SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Kreatyna plus??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Mam zamiar zkupic kreatyne i zrobic pierwszy cykl. Ale mysle ze przydało by sie cos jeszcze i tu moje pytanie co to ma byc? Moze białko jakies , gainer ?? Z góry dzieki :)

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1265 Data: 2012-03-10 14:29:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Które bcaa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam! Hi Tec BCAA Powder czy UNS BCAA G-Powder - 500g ktore bcaa polecacie? i co byscie dorzucili do odzyweczek pod redukcje? bialko, witaminki, cos jeszcze?

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1524 Data: 2014-02-04 20:02:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Egg Pro 95%??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam!!chciałem się dowiedzieć czy bialko z MEGABOL-a ,Egg Pro 95% jest dobre??bo mam możliwość kupienia po okazyjnej cenie!!kg za 117zł!!z góry dzieki za odpowiedzi!!pozdro

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1347 Data: 2004-04-04 19:06:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prosze o pomoc

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Prosze o podpowiedz jak najlepiej wykorzystac nastepujace suplementy.Cwicze juz 5 lat,z przerwami,ale nigdy nie przyjmowalem suplementow.Teraz kupilem l glutamine, bialko serwatkowe, nitrobolon, max carb.Jak to najlepiej przyjmowac??

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 852 Data: 2007-08-14 16:35:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie Suple do Armwrestlingu

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Wiem,ze podstawa to Ciezka praca i dieta:) juz to spelnilem chce wrzucic w trening suplementacje pod kątem Armwrestlingu mozecie powiedziec co konkretnie. Bialko,Gainer,Kreatyna i nazwy ;)

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1258 Data: 2012-09-14 19:26:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam Prosze o rozpisanie supli.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Cwicze od jakis 3 lat ale nigdy nie brałem supli chyba ze same białko aktualnie waże 74kg. Suple które po siadam to: 1.Matrix 5.0 2.x-pand extreme pump 3.carbo 4.universal amino 2700 350tab 5.vital max monohydrate creatin

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 856 Data: 2010-06-08 10:43:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • weglowodany

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    w czym są zawarte weglowodany i bialko? chciał bym sie dowiedziec poniewaz cwicze juz jakis czas i nie moge przybrac na masie mam 16 lat biore na klate 97kg a warze tylko 65kg...nie mam pojecia od czego to zalezy...od przemiany materi?

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 811 Data: 2011-03-04 11:30:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening domatora/armstrong

    Temat
    Trening w domu

    Witam, mam takie pytanie. Czy powinienem stosować jakieś białko, gdy ćwiczę trening domatora, armstrona ? Bo jak na razie stosuję tylko pyłek pszczeli.

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1566 Data: 2011-05-21 13:09:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • czy moge juz brac suple

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam mam 14 lat i staz 7 miesieczny wzrost - 164 waga 60 kg chcial bym sie zapytac czy w moim wieku mogl bym brac bialko i kreatyne z opracowaniem jakies diety

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1476 Data: 2012-05-26 15:23:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witajcie ułożyłem wedle zaleceń co trzy godziny i białko na kg masy ciała powyżej kalorii, ale masa przez tydzień poszła trochę w dół co zmienić prosze o pomoc /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/494a79a98c24414fb527d459a701c32b.png

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 666 Data: 2013-09-24 20:09:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proporcje białek

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Wiem już, że wliczać białko roślinne do diety, bo się w posiłkach uzupełniają. Chciałbym dopytać skoro trzymam całego 1,8g/kg to ile z tego powinno pochodzić ze źródeł zwierzęcych, są jakieś normy, na przykład połowa w ciągu dnia?

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 656 Data: 2017-07-19 16:42:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • gainer ,kreatyna co do tego

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam pytanii kupiłem sobie gainerka vitalmax 4,8 kg i kreatynke 500 g oraz dextroze 1500g odraz mowie ze mmse robie co do tego jeszcze by dodać czy kupic jeszcze jednego ganerka czy jakeis białko jak myslicie

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1035 Data: 2007-01-12 20:01:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sprzedam 600g Ostrowii

    Temat
    Targowisko

    Do sprzedania mam białko Ostrowii o smaku bananowym około 600g z 1800gramowego opakowania. Cena 10zł. Mozliwosc wystawienia na allegro oraz odbioru osobistego na terenie Bydgoszczy. Zainteresowanych proszę o kontakt na gg.

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 904 Data: 2007-04-29 13:43:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam ! Dokładnie jak w temacie Kupię bialko najlepeij ostrowia , inne rowniez wchodzi w gre Propozycje mozna zkladac w temacie lup gg 13651375 Pozdro

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1083 Data: 2009-05-30 11:20:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ospa a cykl

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    witam, mam pytanie czy zaczynać cykl na storm+ mono+clean burexinII+białko prawdopodobnie zaraziłem się ospą ale to dopiero moze wyjść za 2 tygodnie. Czy zaczynać cykl? można podczas ospy brać takie produkty? co byście zrobili.?

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 784 Data: 2010-06-14 13:32:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co myslicie ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    waze 90 kg wzrost 186cm czy to bedzie dobre zapotrzebowanie? jest to zrobione przez profesjonaliste. Kcal 2 600 kcal 2600 kcal Białko 78 - 130 g 129 g Węglowodany 293 - 455 g 389 g Tłuszcz 72 - 101 g 83 g Cholesterol do 300 mg 621 mg Błonnik 25 - 40 g 54 g

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 509 Data: 2016-08-12 22:46:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • masowka i redukcja

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Czy jak się chce cały czas spoko wyglądać a nie tylko na redukcji a na masówce być grubasem , to można cały czas jeść normalnie białko itp, i po prostu być w formie i fajnie wyglądać? Czy te 2 style ćwiczeń są niezbędne?

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 779 Data: 2017-07-30 21:29:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc z dawkowaniem odżywek

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam kupiłem ostatnio massacra 1375 olimp , hmb 1250 mega caps oraz aakg posiadam również bcaa i białko . Chcem wiedzieć jak mam najlepiej to wszystko stosować czy coś jeszcze dokupić ??? proszę o dobrą odpowiedź ;)

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 878 Data: 2012-08-28 21:09:02 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Witam Które białko z tych wymienionych jest leprze w rozpuszczalności i smaku , czy są jakieś problemy żołądkowe ?? bo mało opini znalazłem na forum .

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1572 Data: 2008-03-23 13:41:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Potreningowa suplementacja

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Chciałbym się dowiedzieć czy stosując dietę redukcyjną po treningu areobowym powinno brać się jakąś dawkę carbo wraz z aminokwasami? czy lepiej jakieś białko?

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1386 Data: 2012-02-28 19:14:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)