Jestem wykończony treningiem ale te nogi dają popalić uuu.Jedna zagwozdka mnie męczy .Otóż spożywam 180g białka z białek zwierzęcych , oprócz białka z mięsa jest jeszcze białko z pozostałych produktów w ilości około 70g(tak wychodzi ).Automatycznie kaloryczność jest podbita o około 4x70=280kcal i właśnie co z tymi kaloriami z tych pozostałych [...]
chciałem dodać że troche posiłki mi się zmieniły ale za to dodaje to czego nie dałem wcześniej białko/węglowodany/tłuszcze 1. 27/65/12 2. 27/55/13 3. 27/55/15 4. 27/40/14 5. 27/35/12 6. 27/0/0 śniadanie 70 g nestle fitness czyli 52,5 g węgli / 6 g białka / 1,5 tłus. 27/65/12 200g mleka łaciate 2% daje 9,8 węgli / 6,8 białka / 4 g [...]
[...] w piątek mam następny trening? 2. Teraz pytanie dotyczące białka bo w odżywianiu są podzielone opinie na ten temat(być może spowoduje to rewolucję w dziale odżywiania). Czy białko roślinne sie wlicza do ogólnego zapotrzebowania na białko czy nie? Bo gdybym wliczał białko roślinne to mam ok. 2,5 g na kg ciała, a gdybym nie wliczał, to miałbym [...]
witam. zamówiłem białko sfd complete protein chciałem białko o różnym czasie uwalniania, złożone z kilku frakcji białka. syntraxa może sobie zapodam w październiku teraz zakupiłem te no bo tak mówił domowy budżet %-). Zakupiłem białko bo czasem kuleje przygotowanie posiłków brak czasu dłuższy pobyt w pracy, wyjazd, etc. czy będę zadowolony dam [...]
na proch przyjdzie czas.. teraz i tak białka masz niewiele. Jak dobić białko? tu masz listę... czym chata bogata;-) Źródła białka dla Ladies: -mięsa chude: drób (kurczaki, indyki, przepiórki itp.), wołowina, dziczyzna, wieprzowina, wątróbki (z umiarem), podroby (żołądki, serca z umiarem). -mięsa tłuste z umiarem * Ladies same [...]
[...] wrzuć masterdol później jak piszesz trening a po nim kreatynę/ester bo to radzę ci raczej kupić uwzględniając całość supli które masz/ do tego carbo. po jakichś 20 minutach białko. następnie dobry duży posiłek -jak piszesz, później również jak piszesz posiłek i ew. mix carbo i białko jeśli by ten posiłek był niewystarczający, przed następnym [...]
mam jedno pytanie a jeśli ktoś choruje na nerki może stosować produkty na bazie kreatyny tj.Nitrobolon II ? a dokładnie chodzi o chore kłebuszki nerkowe które przepuszczają białko.
okej dzieki za wskazówki. sogi wklepałem zgodnie z tym co napisałem w temacie. Ogólny zarys diety na mase (w moim przypadku), może wyglądac tak?: I p, bogate w węgle i białko z racji snu, a wtedy nasze mięśnie przechodzą katabolizm, zatem musimy dostarczyć wartościowego posiłku. II p, węgle/owoce III p, węgle/warzywa/mięso Po treningowy, [...]
I p, bogate w węgle i białko z racji snu, a wtedy nasze mięśnie przechodzą katabolizm, zatem musimy dostarczyć wartościowego posiłku. // do śniadania zestaw multiwitaminowy II p, węgle/owoce // jeden owoc w zupełności wystarczy między 3 pierwszymi posiłkami jako przekąska, uwaga na fruktozę, dopuszczalna do 50g dziennie III p, [...]
[...] mi pół puszki (nie wiem dla kogo zrobili smak OrangeBlast ;o !! ) i aktualnie jadę na samym białku ostrowi WPC80. Czy może mi ktoś doradzić jak najlepiej połączyć właśnie to białko z xpandem e + połową puszki horse powera która liczę że zużyje? Z gory dzieki, pozdrawiam PS Myśle o tym aby brac XPANDA E miarke przed treningiem, białko codziennie [...]
Jeżeli masz wstępnie strawione białko serwatkowe podane z węglami prostymi bez dużych ilości błonnika to może być, bo jest to lekkostrawne i przejdzie z łatwością nawet przez układ pokarmowy, który pracuje z małą efektywnością. Jeżeli przez białko rozumiesz mięso, zwłaszcza półtłuste/tłuste, z ryżem zawierającym dużo błonnika, to nie... Dużo [...]
[...] - Vitamin multiple sport: po 1 kaps. do ostatniego posiłku. - Gold Omega 3: 3kaps do ostatniego posiłku Skończyła się kreatyna i econo. Kreatyny nie kupuję więcej póki co a białko mam jeszcze jedno w zapasie. Może jutro domówię sobie jedno białko i witaminy akurat jest -10% na olimp więc parę złoty w kapsie będzie ;] Dieta Mało dzisiaj zjadłem [...]
Toysy na początku zawiodłem się na SFD z tą tzw aferą sojową, potem po wynikach badań wybaczyłem im i produkty tj białko czy bcaa biorę od nich ponieważ mam potwierdzenie że już nie są "lewe". Co do pp to jest to moja pierwsza przedtreningówka i myślałem że będzie ok. jak na pierwszy raz. Teraz jednak wiem że drugi raz nie skuszę się na inne [...]
[...] - SFD Econo - 35g - Fitmax bcaa + cytrulina - 20g - Vitamin plus: 1 kaps. - Gold Omega 3: 3kaps - Garlicin - 2kaps Z supli zostały tylko witaminy i O3, z odżywek białko. Póki co tak zostanie. Węgli już raczej nie będę kupował, po trneingowo będzie tylko białko i 30min po normalny posiłek. [...]
lekka przesada z mojej strony ale plecy fajnie ruszyły na tym treningu. Pewno zmniejsze ilość ćw. bo teraz i tak odpada mc. Daje białko po treningu czyli jest szybkowchłanialne, a potem po 40-50min normalny posiłek to chyba może trochę dłużej się wchłaniać to białko czy się mylę? jak tak to od nastepnego razu nie będę dawał.
Bialko z mleka jest najlepiej przyswajalne,moze lepszy na redukcji bylby izolat bialka, ale koncentrat tez moze byc, szkoda tylko ze ma tyle cukrow, no ale ciezko o bialko z mniejsza iloscia w popularnych sklepach. Dobrze, ze nie wizielas bialka z jakims "spalaczem" to i tak lipa a przeciez bialko ma byc dla ciebie zastepstwem posilku i [...]
Zapytam się jednak na przyszłość: w przypadku mojej formy aktywności fizycznej bardziej wskazane byłoby postawienie na białko szybkowchłanialne po treningu czy białko wolnochłanialne przed snem? Gdyby trzeba było wybierać to co Twoim zdaniem lepiej postawić? nie lubie rozpatrywac tego typu suplementacji w prozni - w oderwaniu od diety jesli [...]
[...] średnim rozwiązanie lepiej zastosować stosunek BTW 1:2:10-30g. Białko pełnowartościowe z jaj, mięsa, ryb, tłuszcz to podstawa mięso, masło, śmietana 30%. Tu nie ważne jest białko, ale proporcja białka i tłuszczu, kto zje za dużo białka albo za mało tłuszczu, nie będzie rósł i nie będzie redukował. Wydaje mi się, że za bardzo zjechałeś z [...]
[...] do CKD ale nie mogę wejść w silną ketozę ( mierzę paskami ) wkleję swoją rozpiskę żywieniowe , może ktoś z bardziej ogarniętych zechce znaleźć błędy jakie popełniam ? białko do 1,5 WW do 50 ( bywało dużo mniej ale i tak nie wchodziłem w ketozę ) reszta tłuszcze a może ktoś wklei gotowy jadłospis, jak próbowałem ogarnąć temat przy [...]