SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • [BLOG]Lucky555/IF - Dziennik treningowy [foty: 22, 60]

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    Dobra dzięki, w domu przemyślę dokładnie jaki jadłospis przykładowy ułożyć. Tylko to co piszesz to najlepiej jechać już od razu CBL? Bo wtedy niby dzieki DNT (low carb, białko i tłuszcz) minimalizujemy okres "zalania" w DT (low fat, białko i dużo węgli - w tym wypadku lody, batony, owoce - proste)

    Odpowiedzi: 1928 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-11-04 13:03:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG]Lucky555/IF - Dziennik treningowy [foty: 22, 60]

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    [...] coś zbudować, a potem zabierać się na bardziej "skomplikowane". Dieta będzie leciała następująco: DNT: 200 g B, 150 g W, 120g T = 2500 kcal (pierwsze 2 posiłki z W, ostatni białko + tłuszcze) DT: 200g B, 375 g W, 100g T = 3100 kcal (pierwszy posiłek z W - przedtreningowy, potreningu jak najwięcej W, najlepiej reszta, a przed snem postaram się [...]

    Odpowiedzi: 1928 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-12-29 08:20:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG]Lucky555/IF - Dziennik treningowy [foty: 22, 60]

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    [...] "rozciapane" widelcem, do tego sok z cytryny, sól i pieprz. W smaku kozak. W niedzielę trochę gorzej, mniej kcal przez cały dzień, rano omlet z 7 jaj, potem szejk owsiane + białko, a wieczorem dopiero trochę sałatki + bułka + masło orzechowe + białko + 2 żelki%-) Waga dziś z rana 76,4 kg, nie idzie coś albo idzie, ale nie tak żebym widział [...]

    Odpowiedzi: 1928 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-12-07 09:07:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG]Lucky555/IF - Dziennik treningowy [foty: 22, 60]

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    Nowy Rok, nowe postanowienia :) Od początku tego roku podejmuję współpracę z naszym forumowym specem od diety, czyli faftaq. Wydaje mi się, że powinienem to zrobić już wcześniej, ale lepiej teraz niż później/wcale :) Trening też będzie zmieniony (jak i dieta to i trening :) ), ale ten temat zaktualizuje jak dostane jakieś większe info. Dieta póki [...]

    Odpowiedzi: 1928 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-01-02 10:48:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] do łóżka się położę. Rutinoscorbin profilaktycznie wziąłem ale w większej dawce (jeszcze jutro wezmę). Dietę ostatnio przypilnowałem, starałem się w każdym posiłku białko, węgle, owoc i warzywo. Mam nadzieję że coś z tego będzie;) jutro egzamin, trening będzie trwał 2 i pół godziny. Mam nadzieję że wrócę z niego ze stopniem [...]

    Odpowiedzi: 304 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-06-12 20:47:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy będzie z tego dobry i tani efekt ??

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 1kg ciala(po treningu wspaniale przyswajamy węglowodany i nic nie idzie w tłuszcz) godzine po treningu, jak organizm powroci juz do normalnego funkcjonowania spożyj posiłek białkowo-węglowodanowy. Samo białko zostaw sobie do wypijania godzinę przed snem tzn. jako ostatni posilek w ciągu dnia, chyba ze nie czerpiesz wystarczającej ilosci bialka [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1643 Data: 2004-01-02 23:43:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [SPAM]Iness przybywa, panom portki rozrywa

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Ja pamiętam zaj**istą akcję jak koleś do mnie podszedł: - Jakie białko jest najlepsze na masę? Bo ja na rzeźbę miałem ostatnio - Nie ma czegoś takiego jak białko na masę czy na rzeźbę - Aha, a Ty jakie białko bierzesz że tak urosłeś? - Nie biorę żadnego białka - Taaa, jaaasneee - i odszedł \-)

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-09-26 22:35:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Biniu, 50g carbo + 20g bcaa PODCZAS treningu po 14h postu bedzie ok? potem jakos 1-1,5h po zakonczeniu treningu posilek potreningowy (wegle bialko tluszcz około 50% zapotrzebowania), do konca dnia bialko i tluszcze. Cel rekomp/sila.

    Odpowiedzi: 3004 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-11-06 20:22:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czyli Biniu można zrobić coś takiego że posiłek o 16 jest posiłkiem tłuszcze + białko ? Trening siłowy robię o 19 więc ok 20 wypadało by wtedy zjeść 2 czyli ww + białko tak ?

    Odpowiedzi: 3004 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-11-08 16:53:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czyli Biniu można zrobić coś takiego że posiłek o 16 jest posiłkiem tłuszcze + białko ? Trening siłowy robię o 19 więc ok 20 wypadało by wtedy zjeść 2 czyli ww + białko tak ? ta dieta NIE wymaga stricte rozdzialu makroskladnikow raczej wole uzywac slow - preferowanie w przewadze wiadomo ze ww po treningu sa bardzo potrzebne i to najlepsz dla [...]

    Odpowiedzi: 3004 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-11-08 18:25:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dzeki Maw Moglbys skomentowac jeszcze moja diete rozklad by wygladal jakos tak: 15:00 trening (przed treningiem, BCAA) 16:30 koniec (BCAA, mozliwe, ze bialko) 17:00 200g kura, 100g ryz lub makaron 19:00 200g kura, salatka 21:00 gdyby za malo kalorii bylo to dodam bialko zmiksowane z jakims bananem (Biniu juz cos o takim shake'u wspominal) Tylko [...]

    Odpowiedzi: 3004 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-01-10 22:08:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] że do syntezy 1 g białka z aminokwasów, dostarczanych wraz z pokarmem, ustrój człowieka potrzebuje ok. 24 kcal (100 kJ) energii, którą powinien czerpać ze źródeł poza białkowych, czyli z rozkładu węglowodanów i tłuszczów. Przykład 100g białka (kaloryczność 1g=4kcal) daje +400kcal jego synteza kosztuje nas 2400 kcal, jeśteśmy na [...]

    Odpowiedzi: 3004 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-01-28 17:16:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] kcal=kcal wariant II? Wyrzut insuliny może wystąpić za pomocą Ww (lipa) oraz przez walinę, leucyne, izoleucyne znajdującą się w białku (tak stworzyła to natura mięso- białko&tłuszcz) W mleku mamy pod dostatkiem Ww i mało T Wniosek: 1)Pomimo wyrzutu insuliny, ilość energii potrzebnej do syntezy białka była zbyt mała, aby mogła ona zajść [...]

    Odpowiedzi: 3004 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-03-09 18:40:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] z siłownią czy mogę zacząć od tego typu diety ? 2. Jak jest z porannymi aerobami czy mogę np. robić aeroby rano, a wieczorem siłowy ? Jeśli tak to czy brać jakieś bcaa, białko przed aero i co po nim jeść? Dieta pierwszy posiłek ok. 17 przed treningiem 10 g bcaa 1. po treningu od razu białko 40g + 22g glukozy 2. 250g kurczak 100g ryżu 3. [...]

    Odpowiedzi: 3004 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-03-23 20:59:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] określona ilość posiłków którą trzeba jeść będąc na Jem/Nie Jem ? Zakładając, że jem 6h a poszczę 18h. W dzień z treningiem siłowym wychodzi mi 5, przy czym dwa pierwsze to białko i białko z owocem, tylko trzy są takie "normalne". Czy w dzień bez treningu mogę jeść tylko trzy razy ? Np o 16, 19 i 22 ? Oczywiście zachowując właściwą [...]

    Odpowiedzi: 3004 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-04-03 19:39:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Można kręcić aero z 15 min po treningu czy osobny dzień na to przeznaczyc?Oraz czy na tym treningu można robić tabatę lub Hiita 15 min = 15interwalów? czy trucht 5minut 5interwalow 5min zejscia? 15interwalow bym raczej nie ryzykowal po treningu z reszta niektorzy twierdza ze nie ma potrezby wchodzenia powyzej 6interwalow wydluzac czas pracy [...]

    Odpowiedzi: 3004 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-04-19 20:58:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • " ale tak jak napisalem - wychodzi na to ze -blonnik (owsiane) -laktoza (mleko) -gluten lub/i skrobia (w zlym polaczeniu) np. ww zlozone + ww proste jak daje ww proste + bialko - nie ma pronlemu jak daje ww zlozone + bialko - nie ma problemu podobnie z reszta jak kolega testudos (?) " Cały czas tu jestem, chociaż mi ciągle powiadomki [...]

    Odpowiedzi: 3004 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-04-22 13:18:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • To kiedy w takim razie wykorzystać te BCAA z przewagą leucyny? Chyba w standardowej diecie :) Skoro Tutaj po treningu od razu zapodajemy białko z carbo i za kilka minut zaczynamy jeść :) A co sądzisz o BULKU po treningu (zamiast białko plus carbo) Te węgle w bulku chyba tak szybko się nie wchłaniają jak te z carbo. Jeśli jeszcze mogę zawrócić na [...]

    Odpowiedzi: 3004 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-04-28 12:42:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] karkówki + warzywa) po południu: - najlepsza część dnia, dieta jem/nie jem w połączeniu z low carbem to mistrzostwo samo w sobie, można się obżerać i jak to bywa po posiłku białko-tłuszcz, nasz brzuch dalej jest płaski, no i można zarzucać takie coś jak pieczone udka, karkówka z grilla, jajecznica na boczku co kto lubi trening siłowy: - siłowy [...]

    Odpowiedzi: 3004 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-05-14 14:18:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] i szejka. Ale dość tego chwalenia się , mam kilka pytań. 1. Zaraz po skończeniu treningu pije tego szejka, 30-40g WPC SFD Econo, 100g banana. Ostatnio zauważyłem, że białko razem z kakaem dobrze smakuje. Nie przeszkadza ono mi w tym szejku ? Akurat będzie odrobina tłuszczu, a gdzieś tu czytałem, że mała ilość jest nawet korzystna. 2. [...]

    Odpowiedzi: 3004 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-05-23 17:25:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)