SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia - początkujący

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 785

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Waga

67 kg

Wzrost

186 cm

Staż treningowy

-

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Siatkówka ( 3 razy w tygodniu po 2 godziny)

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

-

Stan zdrowia

dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

-

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

-

Wrażliwość na stymulanty

-

Możliwosci finansowe

odpowiednie :)

Cel/problem/opis

Chcę wykształcić mięśnie bicepsa, klatki piersiowej i brzucha, ale jestem amatorem i nie mam pojęcia jak dobrać ćwiczenia w domu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
Witam !
Na początku przedstawię swoją sytuację. Trenuję siatkówkę, mam 16 lat i kilka pytań dotyczących ćwiczeń. Jestem amatorem i nie potrafię się jeszcze w tym wszystkim odnaleźć. W klubie mam siłownię raz w tygodniu, ale chciałem zapytać jakie ćwiczenia dające efekty w bicepsie, klatce piersiowej i brzuchu mogę wykonywać w domu i jak mam je wykonywać. Z góry bardzo dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5893
Trening domatora, a z postępami w dalszej fazie zaawansowania pompki ala na poręczach tj. bierzesz dwa krzesła lub taborety i pompujesz lub robisz pompki z ciężarem ( np. plecak pełen książek ) i reszta ćwiczeń utrudniona/ z obciążeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
Mam jeszcze pytanie. Co mam jeść na masę i co jaki czas zwiększać obciążenia ? I czy A6W się nadaje i daje efekty na mięśnie brzucha ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5893
Nie, nie nadaje sie w późniejszych etapach jest bardzo intensywne, a co za tym idzie - mięśnie nie regenerują się w pełni.
Poza tym na masie nie zobaczysz mięśni brzucha, ponieważ będą ukryte pod warstwą tkanki tłuszczowej.
Dobrym źródłem węglowodanów są np. makarony. Obciążenie według uznania, jak się czujesz na siłach, jaką trudność sprawia Ci dany ciężar. Nikt nie jest w stanie określić, że np. z treningu na trening będziesz mógł podnieść więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
A jakie ćwiczenia najlepiej wykonywać w domu żeby były widoczne efekty zarówno w uprawianym sporcie i gołym okiem ? Trenuję siatkówkę więc to raczej ważne elementy w tym sporcie bo z wyskokiem nie ma problemu ale muszę dołożyć trochę siły i po prostu chcę wykształcić te partie mięśniowe. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5893
Trenuj całe ciało równomiernie, naprawdę nie warto czegoś zaniedbywać. Siła powolutku będzie się zwiększać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
A możesz wysłać mi jakiś dobry trening domatora ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5893
Odwiedź tę stronę, masz tutaj naprawdę dużo informacji oraz trening domatora : http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Trening siłowy w domu - film! by czorcia7 https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA TRENING do oceny i kilka pytań

Następny temat

Dieta na mase do oceny

WHEY premium