety?białko...co jeszcze?? 3.Jestem Endomorfikiem...czy kretyna moze byc dla mnie w budowaniu miesni??jaka jest najlepsza na mięśnie dla endo??

    Odpowiedzi: 1700 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-09-14 19:38:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

    Post
    Odżywki i suplementy

    Tydzień temu zacząłem cykl na Krecie Olimpu 1250 capsy i pije do tego Serwatkowe Ostrowii... Moje pytanie jest takie: Czy mleko ma coś do brania kreatyny? (Białko rozpuszczam w ciepłym mleku) a przeczytałem gdzieś że ma wpływ... Z góry dziękuje za odpowiedź

    Odpowiedzi: 1700 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-11-15 22:07:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

    Post
    Odżywki i suplementy

    towar dobry kreatyne bierzesz jak zawsze 5-10g/dzien podzielone na 2 porcje 3 tygodnie przerwy to za krótko bialko to zalezy od funduszy...

    Odpowiedzi: 1700 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-12-09 22:35:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

    Post
    Odżywki i suplementy

    ja bym proponowal narazie nic nie kupowac skupic sie na jedzeniu a za miesiac za dwa kupic gainera albo bialko? nie wiem moze ktos sie jeszcze wypowie kto sie bardziej zna ;)

    Odpowiedzi: 1700 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-02-08 19:02:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

    Post
    Odżywki i suplementy

    no najpierw busters wejdz do działu odzywianie tam masz wszytko o prawidłowym odzywianiu.... później ewentualnie białko/geiner dla uzupełnienia braków w diecie o ile takie beda a na kreatyne bedzie jeszcze czas pozdro

    Odpowiedzi: 1700 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-02-08 19:19:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] budowlany. W przypadku budowy mięśni będą to odpowiednio energia oraz makro i mikroelementy dostarczane z odpowiedniej diety (robotnicy), kreatyna i inne suple (pomocnicy), białko (cegły). O ile bez pomocników możesz się obejść przy budowie (po prostu będzie trwała dłużej), o tyle bez wykwalifikowanej siły roboczej i materiału lub choćby jednego [...]

    Odpowiedzi: 1700 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-02-27 17:07:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

    Post
    Odżywki i suplementy

    A co można dokupić do mono na pierwszy cykl w rozsądnej cenie?? Nie chodzi mi o białko, gainera

    Odpowiedzi: 1700 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-05-29 21:44:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

    Post
    Odżywki i suplementy

    witam.trenuje sport wytrzymałościowy obecnie poza sezonem.Stosuje diete redukcyjną. wkrótce zaczynam przygotowanie do nowego sezonu .na siłowni trenuje cały rok tylko PYTANE> w zależności od okresu różnią się moje ćwiczenia intensywność itp. Przygotowanie do sezonu zaczynam od budowania siły i szybkości , a wiadomo że idealnym suplementem na [...]

    Odpowiedzi: 1700 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-05-31 12:11:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

    Post
    Odżywki i suplementy

    ok dzięki za odpowiedz, a brać samą? czy białko do tego można? np.: ActivLab - Whey Protein 95 - 600g ? czy nie za bardzo łączyć? chociaż forumowicze łączą kreatynę z białkiem

    Odpowiedzi: 1700 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-04-06 01:21:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)