mam takie pytanko , a jak mam trening od ok 19.30 do 21 i ok 21.20 wypije gainera a chodzse spac ok 23 to moge jeszcze ok 23 wypic odzywke bialkowa czy juz ten gainer po treningu (ok.21.20 ) wystarczy ??a przed tren polecacie bialko czy lepiej wypic mix bialk + weg np gaiera ?? pozdrawiam seredcznie
2) 17 lat 3) 69.5kg/175 4) rok Mam taki oto dylemat. Chodzę raz w tygodniu na siłownie, x3 w tygodni mam treningi boksu tajskiego. Zastanawiam się co zacząć brać. Kreatynę+białko czy HMB? Czy może najpierw cykl jednego potem drugiego? Najbardziej zależy mi na odsłonięciu mięśni brzucha(na razie tylko lekko się zarysowują;/), jednak ogólny rozwój [...]
Witam. Ćwiczę od roku, moim celem jest masa i siła, od 3-ech tygodni zacząłem cykl na kreatynie Ethyl Ester z FA i białko Panthera Labs Primaltein Whey, ale w ogóle nie idzie mi siła. Mam podejrzenia , ze jestem przetrenowany. Czy w takiej sytuacji kreatyna nie pomoże mi przezwyciężyć tego? Muszę zrobić przerwę? Czy w takim razie ona wcale nie [...]
Witam. Akurat skończyłem dietę niskowęglowodanową i chciałbym zacząć treningi masowe. Jeżeli po przebudzeniu jak wypiję szejka (białko w proszku z wodą plus banan), w jakim czasie odstępu mogę zjeść śniadanie np. biały bądź ciemny ryż z kurczakiem plus surówka? wystarczy tak z 1.5 godziny? Nie chciałbym, by zbyt duża ilość węgli miała wpływ na [...]
[...] muszą wyglądać tak samo jak po siłowym?? Tzn czy po takim treningu ważne jest uzupełnienie glikogenu ( słodkie lub banan itp ) + węgle ( wafle ryżowe lub ryż itp) + białko ( pierś gotowana lub odżywka) czy jednak ten typ treningu nie wymaga aż takiego wkładu makro i wystarczy np przyjąć banana z waflami ryżowymi bez białka.
Wiadomo że jajaka to przyjaciel kulturysty.Chodzi oczywiście o dużą zawartość białka.Tyle tylko, że facetowi nie bardzo jajka służą.Oczywiście można przyjmować samo białko bez żółtka ale to troche marnotrawne więc moje pytanie brzmi jaka jest bezpieczna ilość jajek dziennie dla faceta.
Witam,mam takie pytanko jak brac cell pumpa,wiem ze te tematy byly juz duzo razy poruszane ale jednak nie ma pewnosci co do dawkowania.Mam 2x665g,carbo i bialko jako uzupelnienie(mam braki w diecie.szkola ;/) chcialbym brac przed treningiem zeby miec lepsza pompe :D i po treningu z tym ze tam ma byc odstep 8 godzin,nic nie zaszkodzi??? efekty beda [...]
czy ten gainer nadaje sie jako "posilek" potreningowy? jesli tak, to co po treningu powinienem do niego zjesc? z gory dzieki za pomoc Informacja żywieniowa: Wartość odżywcza w 100 g / w 1 porcji (50 g) Białko 20,3 g / 10,0 g Tłuszcz 1,1 g / 0,5 g Węglowodany 79,1 g / 38,4 g Wartość energetyczna 1614 kJ (380 kcal) / 807 kJ (190 kcal) Niacyna 9 mg [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Cel: Masa Budowa: Ektomorfik Lat : 19 Wzrost: 189cm Waga: 80 kg Trening o godz 17.30 BMR 1983.88 Kalorie 3422.19 Węglowodany - 470.55gram Białko - 128.33gram Tłuszcze – 114.07gram /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/077895b72d63413a9fdcf54de37cfd1d.png Zmieniony przez - EmCore w dniu 2013-03-11 23:05:53 Zmieniony przez - EmCore w dniu 2013-03-11 23:06:12
Witam dziś rozpoczął sie okres startowy u mnie i myśle nad suplementacją docelowa impreza jest w lipcu MPJ startuje pod 200/400. Dotychczas przeleciałem cykl mono beta białko i BCAA. Zostało mi pół puchy BCAA i Bety czytam ze należy ograniczyc podaz bialek w tym okresie więc kieruje pytaniedo was co wziąć aby dopomóc się lekko. Cykl mono [...]
[...] na forum, ale opinie były rożne i w końcu nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Biegam godzinę ok 20:00 i po powrocie do domu, powinienem dostarczyć organizmowi białko (twaróg, białka jajek, jogurt) czy również trochę węgli i w jakiej postaci ? Chce spalić tłuszcz, nie mięśnie, a węglowodany pomagają im się regenerować. JEdnak boje [...]
siemka sluchajcie mam cel spalenia tluszczu schudlem 8 kg ale stosunkowo malo spalilem fatu i dlatego do tyhro postanowilem dolaczyc najprostsze bialeczko aaa i jak schudlem to duzo misni poszlo dlatego tez to bialko... dzeki za wyjasnienia z gory i pozdrawiam
[...] jest i teraz problem z odzywkami dysponuje kwota koło 600zł i teraz myślałem nad takim zestawem Cell Pump 1300g Syntrax Matrix TCM Olimp 300kaps AAKG 240kaps No i co do tego jeszcze może zmienić białko na jakieś z aminokwasami może dorzucić jakąś kreatynę w proszku (taka najlepiej na mnie działa) proszę o sugestie z waszej strony. Z góry dzięki
Witam. Pierwszy raz na silke ruszylem rok temu. Do tej pory jadlem Gainera GB 6000 i zarlem mono Olimpa. Teraz znow bede ruszal cwiczyc i jako suplement chcialem wziasc Perfect Whey Protein. Czy to bialko jest dla mnie odpowiednie? (wiecej info o mnie w profilu) Pozdrawiam
Witam, mam takie pytanie. Po treningu silowym, bezposrednio lykam carbo + NitroII. Po 30 minutach wrzucam porcje białka. Po 30 nastepnych minutach jest czas na posilek potreningowy w moim przypadku. I teraz pytanie. Czy muszę w tym posiłku również ograniczać tłuszcze? Białko i węglowodany już uzupełniłem. Lubie dodawać oliwy do posiłku oraz [...]
Siema Mam na wydanie 500-600 zł na suple.Chcialbym zebyscie pomogli uzlozyc mi jakis dobry zestawik.Dieta bedzie dopieta wiec mysle ze gainer i bialko sa zbedne.Myslalem zeby kupic za to kreatyne na 2 cykle. Mam za soba 2 cykle na mono Olimpa. Witaminy i ZMA mam juz kupione. Staż na siłowni: 1rok Zmieniony przez - KamilO94 w dniu 2011-08-31 [...]
Witam, jestem nowy na forum i chciałbym, aby ktoś był tak miły i pomógł mi z doborem diety. Mam 17 lat, 176cm wzrostu i waże 61kg. Moje zapotrzebowanie: Kalorie 3175.03 Węglowodany 55% 1746.27kcal = 436.57gram Białko 15%% 476.25kcal = 119.06gram Tluszcz 30% 952.51kcal = 105.83gram Chciałbym przytyć najlepiej ok.10 kg. Trenuje sporty walki. Mam [...]
Dzien dobry, Zastanawiam sie nad kupnem Lipo 6 black. POlecono mi te tabletki. Cwicze 4-5 razy dziennie i stosuej diete. Szukam czegos zeby jeszcze podkrecic efekty. Biore przedtreningowke i bialko. Mam niedoczynnosc tarczycy skad tez moje pytanie - czy moge zaczac stosowac te tabletki. Nie chce sobie pogorszyc mojego stanu. Prosze mi doradzic [...]
Od lipca biore tribulus 2 razy dziennie,białko przed snem-35 gram ,d odatkowo w dni treningu carbo przed i po treningu i ZMA przed snem .A we wrześniu bede kończył brać kreatyne bo w lipcu już brałem i teraz mam miesiąc przerwy-aha jak najlepiej brać kreatyne-bo teraz brałem tak jak na ulotce i jeszcze jedno pytanie czy sposób w jaki przyjmuje [...]
Witam mam 16 lat ważę niecałe 60kg przy 170 cm wzrostu. Chcę zacząć ćwiczyć, w tym celu zakupiłem białko Provit 85 firmy Olimp. Nie wiem ile tego białka brać, czy przed treningiem czy po treningu. Proszę o pomoc.Zależy mi na tym żebym przybierał masę a nie ją tracił. Z góry dzięki za pomoc.