AMERICAN MUSCLE Protein Meal. Czy ktoś zna dokładniejszy skład tego białka? Najbardziej by mnie ucieszyło podanie informacji z etykiety! Jakie to białko? Wszędzie są informajce: "koncentrat białka serwatki oraz izolat białka sojowego". Proszę o szczegółowsze info. Z góry dziękuje...
[...] dowiedziec paru rzeczy i myśle że mi w tym pomożecie. Trenuje od 0,5 roku, ale od nowego roku chce zacząć już na serio ćwiczyć na siłce. Kupiłem sobie kreatyne 200 tab. + białko 1 kg + 2 kg gainera. Jak mam to brać i w jakich dawkach. Czy w dno które nie trenuje brać odżywki ?? P.S. Mam jeszcze jedno pytanie. Trenuje siatke i nie wiem czy [...]
Zalezy mi przede wszystkim na szybkosci i dynamice wiec szybkie przyrosty masy mnie nie ciekawia. Interesuje mnie cos na sile, wytrzymalosc/energie, powolne nabieranie czystej masy miesniowej. Trenuje 3/4 razy w tygodniu + silownia 3 razy. Moze jakis antykatabolik? Posiadam juz bialko - ostrowie, glukoze, magnez. Staram sie trzymac diete ale [...]
witam. chcialbym zainwestowac pare zlotych w odzywki i chce sie doradzic co nalezy wziasc. niewiem ja slyszalem ze najwazniejsze to: bialko, bcaa, carbo, glutamina, hmb (...) Planuje kuracje (nigdy nie bralem) wino+test+deca. waze 100kg. 178cm wzrostu. 92cm pas. 46cm lapa. doradzcie mi co najlepiej i jakiej firmy (nie najtaniej ale zeby bylo [...]
Bardzo proszę o porade.Co można dobrać do HMbolona,jakie białko?lub co jeszcze innego.myślę o SYSTEM PROTEIN80,PROFI WHEY MASS LUB WHEY PROTEIN COMPLEX.poradżcie proszę co mam kupić.Z góry dziękuję.
[...] 42paki albo xenadrine hc rfa 120kap+ dyma burn 90kap? przez prace miałem 2miechy przerwy w treningach, ogólnie staż ok 7lat sw+siłka, dieta zbilansowana jako uzupelnienie białko ok2kg,witaminy olimpu, pozostało mi pół puchy sp250 wiec za 3tyg dorzuce przed treningiem. Brakuje mi tylko spalacza a potrzebuje coś mocniejszego bo mam oporny [...]
Witam. zacząłem stosować dietę i wklejam zdjęcie do oceny. Proszę o uwagi czego może być za dużo lub za mało, czego unikać a co jeść. Współczynnik BMR 1844.83 Aby utrzymać wagę Kalorie 3182.33 Węglowodany 55% 1750.28kcal = 437.57gram Białko 15%% 477.35kcal = 119.34gram Tluszcz 30% 954.7kcal = 106.08gram [...]
Witam ! Od maja chciałbym wziąć kreatynke, białko, przed'treningóweczke i moze cos dodam do tego, ale to pod znakiem zapytania. Możę coś polecicie.. Myślę nad : Białkiem Gaspari Myofusion Kreatynka hi tec hyperfusion Przedtreningówka hmm.. polecicie coś możę ? Osobiście polecam "Plutonium" Całkiem całkiem.. Dieta - Bez szczególnej diety, [...]
[...] ale zamierzam chodzić na trening EMS, raz w tygodniu gram w piłkę nożną i planuje także raz w tygodniu chodzić na basen. Wcześniej ćwiczyłem na masę i zostało mi trochę odzywek konkretnie kreatyna białko i witaminy, czy jest sens korzystania z tych odżywek przy takiej aktywności fizycznej? Oraz czy takie treningi dadzą jakikolwiek efekt?
cześc mam pytanko czy po takich składnikach mozna przybrac masy a jeśli tak to ile ?? białko 19.0% tłuszcz 14.0% popiół 11.0% włók.sur.0.6% witamina a witamina d3 witamina e siarczek miedzi pięciowodny 15 mg/kg z góry dziękuje za odpowiedź a jeśli chodzi co ma takie składniki to jest to mleko dla cielont !
[...] małymi przerwami)... Zbieram aktualnie kase na jakiś cykl.. od paru dni przeszukuje forum w celu uzyskania informacji.. ale jej nie znalazłem. Mianowicie.. Czy opłaca się brać mniej więcej taki cykl bez diety.. ( nie mam takich możliwosci w domu ;/ ) kreatyna + dextroza + białko/odżywka białkowa + ewentualne BCAA (nie wiem czy starczy mi kasy.)
Witam, mam 19 lat 175cm wzrostu okolo i 54kg wagi, jestem ektomorfikiem, sciagnalem dziennik vitalmaxa i po wpisaniu wszystkich wartosci wyszlo mi cos takiego: OGOLNIE / NA KG MASY CIALA KALORIE 3054 BIAŁKO 91,8 1,7 TŁUSZCZE 108 2,0 WEGLOWODANY 429 7,9 Czy bedzie ok, czy nie za duzo troche? [...]
witam wstawiam dietę do oceny chciałbym żebyście mi poradzili bo to moja pierwsza dieta ;) posiłki sa według godzin troche mi sie pomyliło z kolejnoscią.A moje zapotrzebowanie to: Kalorie 3571.68 Węglowodany 55% 1964.42kcal = 491.11gram Białko 15%% 535.75kcal = 133.94gram Tluszcz 30% 1071.5kcal = 119.06gram Ps;warzywa sa prawie w każdym posiłku [...]
Witam, Mam 14 lat, 169 cm wzrostu i 60 kg wagi . Chciałbym poprosić Was o ułożenie odpowiedniej diety oraz o odpowiedź na pytanie 'Czy mogę stosować BIAŁKO ?' . Ćwiczę codziennie po ok. 1h -Pompki -Brzuszki -.. sztangi Napiszcie też o wadach i zaletach stosowania BIAŁKA , Czy zaszkodzi mi to w tym wieku ? Czy będą Skutki uboczne ? Pozdrawiam .
[...] pączki 3. jogurt pączki bułki szynka z indyka 4.(przed trenningowe) ryż/frykti/kartofle steki surówka 5. (po trenningowe) pierś z kurczaka frytki/ryż 6. twaróg oliwa z oliwek do tego warzywa owoce przy każdym posiłku Mam pytanie przytyje przy takiej diecie. waże 76 kg jem białko (sumplement) do tego dużo weglowadonów prosze o szczere opinnie
[...] wyciskam ok 100 w kwietniu brałem kreatyne (mono olimpa)zależy mi oczywiście na beztłusczowej masie jestem troszeczke zatłuszczony ale da sie żyć:)chciałbym kupić x panda do tego białko(complex olimpa) witaminy(te mocniejsz olimpa) zma apteczne ....mam jeszcze HMb olimpa które wykorzystam.....jak to oceniacie??co dodac co ując??prosze o opinie
Witam. Tak mnie naszło... Zacząłem ćwiczyć z kumplem i dziwi mnie to, że nabrał na wadze więcej niż ja jedząc głównie same odżywki (białko + gainer). Jak to jest możliwe ? Osobiście wpiepszam cuda wianki i trzymam się diety i owszem, poszło mi do góry, nie narzekam, ale dziwie się, że jemu poszło nawet więcej oO. Nie posiada diety, je co kolwiek, [...]
Zaczynam cwiczyc od marca Redukcja na fbw +dieta na bilansie kalorycznym na minus https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html - tu wyszlo mi tak: Współczynnik BMR 2283.65 Kalorie 3939.3 Węglowodany 55% 2166.62kcal = 541.66gram Białko 15%% 590.9kcal = 147.73gram Tluszcz 30% 1181.79kcal = 131.31gram Wiek 22 lata, waga [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] makrosy BWT 172/287/54. Zapotrzebowanie wyszło mi jakieś 2800-2900, z czego obciąłem do 2300. Według mnie jest to za dużo jak dla mnie, w szczególności białka którego nie potrafie zjeść w ciągu dnia, wieczorem po ostatnim posiłku czuję się już bardzo syty. Więc proszę o radę, może mógłbym obciąć białko do 150, czy może jest to kiepski pomysł?
Witam. Staram się spożywać białko w okolicach 2,2-2,5 grama na kilogram masy ciała. Z ciekawości ostatnio zrobiłem badania białka całkowitego we krwi i wyszło mi 6,7 g/dl podczas gdy norma to 6,0 — 8,0. Czy to oznacza, że mógłbym bądz powinienem spożywać trochę więcej mięsa, twarogu lub jajek, żeby osiągnąć lepsze efekty w trakcie budowania masy [...]