SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • kerad37 krata do lata

    Post
    Po 35 roku życia

    Jestem wykończony treningiem ale te nogi dają popalić uuu.Jedna zagwozdka mnie męczy .Otóż spożywam 180g białka z białek zwierzęcych , oprócz białka z mięsa jest jeszcze białko z pozostałych produktów w ilości około 70g(tak wychodzi ).Automatycznie kaloryczność jest podbita o około 4x70=280kcal i właśnie co z tymi kaloriami z tych pozostałych [...]

    Odpowiedzi: 4569 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-10-02 16:09:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ile to gram

    Post
    Szybkie pytania bez logowania

    Jajko (średnie) - 60g, w 100g białko 12,5g, tłuszcze 9,7g, węglowodany strawne 0,6g, kalorie 140. Białko jaja kurzego w 100g - białko 10,9g, tłuszcze 0,2g, węglowodany strawne 0,7g, kalorie 48. Żółtko jaja kurzego w 100g - białko 15,5g, tłuszcze 28,2g, węglowodany strawne 0,3g, kalorie 317. Średnie jajko (ok. 60g) - białko 8g, tłuszcze 6,4g, [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 775 Data: 2011-07-12 14:39:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • chciałem dodać że troche posiłki mi się zmieniły ale za to dodaje to czego nie dałem wcześniej białko/węglowodany/tłuszcze 1. 27/65/12 2. 27/55/13 3. 27/55/15 4. 27/40/14 5. 27/35/12 6. 27/0/0 śniadanie 70 g nestle fitness czyli 52,5 g węgli / 6 g białka / 1,5 tłus. 27/65/12 200g mleka łaciate 2% daje 9,8 węgli / 6,8 białka / 4 g [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1955 Data: 2005-05-03 19:23:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening po przetrenowaniu.

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] w piątek mam następny trening? 2. Teraz pytanie dotyczące białka bo w odżywianiu są podzielone opinie na ten temat(być może spowoduje to rewolucję w dziale odżywiania). Czy białko roślinne sie wlicza do ogólnego zapotrzebowania na białko czy nie? Bo gdybym wliczał białko roślinne to mam ok. 2,5 g na kg ciała, a gdybym nie wliczał, to miałbym [...]

    Odpowiedzi: 35 Ilość wyświetleń: 3845 Data: 2005-06-13 18:38:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dziennik amatora

    Post
    Po 35 roku życia

    witam. zamówiłem białko sfd complete protein chciałem białko o różnym czasie uwalniania, złożone z kilku frakcji białka. syntraxa może sobie zapodam w październiku teraz zakupiłem te no bo tak mówił domowy budżet %-). Zakupiłem białko bo czasem kuleje przygotowanie posiłków brak czasu dłuższy pobyt w pracy, wyjazd, etc. czy będę zadowolony dam [...]

    Odpowiedzi: 58 Ilość wyświetleń: 7296 Data: 2012-09-28 22:39:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak to dalej popchnąć?

    Post
    Ladies SFD

    na proch przyjdzie czas.. teraz i tak białka masz niewiele. Jak dobić białko? tu masz listę... czym chata bogata;-) Źródła białka dla Ladies: -mięsa chude: drób (kurczaki, indyki, przepiórki itp.), wołowina, dziczyzna, wieprzowina, wątróbki (z umiarem), podroby (żołądki, serca z umiarem). -mięsa tłuste z umiarem * Ladies same [...]

    Odpowiedzi: 112 Ilość wyświetleń: 11550 Data: 2013-04-28 17:07:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl do oceny

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] wrzuć masterdol później jak piszesz trening a po nim kreatynę/ester bo to radzę ci raczej kupić uwzględniając całość supli które masz/ do tego carbo. po jakichś 20 minutach białko. następnie dobry duży posiłek -jak piszesz, później również jak piszesz posiłek i ew. mix carbo i białko jeśli by ten posiłek był niewystarczający, przed następnym [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2886 Data: 2005-12-09 19:28:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kompendium wiedzy o kreatynie

    Post
    Odżywki i suplementy

    mam jedno pytanie a jeśli ktoś choruje na nerki może stosować produkty na bazie kreatyny tj.Nitrobolon II ? a dokładnie chodzi o chore kłebuszki nerkowe które przepuszczają białko.

    Odpowiedzi: 94 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-02-10 18:47:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • "Dieta" zerknijcie /nagrody za pomoc/

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    okej dzieki za wskazówki. sogi wklepałem zgodnie z tym co napisałem w temacie. Ogólny zarys diety na mase (w moim przypadku), może wyglądac tak?: I p, bogate w węgle i białko z racji snu, a wtedy nasze mięśnie przechodzą katabolizm, zatem musimy dostarczyć wartościowego posiłku. II p, węgle/owoce III p, węgle/warzywa/mięso Po treningowy, [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2806 Data: 2006-06-23 11:11:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • "Dieta" zerknijcie /nagrody za pomoc/

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    I p, bogate w węgle i białko z racji snu, a wtedy nasze mięśnie przechodzą katabolizm, zatem musimy dostarczyć wartościowego posiłku. // do śniadania zestaw multiwitaminowy II p, węgle/owoce // jeden owoc w zupełności wystarczy między 3 pierwszymi posiłkami jako przekąska, uwaga na fruktozę, dopuszczalna do 50g dziennie III p, [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2806 Data: 2006-06-23 11:37:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] mi pół puszki (nie wiem dla kogo zrobili smak OrangeBlast ;o !! ) i aktualnie jadę na samym białku ostrowi WPC80. Czy może mi ktoś doradzić jak najlepiej połączyć właśnie to białko z xpandem e + połową puszki horse powera która liczę że zużyje? Z gory dzieki, pozdrawiam PS Myśle o tym aby brac XPANDA E miarke przed treningiem, białko codziennie [...]

    Odpowiedzi: 144 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-01-23 22:31:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Golombex - czas pokaże co dalej. Początek str 41

    Post
    Trening dla początkujących

    Jeżeli masz wstępnie strawione białko serwatkowe podane z węglami prostymi bez dużych ilości błonnika to może być, bo jest to lekkostrawne i przejdzie z łatwością nawet przez układ pokarmowy, który pracuje z małą efektywnością. Jeżeli przez białko rozumiesz mięso, zwłaszcza półtłuste/tłuste, z ryżem zawierającym dużo błonnika, to nie... Dużo [...]

    Odpowiedzi: 929 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-06-21 12:55:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Golombex - czas pokaże co dalej. Początek str 41

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] - Vitamin multiple sport: po 1 kaps. do ostatniego posiłku. - Gold Omega 3: 3kaps do ostatniego posiłku Skończyła się kreatyna i econo. Kreatyny nie kupuję więcej póki co a białko mam jeszcze jedno w zapasie. Może jutro domówię sobie jedno białko i witaminy akurat jest -10% na olimp więc parę złoty w kapsie będzie ;] Dieta Mało dzisiaj zjadłem [...]

    Odpowiedzi: 929 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-07-21 22:05:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Golombex - czas pokaże co dalej. Początek str 41

    Post
    Trening dla początkujących

    Toysy na początku zawiodłem się na SFD z tą tzw aferą sojową, potem po wynikach badań wybaczyłem im i produkty tj białko czy bcaa biorę od nich ponieważ mam potwierdzenie że już nie są "lewe". Co do pp to jest to moja pierwsza przedtreningówka i myślałem że będzie ok. jak na pierwszy raz. Teraz jednak wiem że drugi raz nie skuszę się na inne [...]

    Odpowiedzi: 929 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-08-14 21:12:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Golombex - czas pokaże co dalej. Początek str 41

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] - SFD Econo - 35g - Fitmax bcaa + cytrulina - 20g - Vitamin plus: 1 kaps. - Gold Omega 3: 3kaps - Garlicin - 2kaps Z supli zostały tylko witaminy i O3, z odżywek białko. Póki co tak zostanie. Węgli już raczej nie będę kupował, po trneingowo będzie tylko białko i 30min po normalny posiłek. [...]

    Odpowiedzi: 929 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-10-03 20:28:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Golombex - czas pokaże co dalej. Początek str 41

    Post
    Trening dla początkujących

    lekka przesada z mojej strony ale plecy fajnie ruszyły na tym treningu. Pewno zmniejsze ilość ćw. bo teraz i tak odpada mc. Daje białko po treningu czyli jest szybkowchłanialne, a potem po 40-50min normalny posiłek to chyba może trochę dłużej się wchłaniać to białko czy się mylę? jak tak to od nastepnego razu nie będę dawał.

    Odpowiedzi: 929 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-10-17 08:52:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • GRUNWALD 2- tamarama kontra body fat

    Post
    Trening dla początkujących

    Bialko z mleka jest najlepiej przyswajalne,moze lepszy na redukcji bylby izolat bialka, ale koncentrat tez moze byc, szkoda tylko ze ma tyle cukrow, no ale ciezko o bialko z mniejsza iloscia w popularnych sklepach. Dobrze, ze nie wizielas bialka z jakims "spalaczem" to i tak lipa a przeciez bialko ma byc dla ciebie zastepstwem posilku i [...]

    Odpowiedzi: 106 Ilość wyświetleń: 9873 Data: 2009-10-15 09:36:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Carbo + Profi Whey Mass

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    Zapytam się jednak na przyszłość: w przypadku mojej formy aktywności fizycznej bardziej wskazane byłoby postawienie na białko szybkowchłanialne po treningu czy białko wolnochłanialne przed snem? Gdyby trzeba było wybierać to co Twoim zdaniem lepiej postawić? nie lubie rozpatrywac tego typu suplementacji w prozni - w oderwaniu od diety jesli [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2239 Data: 2007-03-16 19:19:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Krata na lata remcyk

    Post
    Po 35 roku życia

    [...] średnim rozwiązanie lepiej zastosować stosunek BTW 1:2:10-30g. Białko pełnowartościowe z jaj, mięsa, ryb, tłuszcz to podstawa mięso, masło, śmietana 30%. Tu nie ważne jest białko, ale proporcja białka i tłuszczu, kto zje za dużo białka albo za mało tłuszczu, nie będzie rósł i nie będzie redukował. Wydaje mi się, że za bardzo zjechałeś z [...]

    Odpowiedzi: 233 Ilość wyświetleń: 18709 Data: 2016-05-13 10:03:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Krata na lata remcyk

    Post
    Po 35 roku życia

    [...] do CKD ale nie mogę wejść w silną ketozę ( mierzę paskami ) wkleję swoją rozpiskę żywieniowe , może ktoś z bardziej ogarniętych zechce znaleźć błędy jakie popełniam ? białko do 1,5 WW do 50 ( bywało dużo mniej ale i tak nie wchodziłem w ketozę ) reszta tłuszcze a może ktoś wklei gotowy jadłospis, jak próbowałem ogarnąć temat przy [...]

    Odpowiedzi: 233 Ilość wyświetleń: 18709 Data: 2016-07-06 13:00:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)