SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • plan na mase do sprawdzenia

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Uprawiane inne sporty: amatorsko siatkówkę, biegi przełajowe,czasem piłeczka Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka,sztanga,sztangielki,drążek,obciążenie Dieta: w około 50% Przeciwskaznania medyczne: brak Zażywane suplementy: kreatyna+białko Zmieniony przez - kamil0713 w dniu 2011-03-24 18:55:58

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 933 Data: 2011-03-24 18:50:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sprawdzenie diety wraz z pytaniami

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] kg i odjąć od tego na początek 300 kcal czy dla wagi jaka chcę osiągnąć i nic nie odejmować. Wychodzi mi dla 80 kg 2300 kcal, (dzienne zapotrzebowanie mnożyłem razy 1,2), białko 2g na mc 160g wyszło l, tłuszcze 1.2 g na mc 100g wyszło i węglowodany 190g. W przypadku przeliczenia na 70 kg wartości wychodzą już takie: B-140, T-84, W-170. Co do [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 2183 Data: 2017-12-11 19:08:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do poprawy - masa

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 50g tłuszczy, 62g węglowodanów, 872 kcal II posiłek w okolicach 11:30-12.00: 80g płatków owsianych 200ml mleka około 20 gram owoców suszonych (do musli własnej roboty) 30g białko wpc 40g białka, 15g tłuszczy, 71g węglowodanów, 580 kcal III posiłek w okolicach 14: 400g kefiru 60g bułka grahamka (średnia) 30g szynki z indyka 23g białka, 9g [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 580 Data: 2011-11-28 15:55:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Moja Próba Ułożenia Diety i Treningu

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, najpierw Wklejam ankietę Płeć : mężczyzna Wiek : 23 Waga : 130 Wzrost : 194 Obwód klatki : 127 Obwód ramienia :43 Obwód talii : 110-112 w zależności od pory dnia Obwód uda : 70 Obwód łydki : 44 Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25% Aktywność w ciągu dnia : praca Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2573 Data: 2013-01-26 19:53:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BioTech USA - Oat & Fruits

    Temat
    BioTech USA

    /SFD/Images/2015/9/24/536b93881fa5465e984c028441ddee64.jpg Opis - Idealny jako drobna przekąska po treningu - Wysoka zawartość owsa - Pyszne smaki Oat & Nuts to wyjątkowo smaczne ciastko przeznaczone dla sportowców, którzy ze względu na typ wykonywanego wysiłku potrzebują dużo wysokiej jakości węglowodanów. Przekąska oparta jest na węglowodanach [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 14027 Data: 2015-09-24 16:49:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Posiłek w dzień nietreningowy SOGI :]

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] mąki pieprz, sól KOLACJA 1,5 kubka warzyw (ogórek, sałata, zielona papryka) Pierś z kurczaka 100 gram 10 gram orzechów 10 gram oliwy 23,33b / 22,32t / 8,92w / 326,35k Na noc białko/Chudy twaróg Łącznie: 177b 149t 183w 2738k Zmniejszyłem trochę bilans i w dni nietreningowe obniżyłem sporo w/w Proszę o sugestie. Zmieniony przez - pagoad w dniu [...]

    Odpowiedzi: 29 Ilość wyświetleń: 8880 Data: 2009-02-16 23:03:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] co zmienić, co wyrzuć, co dodać????? Mam jeszcze pytanko odnośnie odżywki ponieważ jest to moja pierwsza odżywka w życiu. Po każdej dawce przez jakieś 2-3 godzin boli mnie głowa, czy takie rzeczy się zdarzają, czy to może być reakcja organizmu na białko i czy organizm się przystosuje i bóje znikną?? ( jest to mój 3-ci dzien stosowania odżywki)

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1680 Data: 2009-05-13 22:55:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Skladniki 1. Losos mrozony (ja uzywam tego z Lidla w 1kg workach) sztuka ma 60g 2. Lyzeczka 5g oliwy 3. Marchewka jedna 4. Lisc zielonej czesci pora 5. lyzka kopru (ja mroze :) 6. 2 Lyzki oliwek 7. 1 lyzka kaparow 8. 100ml wina bialego 9. Rama culinesse do gotowania ==================== 0. Wstawiamy lososia w rekawie do piekarnika skrapiajac go [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 8775 Data: 2009-07-08 09:11:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TRENING PONAD 1.5 ROKU ĆWICZEŃ

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] ćwiczenia zamienić na jakie, co będzie lepsze. dieta myślę że w miarę dopięta (nie liczę wszystkiego co do kcal). suple kupione (kreatyna xplode, bcaa olimp, beta alanina i białko jako uzupełnienie diety) z góry dzięki. 1.biceps+triceps -uginanie ramion sztangą łamaną szeroko 4x10 -francuz szeroko sztangą łamaną 4x10 -UGINANIE RAMION ZE [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 882 Data: 2014-04-16 19:36:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Parę pytań w diecie na mase

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Mam jako taką dietę i nie jest zła. Ale mam pare pytań. Po pierwsze, moj II posilek szkolny, sklada sie z kuraka, ryzu, oliwy, warzyw i odrobiny sosu dla smaku. Jest do jednocześnie posiłek szkolny jak i przedtreningowy. Ale! Przed treningiem bezpośrednio nie mam czasu, żeby coś zjeść. Mam bardzo napięty grafik, że się tak wyrażę no i [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 924 Data: 2010-11-18 22:19:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • boxer_ona na redu

    Temat
    Ladies SFD

    [...] PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie ****PYTANIA DODATKOWE********************************** CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: tylko białko CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) starałam sie być na diecie tłuszczowej ok1miesiac do teraz [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1223 Data: 2017-03-30 22:13:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SNI METHOXY RX 1000g (czekolada) - odzywka wyłącznie dla profesjonalistów Posiadam 2 opakowania tej naprawde znakomitej odzywki. Cena ktora mi odpowiada to 80zł za sztuke + koszty przesyłki Cena tego preparatu to ok 110zł Termin waznosci puszek - styczen i luty 2007 Napewno nie kazdy slyszal o tej odzywce dlatego pare słów o niej... METHOXY RX to [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 2037 Data: 2006-04-06 23:25:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pare pytan odnosnie treningu. Pomocy :)

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam, zaczne od tego ze dopiero zaczynam przygode z silownia, cwicze ACT od 4 tygodni i mam pare kwestii (sporo tematow przeczytalem ale nie do konca wszystko kapuje) Prosilbym o pomoc i wyjasnienia ;]) Z gory przepraszam ze niektore kwestie powinny byc w innych dzialach ale chcialem zeby tak spojrzec ogolnie na moja postac i nie chcialem [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 997 Data: 2006-03-15 00:04:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odżywka białkowa – instrukcja obsługi

    Temat
    Odżywki i suplementy

    /SFD/Images/2016/7/26/35b14971dc4148cfa537969702602398.jpg Preparaty białkowe należą do najchętniej kupowanych środków dla sportowców i osób aktywnych. Zazwyczaj są smaczne, wygodne, no i dostarczają ważnego składnika pokarmowego jakim jest… białko. Nie każdy jednak potrafi umiejętnie z ich walorów korzystać, wiele osób stosuje odżywki proteinowe [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 400 Data: 2016-07-26 12:01:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prośba o kontrolę planu na masę.

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] Lat waga: 97 KG wzrost: 197cm. Staż: ok 3 lata, z małą przerwą. Dieta: Kontroluję, aczkolwiek nie w stu procentach ścisła. około 5 posiłków dziennie. Suplementacja: X pand, białko fit max/olimpu. Wymiary: Biceps 43 cm. Obówd klatki piersiowej 109cm. Pas 92cm. Mój plan miałby wyglądać następująco: Poniedziałek (Klatka biceps) Wyciskanie [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 918 Data: 2009-09-28 10:20:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • masówka - prośba o pomoc.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Od razu zaznacze, ze jesli nie jest to odpowiedni temat to prosze o przeniesienie i przepraszam za zamieszanie. Prosilbym o rady jaki zestaw wybrac na masowke. Wiele sie naczytalem, popytalem kolegws starszych stazem, ale niestety opinii jest wiele... Staz wczesniej: pol roku - przerwa kolo 5 miesieczna i znow pol roku Aktualnie cwicze 2 [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1171 Data: 2010-11-03 14:06:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Scitec nutrition - Muscle Factor

    Temat
    Scitec nutrition

    [...] w ilości 2-2-1). Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Informacje alergiczne: Wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym mleko, soję, białko jaj, gluten i orzeszki arachidowe. Wartości odżywcze SKŁADNIKI AKTYWNE Muscle Factor Porcja 5kap Ilość porcji w opakowaniu 30 Opakowanie 150kap Zawartość jednej [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 5725 Data: 2014-03-28 18:02:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • plan do oceny, przerwa wakacyjna w sw

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] 84 Wzrost: 185 Cel treningowy: siła Staż treningowy na słowni: 2 miesiące Uprawiane inne sporty: mma (prawie 2 lata) Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt // siłownia Dieta: 10 wskazówek żywieniowych Przeciwskaznania medyczne: brak Zażywane suplementy: bcaa, białko jako uzupełnienie

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 2284 Data: 2011-06-08 17:32:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Moja waga jest związana z grubymi udami i łydkami co jest moją zmorą. Co można z tym zrobić aby ich obwód był mniejszy? jakie ćwiczenia? Jakie odżywki? czy warto kupić białko, spalacz tłuszczu bądź kreatynę? Cel: Chciałbym ważyć w okolicy 80kg. Myślę, że gdybym zrzucił z ud i łydek spokojnie byłoby to możliwe. Każdy kto mnie widzi to dziwi [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 897 Data: 2015-01-05 18:43:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • FBW - pytanie

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam. Otoz po prawie 2-miesiecznej przerwie zamierzam reaktywowac silownie cwiczac systemem FBW. Wczesniej cwiczylem Splitem, ale cwiczylem troche nieregularnie i opuscilem kilka treningow (plecy i nogi), wiec efekty byly raczej srednia zadowalajace. Poczytalem ogolnie o FBW i zamierzam cwiczyc 3 razy w tygodniu, dwoma zestawami cwiczen. [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1628 Data: 2008-07-21 18:25:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)