CZeść wszystkim mam kolejne pytanie od czerwca zaczynam brać kreatyne dekstroze i hmb potem po miechu zaczne brać bialko. OD czerwca zaczynam tylko na miecha łazić na siłownie z trenerem! i teraz niewiem czy mam cwiczyć na mase czy nie chcem być wiekszy ale chcem mnieć na tą wielkość odpowiednia ilosć siły pozatym jak teraz sie napne to mam jakby [...]
[...] masie lecz mój brzuch jest z lekka otłuszczony , w odróznie niu do reszty ciała ??? Co mam brać ??? Wchodzi w grę normalny gainer czy może taki jak napisalem na wstępie ?? Czy może samo białko ??? Może HMB + kreatyna to bym przybrał na masie i od razu pozbył sie tłuszczyku z brzucha !?? Doradźcie co brać ??? Trenuj a bedziesz wielki.... !!! )
250 ml mleka , 100g platkow kukurydzianych i 5 g miodu to jest dobry posilek przedtreningowy ?? nie jestem przyzwyczajony jesc na sniadanie ryzu i piersi z kuraka ...silke zaczynam o 9:30 rano bo pozniej pracuje...po silce od razu pije bialko (24gB,2gW,1gT) a po 30 minutach jem kanapke z duza iloscia piersi z indyka na cieplo...moze jakies rady [...]
mam taka prosbe czy ktos bylby by w stanie zrobic mi diete na mase bo ja zrobilem ale wogule mi nie odpowiada produkty które mialy by byc w diecie to ; Mleko zaw. 3,5 % tłuszczu Jogurt naturalny 2% tłuszczu Serek pieczarkowy Lody mleczno-owocowe Jaja kurze całe Białko jaja kurzego Kasza gryczana Ryż biały Makaron dwujajeczny Chleb żytni jasny [...]
Wiek 27 waga 94 zapotrzebowanie kal 2700 cel masa Pierwszy posiłek płatki kukurydzane 120g mleko 200ml białko ostrowi wpc 80 35g banan lub jabłko drugi posiłek ryż paraboliczny 125g dwa jaja Ważyka jakaś mieszanka chińska trochę do smaku pierś smażona (inna mi nie wchodzi) 150-170g ogólnie to robie z tego ryż smażony z kurczakiem owoc trzeci [...]
Jestem w Gropie VI. Mamtakie suple: Creapure Monohydrate Powder (OLIMP) Creapure Citrate 600 mg (OLIMP) Creapure Pyruvate 800 mg (OLIMP Taurine (OLIMP) BCAA + L-Glutamine Treca Białko MATRIX i Isolate 95 OLIMPa 1. Co z tego wybrac na CYKL ? 2. W jakich proporcajch 3. Co jaki czass :) PROSZE O DOPOWIEDZ KOGOS KTO SIE ZNA :)Chodzi aby jedno [...]
Mam odżywki: kreatyne (trec), carbo (olimp) i system proein 80. Mam zamiar zastosować trenind "HST" ale jak do tego treningu mam stosować te suple?? Kreatyna i carbo po treningu, a białko na noc, ale nie wiem szczegółów co i jak ?
[...] 70kg) i wyszło mi tak : Współczynnik BMR: 1707 Dzienne zapotrzebowanie na kalorie: 3174 kcal Dzienne zapotrzebowanie na tłuszcz: 106 g Dzienne zapotrzebowanie na białko: 199 g Dzienne zapotrzebowanie na węglowodany: 358 g niby wszystko ok tylko, że zawsze każdy mi mówił że białka starczy 2g/kg czyli w moim wypadku = 140g,a tu mi [...]
[...] będzie polegać na kilku produktach 500gr piersi, 300 gram ryżu, twarorzek wiejska 200gr ,4-5 kromek chleba 4-5 jajek Z moich obliczeń da mi to około 2300 kcl z czego 223 to białko ;) Czy na takiej diecie zbije z wagi z zachowaniem mięśni? Trenuje 3 razy w tygodniu na. Siłowni, 3 razy sauna, areoby Suplementy to cm3 około treningowi + carbomax [...]
[...] jest źródłem fenyloalaniny" a z artykułu (link poniżej) wynika że spożywanie aspartamu nawet jeśli ktoś jest zdrowy (nie ma fenyloketonurii) jest szkodliwe. Zresztą przeczytajcie sami: http://kulturystyka.biz/body/index.php?co=rozwinwatek&idftemat=133 chyba odstawie swoje ulubione białko (System Protein 80) i przerzuce się na odżywki innej firmy.
[...] przy braniu Thermal Pro??? Mam 18 i 78 kg wagi. Chciałbym zrzucić te 8 kg po tym jednym opakowaniu Thermy. Moja dietka wygląda tak: - 5-6 posiłków (o regularnych porach) - białko: 1,8 na kg masy ciałą - węgle to 4g na kg masy ciała - tłuszcze 0,7g na kg masy ciała> Co sądzicie o takiej diecie??? Bardzo bym prosił o wsze opinie i poprawki
[...] będzie działo. Wzrost - 181cm Waga - 78,5kg - po redukcji. Przed redukcją 84kg Wiek- 24 lata Staż na siłowni - ok 12msc z przerwami Suplementacja - monohydrant kreatyny i białko WPC. Do bilansu nie wliczam warzyw, ale spożywam je dość obficie i są zróżnicowane:) /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/621d2a294d864941b4caf5121cf4e29b.png Zmieniony przez - [...]
Witam z góry nie wiem czy dobry dział i w ogóle mam pytanie obecnie jestem na cyklu na kreatynie i korzystam z diety jutro zamierzam zakupić białko szukam w całym internecie odpowiedzi na moje pytanie ale jest tego pełno a odpowiedzi sprecyzowanej nie mogę uzyskać :/ więc tak biorę 5 g krety rano na czczo i 5g po treningu od razu po 30min [...]
[...] o 14 drugą, Potem ryż z jakimś mięskiem i warzywami i na kolacje twarożek, jajecznica albo cos . Miedzy posiłkami biorę suplementy CLA, Clenburexin, Bcaa, Multi pack i białko. Gdy chodzę do szkoły czyli 5 razy w tyg wstaje średno o 7, piję biało biorę bcaa i o 11 połowa omleta. Teraz moje pytanie co mogę robić innego na śniadanie i inne [...]
Tak jak w temacie, co polecacie na ziomowe masowanie? Bede robił od 1 listopada i jest jedno ale...kończe długi cykl na krecie (8 tygodni) wiec nie ma o niej mowy (chyba ze w jakiejs malutkiej dawce). O gainerach, carbo czy białku mi nie piszcie bo to juz indywidualnie biore do brakow. Chodzi mi o jakies dobre polączenie, nie musza to być [...]
Śniadanie płatki owsiane 100g 3 jaja warzywa oliwa z oliwek 10g obiad ryż 100g filet z kurczaka 100g warzywa 10g oliwy z oliwek bieganie 40 minut. po bieganiu musli 100g białko 30g kolacja twarog chudy 100g warzywo oliwa z oliwek 10g i rano po przebudzeniu jakies aeroby na czczo, do tego brzuszki. jak oceniacie takie cos? waze 80kg przy 186cm [...]
Hej :) Mam 15 lat 41 kg i 160 cm obwód w pasie 59 Współczynnik BMR 1273 Aby utrzymać wagę Kalorie 1527.6 Węglowodany 55% 840.18kcal = 210.05gram Białko 15%% 229.14kcal = 57.29gram póki co zero wysiłku staż: 4 kl sp - 2 kl gim lekko atletyka Moim celem są piękne pośladki,uda,brzuch i podniesienie piersi oraz coś na wzmocnienie pleców. Jak mam [...]
[...] zaawansowanej fazie, raczej ich początku, ale objawy są zauważalne (okazjonalny ból). Chciałbym zapytać, czy posiada ktoś wiedzę na temat wpływu odzywek na żylaki? Spożywam białko, żeby zaspokoić zapotrzebowanie organizmu. Ale uważam, że powinienem również zażywać BCAA - czy jednak nie będzie miało to negatywnego wpływu na mój organizm? [...]
cicze 2 lata na sucho mam 178 i waze 90 kg.wiec mase mam to pomyslałem trzeba coś kupic na rzezbe.Myślałem wziąśc białko olimpa.a trraz pytanie nastepujące. jakie mam wziąśc tej firmy bo jest odzywek tak duzo wysokobiłkowych ze az dostaje oczopląsu więc pomóżcie młodszemu koledze. są białka wpi itp. i nie mam pojecia.a ceny rózne jak i ilośc [...]
Zastanawiam sie co moge sobie zjeść jakieś 3-4 godziny przed snem, bo tuż przed snem mam zaplanowane białko, ale nie mam pojęcia co jeść na kolacje?? Co Wy jadacie ??