SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Tyle, że mi zależy na nabraniu masy. Teraz ustaliłem ostatecznie i proszę o ocenę: Maksymalne zapotrzebowanie na białko to 3g na 1kg masy ciała 58kg x 3g = 174g białka co równe jest 696kcal (19,25% całości). 3614kcal - 696kcal = 2918kcal na węgle i tłuszcze (80,75%): W postach pisano, że tłuszcze u ektomorfików muszą wynosić co najmniej 25% [...]

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 15427 Data: 2008-05-02 22:30:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dziennik / masa w domowych warunkach

    Post
    Trening dla początkujących

    Razem - podsumowanie- białko 214 g - tłuszcz 99 g - węglowodany 448 g - kalorie 3331 kcal Udział procentowy - białko 2,43 g/kg - tłuszcz 1,13 g/kg - węglowodany 5, 16 g/kg - kalorie 38,50kcal/kg podbij białko bo zwierzęcego jest tu niewiele i dodaj tłuszczu. Wszystko to oczywiście kosztem węglowodanów, których jest u Ciebie zdecydowanie za dużo [...]

    Odpowiedzi: 42 Ilość wyświetleń: 4101 Data: 2010-09-06 23:16:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] formie ;) 8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: kawy nie pijam, ale mogę wypić litr Tigera i nie odczuwam jakiejś dużej różnicy 9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: białko (braki w diecie) 10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: białko (j/w) 11. STAZ TRENINGOWY: rok 12. BUDŻET: 150-200 zł 13. TREŚ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU: Póki co fat [...]

    Odpowiedzi: 2512 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-06-16 22:36:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] tlucz reszta wegle 7. STAN ZDROWIA( choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc. ): ASTMA 8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: 9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: tylko białko i to od tygodnia. 10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: białko NITRO PRO GEN 11. STAZ TRENINGOWY: 6 miesiecy 12. BUDŻET: 140 pln 13. TREŚ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU: [...]

    Odpowiedzi: 2512 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-07-01 10:28:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] po treningu aero 20-30 minut, w dni nie treningowe 20-30 minut biegu po lesie lub HIIT. Dieta: dieta z minimalną ilością węglowodanów, oparta na pełnowartościowym białku. białko - staram się nie przekraczać 2,5g. na kg. beztłuszczowej masy ciała (jajka, pierś z kurczaka, karkówka, łopatka wieprzowa, schab, szynka, łosoś, odzywka białkowa) [...]

    Odpowiedzi: 2512 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-07-09 15:30:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] 4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) : sporo, myślę, że powyżej 20% 5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: około 15% 6. ZARYS DIETY I TRENINGU: 9 Odżywka białkowa żeby było 44 białka z wodą+ 50g płatków owsianych na wodzie+ 10g masła orzechowego 11:30 200g piersi z kurczaka + 40g ryżu basmati+ 5g oleju lnianego+ [...]

    Odpowiedzi: 2512 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-08-12 14:23:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] bialko http://www.sfd.pl/sklep/Trec_Whey_100-opis600.html omega3 http://www.sfd.pl/sklep/Olimp_Gold_Omega_3_sport_edition-opis3562.html tyle wystarczy na ten moment Czy zamiast osobno kupować białko i BCAA można kupić: http://www.sfd.pl/sklep/Scitec_nutrition_100_Whey_protein_professional-opis27011.html Czy działanie będzie takie samo?

    Odpowiedzi: 2512 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-06-03 19:09:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl na mase !! co myślicie?

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] owsiane 200g :B24/T14/WW125 mleko spożywcze 0,5 % tłuszczu 300 ml :B10.5/T1.5/WW15 orzechy włoskie 20 g :B3/T13/WW0.5 jajka 100 g : B10.5/T8.5/WW0.5 kCAL 980 2 Posiłek białko Ostrowia WPC 80 30 g :B24/T2.5/WW2 płatki owsiane 50 g : B6/T4.5/WW32 mleko 0,5 % 150 ml :B5/T0.75/WW7.5 orzechy włoskie 20 g :B3/T13/WW0.5 kCAL 280 3 Posiłek [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1707 Data: 2009-10-09 18:26:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Agueda / redukcja

    Post
    Ladies SFD

    [...] węgle bardziej będą się odkładać w tłuszcz u osoby otyłej. mniej węgli.. białka za mało, powinno być 2g na 1kg około 120 g. wtedy sam efekt termiczny pożywienia jaki wywiera białko na organizmie będzie palił około 10% dziennych spożytych kalorii. czy warto zwiększać białko kosztem reszty? oczywiście, rezultatem będzie większa ilośc spalonych [...]

    Odpowiedzi: 246 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-06-19 21:38:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Agueda / redukcja

    Post
    Ladies SFD

    [...] (mozna sie z tym nie zgadzać ale trzeba za soba miec lata własnych badan i doświadczeń na tysiącach pacjentów by zanegować to z czystym sumieniem) Opowiadanie o tym ze białko stymuluje hormon wzrostu jest zauważaniem tylko jednej reakcji z łańcucha jakie następują po sobie po zjedzeniu białka. Jak juz o stymulacji hormonalnej mówimy białko [...]

    Odpowiedzi: 246 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-06-20 08:55:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak widac kolega zakladajacy post jest ektomorfikiem , w jego przypadku na 60kg wagi powinien jesc 1,5 g do 2 g bialka na kg wagi, czylo przy 60kg wyjdzie mu 90 do 120g bialka. co niezwykle wazne na ten 1 g bialka ( jak koledzy podali liczymy tylko bialko z prod. zwierzecych nie z roslinnych) powinien spzyc 4 g wegli i 1 g tluszczu. przy tych [...]

    Odpowiedzi: 115 Ilość wyświetleń: 16814 Data: 2008-11-20 11:19:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zgadzam sie z Markiem, a pytanie - dlaczego liczysz tylko bialko zwierzece skoro aminokwasy sie uzupelniaja ? Ja tez jestem ekto (ekto-mezo z przewaga ekto), mam 2g bialka na kg masy ciala, wliczam rowniez roslinne, ok. 6 g ww i 1,3g tluszczy, masa idzie ladnie, wcale nie narzekam, przez 8-9 miesiecy poszlo na sucho blisko 10 kg. przy czym [...]

    Odpowiedzi: 115 Ilość wyświetleń: 16814 Data: 2009-01-06 20:51:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam! Czytam tak sobie ten temat i jestem w wielkim szoku. Na początku myślałem, że to jakiś żart Cały czas było mi wpajane, że ektomorficy mają żreć białko, białko i jeszcze raz białko a tutaj zupełnie inna teoria! Nie ukrywam, że sceptycznie patrzę na "porost" mięśni po 1.5g białka na kmc Ale spróbuję tego i nasuwa mi się pytanie: [...]

    Odpowiedzi: 115 Ilość wyświetleń: 16814 Data: 2009-02-23 19:28:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 2g to maks ze wzgledu na to ze wiekszosc osob nie podchodzi do tego profesjonalnie i ze wzgledu na to szkoda zdrowia. Warto zauwazyc iz duze dawki bialka niszcza nieodwracalnie nerki. Z tego tez wzgledu nie powinno stosowac sie wiecej niz 2g bialka na kilogram masy ciala. No chyba ze jestesmy na towarze, wtedy mozemy pozwolic sobie na inne [...]

    Odpowiedzi: 115 Ilość wyświetleń: 16814 Data: 2009-04-07 22:11:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nowy cykl, odżywki.

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] No właśnie wiele słyszałem o przereklamowaniu i znikomych efektach hmb tak więc sobie odpuszczę. Czyli jeśli chodzi o 1 zestaw odżywek to miałbym wziąć monohydrat+ bcaa+ białko czy już bez białka? Skoro mam odpuścić MStaka to nie mam więcej pytań co do drugiej opcji. Do 3 opcji i tak nie byłem przekonany bo boję się, że mutant za mocno [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1174 Data: 2011-02-09 00:53:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • "Mala lekko czubata lyzeczka to okolo 5g. Ja bym bral glute na noc i z rana a bialko przed i po treningu." a bialko przed i po treningu z kreatyna i jak to wziazc w dni wolne?

    Odpowiedzi: 66 Ilość wyświetleń: 15846 Data: 2008-10-15 17:55:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DIETA DO SPRAWDZENIA(plisss...)

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    rano potrzeba szybkowchłanialnego białka żeby zatrzymać nocny katabolizm.a ani w mleku ani tym bardziej w owsiance go nie ma;p (tzn jest ale slabej jakosci)to w czym mozna znalezc te szybkowchlanialne bialko?? 100gram miesa to przeciez malutko;p ladnie bys pokroił i by poszło tak to malutko ale jak wstaje do pracy to nie bede gotowal piekl [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1490 Data: 2008-10-17 09:02:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] się z wyrka. Zakwas...jeden wielki zakwas dupno-udowy mam...na kiblu ciążko było mi usiąść dziś aż tak było ciężko;p Dziś dieta leciutko kulała. Oto ona: 1)owies jaja oliwa białko 2)ryż pierś odrobina sosu 3)Gainer 4)ziemniaki i wieprzowina, sałatka 5)kluchy śląskie z sosem grzybowym i kostka twarogu 6)serek wiejski oliwa i białko a że siostra [...]

    Odpowiedzi: 333 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-11-25 23:17:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • shitman - długa droga na scene 8)

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    dobra czas zaczac mase przez ostatnie 3 tyg(liczac czity itd%) lecialo srednio 4200 kcal ed od pon cwicze i przy podobnej ilosci kcal spadlo 3kg wody %-) aktualnie bedzie szlo tak w dt: 4500-600kcal bialko 3,3-3,5g ww 6,3-6,5g fat 0,3g w dnt obcinam troche ww i dodaje tluszczy dzisiejsza miska: 1. -skrobia ziemniaczana 120g -banan 160g -100g [...]

    Odpowiedzi: 1370 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-03-20 20:00:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do Sprawdzenia (masowa)

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] do sniadanie. byle bylo te 3000-3200 kcal *każdy kalulator jest słaby bo każdy organizm jest inny. on wskazuje mniej wiecej, pozniej do swoich potrzeb go dostosowujesz. *białko z nabiału jest jakie? białko z pizzy masz takie samo jak białko z kurczaka i takie samo jak białko serwatkowe. Zmieniony przez - marecki1990 w dniu 2013-09-10 15:44:22 [...]

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 3212 Data: 2013-09-10 15:42:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)