SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • jakie??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jakie teraz białko jest dobre i warte swojej ceny

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2335 Data: 2005-11-01 11:19:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • gainer + serwatka ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    co powiecie na polaczenie serwatki wpc 80 ostrowii z gainerem magnum 8000 ? bo podobno do budwania masy sa potrzebne weglowodany i bialko. wiec daloby sie jakos to ze soba polaczyc (wymieszac) ?

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 900 Data: 2010-02-04 14:41:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tluste mieso w granicach 15-20zl

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Mozecie polecic jakies mieso zawierajace tluszcze w granicy cenowej do 20zl? Nie mowie o boczku (50g tluszczy/100g) ale o miesach typu schab (10g tluszczu/ 100g). Powiedzmy: bialko 15-20g tluszcz 5-20g

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 788 Data: 2013-06-23 10:01:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak obliczyc?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    wiek: 18.5 lat waga: 63kg wzrost: 182cm jak pbliczyc zapotrzebowanie na bialko, ww itd? pomoze mi to ktos zrobic?

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1666 Data: 2007-12-08 18:39:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • syple

    Temat
    Odżywki i suplementy

    co myślicie o takim połączeniu dopalacz przed treningowy bez kreatynowy-spalacz-bcaa-białko do uzupełnienia braków i jakie suple polecacie

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1341 Data: 2010-03-24 05:49:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Budowa masy mięśniowej - porady

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Czy moja dieta jest na przyrost masy jest ok dodam jeszcze że mam 16 lat 170cm 51 kg kcal 2554 białko 157 tłuszczy 71 węgle 308 błonik 21 i czy błonik jest ważny zwykle dobijam tak 50 % błonika

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 831 Data: 2022-09-22 18:53:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ilość białka w diecie

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Siema Od poniedziałku zaczyna minicut na okres maks 6 tygodni. Zastanawia mnie tylko jedno rzecz. Obcinając białko o 30 % nie zacznę spalać mięśni? Raczej powinieniem je chronić zwiększając je na okres minicuta czy redukcji. Aktualnie lecę 1,8g/kg

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 256 Data: 2026-04-11 20:44:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nono Vapor

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Zastanawiam sie nad cyklem na Nano vaporze. Slyszalem ,ze to podobno najlepsza kreatyna. Jesli tak to jaka brac ? I czy lepiej w proszku czy w tabletkach, i czy cos do tego jeszcze brac np. jakies bialko ?

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 810 Data: 2010-08-29 14:59:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • posiłek po treningu????

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam czy tak moze wygladac posiłek potreningowy 60gr gainera gain bolic +30 gr białka system protein + 0,5l mleka czy lepiej najpierw gainer a po jakims czasie białko

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1134 Data: 2005-12-13 15:19:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa plis o pomoc

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siemka słuchaj chciałbym być wiekszy miec wieszka mase wieksze rece ogólnie cała budowe ciała czy w tym celu mam zastosowac jakies białko doraźdzcie cos

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1224 Data: 2007-01-12 19:33:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pytanie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. od września chciałem zacząć cykl na masę, wiec chce kupić jakieś suple. wcześniej ćwiczyłem na sile i robiłem 2 cykle kreatynowe. teraz chce kupić MASARCE i białko . co o tym uważacie?

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 774 Data: 2008-08-21 08:56:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • fat burner

    Temat
    Odżywki i suplementy

    czy do thermo speed albo jakiegoś fat burnnera można brać białko np.olimpu matrix,i hmb ?

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1873 Data: 2005-04-07 21:33:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białeczko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam takie pytanie czy brał ktos moze bialko serwatkowe takie z mleczarni ? czy jest sens to brac czy lepiej kupic sobie normalnie w sklepie supla? co o tym myslicie ? z gory dzieki za odpowiedz.

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 787 Data: 2013-01-20 21:32:09 Szacuny postu: 4 (cały temat: 0)
  • Pomożecie?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam posiadam Bialko Why 100 Bcaa High speed Creatine Micronized Jak to mam dawkowac Ważę 105 kg I do tego mam Weider Mega Mass 4000 7 kg Zmieniony przez - Prorok CR7 w dniu 2016-04-29 17:35:06

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 552 Data: 2016-04-29 17:32:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odżywki itp.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Mam takie pytanie z ciekawości. CO brać na masę: białko czy kreatyne? A co najlepiej na siłę? Pytam dla tego żeby być w tym obeznany, bo u mnie w okolicy czesto sie kłócą co do czego i sam juz nie wiem.

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 641 Data: 2013-12-08 17:34:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co do kreatyny??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    mam taką proźbe pomuszcie mi w dobraniu suplemętów poniewarz postanowiłem kupić kreatynę i niewiem co dalej?? jeszcze będę stosował białko do uzupełnienia djety.

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1085 Data: 2007-09-23 18:41:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • animala WARTO ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    SIema jak myslicie dobry wyjdzie cykl na tych formach kreatyny: animal pak 30saszet (1opak.) + mono universala do tego dla uzupelniania bialko i carbo + vitaminy bedzie dobrze ??

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 980 Data: 2009-07-10 02:02:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • przyswajalnosc?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    siemka jest rowniez ograniczony limit przyjmowanych weglowodanow do organizmu jak bialka?? bialko to mniej wiecej 35-50g na 3 godziny(okres trawienia) a jak wyglada sprawa z węglam i tluszczamii??

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 840 Data: 2009-08-11 10:58:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • storm+shock+......

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam,mam pytanie zastanawiam sie nad kupnem storma i shocka i mysle czy dobrym rozwiazaniem bylo by w dni nietreningowe brac zwykle mono z vitalmaxu.mam zamiar do tego kupic novodex i jakies bialko. pozdrawiam Szymon

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 651 Data: 2009-12-07 21:38:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna. Czy jest sens?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czy przy treningu redukcyjnym jest sens brac kreatyne bialko i HMB?? Jesli tak to jakie moga byc tego efekty?

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1689 Data: 2009-06-11 20:13:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)