SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • AMERICAN MUSCLE Protein Meal PROSZĘ O INFO

    Temat
    Odżywki i suplementy

    AMERICAN MUSCLE Protein Meal. Czy ktoś zna dokładniejszy skład tego białka? Najbardziej by mnie ucieszyło podanie informacji z etykiety! Jakie to białko? Wszędzie są informajce: "koncentrat białka serwatki oraz izolat białka sojowego". Proszę o szczegółowsze info. Z góry dziękuje...

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 2617 Data: 2004-10-09 12:22:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kilka pytań

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] dowiedziec paru rzeczy i myśle że mi w tym pomożecie. Trenuje od 0,5 roku, ale od nowego roku chce zacząć już na serio ćwiczyć na siłce. Kupiłem sobie kreatyne 200 tab. + białko 1 kg + 2 kg gainera. Jak mam to brać i w jakich dawkach. Czy w dno które nie trenuje brać odżywki ?? P.S. Mam jeszcze jedno pytanie. Trenuje siatke i nie wiem czy [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 917 Data: 2004-12-23 00:33:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplement do koszykowki + silownia

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Zalezy mi przede wszystkim na szybkosci i dynamice wiec szybkie przyrosty masy mnie nie ciekawia. Interesuje mnie cos na sile, wytrzymalosc/energie, powolne nabieranie czystej masy miesniowej. Trenuje 3/4 razy w tygodniu + silownia 3 razy. Moze jakis antykatabolik? Posiadam juz bialko - ostrowie, glukoze, magnez. Staram sie trzymac diete ale [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1426 Data: 2006-09-11 22:59:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • odzywki - co wziasc?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam. chcialbym zainwestowac pare zlotych w odzywki i chce sie doradzic co nalezy wziasc. niewiem ja slyszalem ze najwazniejsze to: bialko, bcaa, carbo, glutamina, hmb (...) Planuje kuracje (nigdy nie bralem) wino+test+deca. waze 100kg. 178cm wzrostu. 92cm pas. 46cm lapa. doradzcie mi co najlepiej i jakiej firmy (nie najtaniej ale zeby bylo [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1322 Data: 2007-06-27 15:50:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Z czym połączyć HMBolon?

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    Bardzo proszę o porade.Co można dobrać do HMbolona,jakie białko?lub co jeszcze innego.myślę o SYSTEM PROTEIN80,PROFI WHEY MASS LUB WHEY PROTEIN COMPLEX.poradżcie proszę co mam kupić.Z góry dziękuję.

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 3482 Data: 2007-11-12 17:19:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • który spalacz?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] 42paki albo xenadrine hc rfa 120kap+ dyma burn 90kap? przez prace miałem 2miechy przerwy w treningach, ogólnie staż ok 7lat sw+siłka, dieta zbilansowana jako uzupelnienie białko ok2kg,witaminy olimpu, pozostało mi pół puchy sp250 wiec za 3tyg dorzuce przed treningiem. Brakuje mi tylko spalacza a potrzebuje coś mocniejszego bo mam oporny [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 820 Data: 2010-09-14 15:39:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena diety masa

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. zacząłem stosować dietę i wklejam zdjęcie do oceny. Proszę o uwagi czego może być za dużo lub za mało, czego unikać a co jeść. Współczynnik BMR 1844.83 Aby utrzymać wagę Kalorie 3182.33 Węglowodany 55% 1750.28kcal = 437.57gram Białko 15%% 477.35kcal = 119.34gram Tluszcz 30% 954.7kcal = 106.08gram [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 860 Data: 2013-03-30 13:33:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam ! Od maja chciałbym wziąć kreatynke, białko, przed'treningóweczke i moze cos dodam do tego, ale to pod znakiem zapytania. Możę coś polecicie.. Myślę nad : Białkiem Gaspari Myofusion Kreatynka hi tec hyperfusion Przedtreningówka hmm.. polecicie coś możę ? Osobiście polecam "Plutonium" Całkiem całkiem.. Dieta - Bez szczególnej diety, [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 1155 Data: 2013-04-14 19:40:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czyste opłaca się stosować odżywki?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] ale zamierzam chodzić na trening EMS, raz w tygodniu gram w piłkę nożną i planuje także raz w tygodniu chodzić na basen. Wcześniej ćwiczyłem na masę i zostało mi trochę odzywek konkretnie kreatyna białko i witaminy, czy jest sens korzystania z tych odżywek przy takiej aktywności fizycznej? Oraz czy takie treningi dadzą jakikolwiek efekt?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 935 Data: 2019-10-29 23:38:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • składnik !!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    cześc mam pytanko czy po takich składnikach mozna przybrac masy a jeśli tak to ile ?? białko 19.0% tłuszcz 14.0% popiół 11.0% włók.sur.0.6% witamina a witamina d3 witamina e siarczek miedzi pięciowodny 15 mg/kg z góry dziękuje za odpowiedź a jeśli chodzi co ma takie składniki to jest to mleko dla cielont !

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2119 Data: 2006-04-09 18:44:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna + dextroza..+?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] małymi przerwami)... Zbieram aktualnie kase na jakiś cykl.. od paru dni przeszukuje forum w celu uzyskania informacji.. ale jej nie znalazłem. Mianowicie.. Czy opłaca się brać mniej więcej taki cykl bez diety.. ( nie mam takich możliwosci w domu ;/ ) kreatyna + dextroza + białko/odżywka białkowa + ewentualne BCAA (nie wiem czy starczy mi kasy.)

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1139 Data: 2007-02-17 11:55:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • zapotrzebowanie kaloryczne, pytanie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, mam 19 lat 175cm wzrostu okolo i 54kg wagi, jestem ektomorfikiem, sciagnalem dziennik vitalmaxa i po wpisaniu wszystkich wartosci wyszlo mi cos takiego: OGOLNIE / NA KG MASY CIALA KALORIE 3054 BIAŁKO 91,8 1,7 TŁUSZCZE 108 2,0 WEGLOWODANY 429 7,9 Czy bedzie ok, czy nie za duzo troche? [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 739 Data: 2009-11-12 16:08:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rzeźba

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam wstawiam dietę do oceny chciałbym żebyście mi poradzili bo to moja pierwsza dieta ;) posiłki sa według godzin troche mi sie pomyliło z kolejnoscią.A moje zapotrzebowanie to: Kalorie 3571.68 Węglowodany 55% 1964.42kcal = 491.11gram Białko 15%% 535.75kcal = 133.94gram Tluszcz 30% 1071.5kcal = 119.06gram Ps;warzywa sa prawie w każdym posiłku [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 923 Data: 2012-09-25 13:58:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ćwiczenia > Dieta > Suplemtenty

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, Mam 14 lat, 169 cm wzrostu i 60 kg wagi . Chciałbym poprosić Was o ułożenie odpowiedniej diety oraz o odpowiedź na pytanie 'Czy mogę stosować BIAŁKO ?' . Ćwiczę codziennie po ok. 1h -Pompki -Brzuszki -.. sztangi Napiszcie też o wadach i zaletach stosowania BIAŁKA , Czy zaszkodzi mi to w tym wieku ? Czy będą Skutki uboczne ? Pozdrawiam .

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 977 Data: 2010-08-16 15:52:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta masa

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] pączki 3. jogurt pączki bułki szynka z indyka 4.(przed trenningowe) ryż/frykti/kartofle steki surówka 5. (po trenningowe) pierś z kurczaka frytki/ryż 6. twaróg oliwa z oliwek do tego warzywa owoce przy każdym posiłku Mam pytanie przytyje przy takiej diecie. waże 76 kg jem białko (sumplement) do tego dużo weglowadonów prosze o szczere opinnie

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 982 Data: 2013-01-31 21:24:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prośba o ocene!!!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] wyciskam ok 100 w kwietniu brałem kreatyne (mono olimpa)zależy mi oczywiście na beztłusczowej masie jestem troszeczke zatłuszczony ale da sie żyć:)chciałbym kupić x panda do tego białko(complex olimpa) witaminy(te mocniejsz olimpa) zma apteczne ....mam jeszcze HMb olimpa które wykorzystam.....jak to oceniacie??co dodac co ując??prosze o opinie

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1116 Data: 2007-08-09 11:31:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytanie co do odżywiania

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Tak mnie naszło... Zacząłem ćwiczyć z kumplem i dziwi mnie to, że nabrał na wadze więcej niż ja jedząc głównie same odżywki (białko + gainer). Jak to jest możliwe ? Osobiście wpiepszam cuda wianki i trzymam się diety i owszem, poszło mi do góry, nie narzekam, ale dziwie się, że jemu poszło nawet więcej oO. Nie posiada diety, je co kolwiek, [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 666 Data: 2011-06-20 22:59:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • witam pilna pomoc co do diety!!!!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Zaczynam cwiczyc od marca Redukcja na fbw +dieta na bilansie kalorycznym na minus https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html - tu wyszlo mi tak: Współczynnik BMR 2283.65 Kalorie 3939.3 Węglowodany 55% 2166.62kcal = 541.66gram Białko 15%% 590.9kcal = 147.73gram Tluszcz 30% 1181.79kcal = 131.31gram Wiek 22 lata, waga [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 601 Data: 2013-02-23 22:43:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Potrzebuje pomocy przy diecie redukcyjnej

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] makrosy BWT 172/287/54. Zapotrzebowanie wyszło mi jakieś 2800-2900, z czego obciąłem do 2300. Według mnie jest to za dużo jak dla mnie, w szczególności białka którego nie potrafie zjeść w ciągu dnia, wieczorem po ostatnim posiłku czuję się już bardzo syty. Więc proszę o radę, może mógłbym obciąć białko do 150, czy może jest to kiepski pomysł?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 701 Data: 2014-01-05 22:15:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Poziom białka całkowitego we krwi

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Staram się spożywać białko w okolicach 2,2-2,5 grama na kilogram masy ciała. Z ciekawości ostatnio zrobiłem badania białka całkowitego we krwi i wyszło mi 6,7 g/dl podczas gdy norma to 6,0 — 8,0. Czy to oznacza, że mógłbym bądz powinienem spożywać trochę więcej mięsa, twarogu lub jajek, żeby osiągnąć lepsze efekty w trakcie budowania masy [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1466 Data: 2019-07-05 15:33:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)