SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Łydki !

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] bo mogę tracić szybkość , wyskok . Mam Szerokie ramiona i duże uda zapewne dzięki piłce ręcznej . ćwiczę na siłowni 3 miesiące , jem jak odkurzacz przemysłowy :p i piję białko wszystko ładnie nawet po takim krótkim czasie widzę efekty ale mam problem z łydkami ;/ ćwiczę ale nie widzę żadnych zmian ;/ proszę o pomoc ! na łydki robię wspięcia [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1007 Data: 2013-09-13 15:39:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna i hmb

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam chcialbym sie poradzic ktora z tych kreatyn bedzie najlepsza: Cytogenix Cytocell FA Nutrition Xtreme Creatine Olimp Kre Alkalyn(R) 2500 Mega Caps TREC CM3 - 180kap. Jabłczan kreatyny Universal Creatine i prosze jeszcze o doradzenie jakiegos hmb do tego w miare normalnej cenie tak do 50 zl. Oprocz tego mam jeszcze bialko fa diamond hydrolysed [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1002 Data: 2015-03-20 12:03:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w doborze do pct

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam aktualnie jestem na redukcji podjadam winko do tego wiadomo podstawy bcaa + gluta i białko po treningu vitargo ,zaniedługo chce wejsc na pct ,wiadomo jak to na redukcji siła spada strasznie nawet na tym winku szału nie ma dlatego potrzebuje jakiejs dobrej kreatyny jadłem juz napalma no xplode shock i sztorm chce cos spróbowac innego ,co [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1031 Data: 2011-04-21 15:08:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Spalacz pod wycinke

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam panów Jutro wchodze na moja druga redukcje, dieta LC na poczatku żeby zgubic z grubsza tluszczyk ktory narosl na masowce a pp jakimś miesiącu chce wejsc na CKD zeby wyciac ten najbardziej uciazliwy fat ktory zostaje na koniec. i mam pytanie, jaki spalacz bylby najlepszy na ta wycinke wlasnie? Diete mam dopieta, trening 3xtyg silka po kazdej [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1706 Data: 2014-04-27 11:33:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pomoc przy doborze diety

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Cześć mam 17 lat ważę 86kg przy wzroście 189cm. Ogólnie jestem dosc krepy. Nabrałem dosyć sporo tłuszczu który chciałbym zamienić w mięśnie. Na dniach chce zaczac cwiczyc tluszcz ten przerobic na miesnie :D Prosilbym aby ktos kto sie na tym zna pomogl ulozyc mi diete chce rowniez przy tym stosowac olim crester+tauryne i bialko ostrowii i takie [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1375 Data: 2009-04-30 17:49:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • twrog chudy a mieso

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam mam takie pytanie czy mozna zastapic mieso np. drob twarogiem bo to i to ma bialko zwierzece. A kazy mowi ze na ostatni posilek przed sen, tez tak robie, ale czy w ciagu dnia mozna go tez uzyc, bo ciezko mi jest robic 3 czy 4 razy standardowy obiad, wiecie o co chodzi. Jak to sie ma do posilkow przed jak i po trenigowych bo ostatnio zjadlem [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1299 Data: 2010-07-24 14:00:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl bez kreatyny, coś na pompe.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] zrobiła na mnie trochę wrażenie motywacyjne, druga miała lepsza pompe ale nie działała na mnie jakoś rewelacyjnie. Na kolejny cykl nie chcę brać kreatyny, chcę coś na dobrą popme, bo motywacji nie tracę ;) i może jakieś inne suple coś polecacie?. białko mam już. Mój staż był bardzo spory, aktualnie po przerwie dość długiej ćwiczę parę miesięcy.

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 1859 Data: 2013-05-21 16:18:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • zincas forte i filomag b6 i HGH pytania

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Staż: rok Stosowane suplementy: białko 1.Witam wszystkich, mam pytanie, czemu te dwa leki są na receptę? 2.Czy jak kupię zwykły cynk i mag+b6 z apteki lub sklepu z odżywkami to działanie będzie takie samo czy inne? 3.czy warto sobie zrobić taki cykl (związany z takim artykułem) [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2293 Data: 2009-08-08 23:22:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase 3950

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam chcialbym ulozyc diete i nie wiem czy w dobrym kierunku to idzie dlatego wkleje tu swoje wypociny %-) Zapotrzebowanie kcal wyszło mi 3950kcal 1)5.30 Płatki owsiane 100g+250ml mleka 0,5% 3 jajka gotowane 2)9.00 Makaron 100g Serek wiejski 200g 3)12.00 Piers z kurczaka 100g Chleb zytni pel. 150g 4)15/16 Ryz 100g serek wiejski 200g/wpc 5)17.00 [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1343 Data: 2012-05-13 20:04:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - poprawki, porady.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    1. *płatki owsiane 70 gram *2 jaja całe ok. 100 gram 2. W szkole + kurczak i ryż *ser biały ok. 80 gram *chleb razowy 3 porządne skiby ok. 100 gram *oliwa z oliwek 5 gram 3. Obiad *kasza woreczek lub mniej 100gram *oliwa z oliwek 10gram + obiad. 4. Po treningu. + miód. *kasza woreczek lub mniej 100gram *oliwa z oliwek 10gram Białko [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1128 Data: 2012-06-13 17:48:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cytrulina AAKG beta alanian

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, Co sądzicie o takim składzie w "proszku energetyzującym"? Wartośœć odżywcza na 1 miarkę (5,5g) %ZDS* Wartoœść energetyczna 34kJ/8kcal Tłuszcz 0g w tym nasycony 0g Węglowodany 0g w tym cukry 0g Białko 0,9g Sól 0g Magnez 100mg Niacyna 5mg Cynk 10mg Witamina B6 2,8mg Jabłczan cytruliny 1000mg AAKG 1000mg [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1868 Data: 2017-07-15 23:30:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CO WYBRAĆ

    Temat
    Odżywki i suplementy

    ZASTANAWIAM SIĘ CO WYBRAĆ, WIĘC POSTANOWIŁEM POPROSIĆ WAS O PORADE. WŁAŚNIE SKĄCZYŁEM JEŚĆ GAINERA, GLUTAMINE I ZMA, A NA TEN MIEŚIĄC MAM OGRANICZONY FUNDUSZ PIENIĘŻNY I NIEWIEM CZY LEPIEJ BĘDZIE WYBRAĆ; SAMO BIAŁECZKO- OLIMP WHEY PRO MATRIX, CZY KREATYNE I D-RIBOSE. WIEM ŻE BIAŁKO TO PODSTAWA, A [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1491 Data: 2003-06-04 19:26:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pare pytan

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Czytalem dzis artykul..o bialku Wiec mam kilka pytan: 1 pisalo ze po ostatnich badaniach juz nie 2 czy 2,5gr/kg ale 3gr lub 3,3gr/kg masy ciala..przeciesz to troche bezsensu ja bym musial caly czas jesc bialko :/ tam bylo ze powinno byc 7posilko w kazdym po okolo 45gr bialka.. 2 Pisali tez ze kiedys uwazano ze najlepiej wchlania sie do 30gr [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 2476 Data: 2006-11-09 22:08:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kickboxing + siła i wytrzymałość

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Trenuje od 6 miesięcy kickboxing i chciałbym troche zwiekszyc swoja sile i wytrzymalosc. Trenuje 2 razy w tygodniu. Trening wyglada tak ze przez ok 60 minut jest rozgrzewka i technika, pozniej przez 30 minut walka i cwiczenia na tarczy. troche ciezko jest mi wytrzymac szczegolnie w tych ostatnich 30 minutach Troche poczytalem o [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1466 Data: 2008-09-12 09:14:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta czy dobra cel rzezba

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam! Chciałbym się zapytać porad odnośnie diety podam przykładową dietę: 1 posilek 2jaja cale + 5 bialek + 3kromki chleba ciemnego 250ml mleka b- 60g ww- 15g t- 5g 2 posilek 200g piersi z kurczaka + oliwa 250ml mleka b- 40g ww-20g t- 20g 3 posilek 300g ryby + oliwa 250ml mleka b- 60g ww- 15g t- 30g 4 posilek (przedtreningowy) 100g ryzu bialego [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1006 Data: 2010-07-17 13:06:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dawkowanie białka

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, Witam, Mam takie może trochę banalne pytanie, ale to właśnie od takich się rozpoczyna, otóż chcę zapytać o to, czy jeśli rozrobię białko z 200ml wody(zalecane na opakowaniu), a rozrobię je z 500ml wody, to jest jakaś różnica w efektach? Pytam ponieważ z 200ml wody jest ono bardzo niekomfortowe w smaku, więc jak to jest? ;) Dzięki za [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1705 Data: 2011-01-08 14:59:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytania dotyczace konca cyklu

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, koncze cykl kreatynow dokladnie 6 grudnia na kreatynie z Trca Micronized 200 mesh 240caps 1650. do tego mam argi powera, bcca z AL, Bialko i ZMA. Chialbym uniknac spadkow po kreatynie co zrobic najlepiej? AAKG skonczy mi sie pod koniec grudnia (biore tylko DT), slyszalem ze aakg jest dobrym rozwiazaniem na potrzymanie formy przed kolejnym [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1220 Data: 2012-11-24 13:57:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny 65 kg !!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Ułożyłem dietę na masę, więc wstawiam ją tu w załączniku(zrzut) byście mi ją ocenili i w ostateczności poprawili. mam 4 godziny odstępu (12-16 ) ponieważ nie mam wtedy nic zjeść, dojeżdżam do szkoły. wiek - 16.5 wzrost - 176 waga - 65 zapotrzebowanie - 3250 kcal Węglowodany - 55% - 446g Tłuszcze - 25% - 90g Białko - 20% - 162 DOBRZE [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1375 Data: 2013-11-03 18:55:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta na naturalny przyrost masy %-)

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Głupie pytanie ale jakos mi nie wchodza dzsia pomysły... z naturalnych rzeczy... np. na łobiad mozna wcinać pierś z kurczaka bo ma białko... a czym sobie urozamicac kolacje i śaniadania oraz łobiady zeby były bogate w elementy sprzyjajace masie maie jakies pomysły... a wy co wcinacie z tych rzeczy ?

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 3489 Data: 2006-02-05 00:20:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Oświeccie mnie - cykl na mase

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] na worku w dni nietreningowe (żeby fat nie rósł) + w między czasie praca na 2 zmiany , No i teraz czas zajrzeć do koszyka :D stack: storm bcaa: olimp mega caps carbo: olimp białko: ostrowia wpc 80 witaminki: daily formula kwasy tłuszczowe: trec omega zma i glukozamina Chodzi mi mianowicie o to co kiedy brać jako że zbytnio się nie znam na [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1554 Data: 2008-06-21 20:58:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)