SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Baton sezamowy (LC)

    Temat
    Kuchnia SFD

    Hejka, chciałem podzielić się z Wami fajnym przepisem na batony białkowo-tłuszczowe. Przepis jest prosty i szybki, a batony fajnie sprawdzają się jako posiłek do pracy/szkoły. Ja dzielę całe ciasto na 5 porcji, makro na jedną porcję wychodzi 20g B / 7g WW / 20g T ~300kcal Można dodać opcjonalnie aromat i słodzik. Ja dodałem 50g erytrolu. [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 5098 Data: 2015-10-26 17:28:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DIETKA NA MASĘ - do oceny oczywiście.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] się ostrą dietą. Mam 15 lat, 173 wzrostu, 63 kg. Moje zapotrzebowanie to: Twoje całkowite zapotrzebowanie na kalorie wynosi 3044 kcal • Twoje dobowe zapotrzebowanie na białko wynosi 114 g/dobę • Twoje dobowe zapotrzebowanie na tłuszcz wynosi 95 g/dobę • Twoje dobowe zapotrzebowanie na węglowodany wynosi 434 g/dobę Staż pół roku - bez diety, [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1025 Data: 2006-05-25 21:33:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta - prośba o ocenę

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] w obliczeniach ale nie takie jak niektórzy = liczby pi nie zaokrągliłbym do 5:P) I 100g owsianych + 30g otrębów + 3jajka + 25g oliwy (kcal:890/b:25/ww-90/t:40) II jabłko + białko + 30g rodzynek (kcal 325 / b:30 / ww 50) III i IV 150g mięsa + 100g ryżu + 100g makaronu (2 posilki jeden ryz i mieso, 2 makaron mieso) 1000kcal / b:60 / ww150 V ser [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1835 Data: 2010-02-27 18:28:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do oceny !!!!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam , dieta redukcyjna którą stosuje od ok 3 miechów . Zjechałem 20kg . Teraz chcę do końca miesiąca na redukcji być i wtedy mam zamiar zacząć cykl masówki z nową dietą i suplementacją . Dodam że mam 15 lat , wzrost 175 , waga 60kg Staż siłowy 1 rok. Treningi to 6x w tygodniu siłownia po 1h , kick-boxing 2x w tyg. 1,5h i 4h wf-u w szkole. To [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 830 Data: 2015-03-18 21:27:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase, prosze o pomoc.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Wzrost: 193cm Waga: 94kg Cel: masa Staż: 8 miecha Zapotrzebowanie: 4000 kcal Białko~ 220g ww~500g tł~110g śniadanie: godz 7.20 płatki owsiane górskie 130g mleko 70ml rodzynki suszone 20g jaja 3 wpc miód (placki ;] ) ww:150 b:55 tł:20 1100 kcal II śniadanie 10.30 Tu musze niestety bułke Tunczyk Jaja warzywa Jakies orzechy czy cus ww: 35 b:15 [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1114 Data: 2009-03-23 16:07:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kilka Pytań :)

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] w tyg 2-3 h Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby): zadne Stan zdrowia: Zdrowy Preferowane formy aktywności fizycznej:Koszykówka Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze): xxx Wrażliwość na stymulanty: nie Możliwosci finansowe: xxx Cel/problem/opis : Cel redukcja i rzeźba a więc tak mam dietę zapotrzebowanie [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1293 Data: 2014-03-11 22:26:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak poradzić sobie bez profesjonalnego sprzętu?

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] 65 kg. Od pewnego czasu staram się stosować do diety (odpowiednią ilość kalorii powiększyłem o ok. 400kcal). Mam spory problem z zaspokojeniem dziennego zapotrzebowania na białko. Rozważam więc możliwość zakupu jakiejś odrzywki białkowej. Czy to jest dobre rozwiązanie? Jeśli nie....to które produkty wybierać, by podołać zapotrzebowaniu [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1676 Data: 2005-04-11 20:21:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Moglibyślcie zerknąć na moją dietę ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] wzrostu a moja aktualna waga to zaledwie 68kg... prosiłbym mądre głowy o poprawę jeśli coś jest nie tak.: śniadanie: 4jaja M 70g chleb pszenno żytni 60g ryżu + 10odżywki białkowej +100gowoc. wyszło mi b:40g ww:100g t:25 później posiłki 2/3/4 ryż/kasza-130g filet z kurczaka lub indyka 200g awokado 60g lub oliwa z oliwek/ olej lniany 10g [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1026 Data: 2019-01-15 21:04:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • FBW plus superserie

    Temat
    Trening w domu

    [...] x3 łydki odwrotnie x3 zastanawiam sie na liczba powtórzeń zostane chyba przy 12,10,8 byc moze spróbuje regresje ciężaru przy płaskiej , zastosuje suplementacje HP,mono,bcaa,białko,witaminki, prosze o ocene obytych w temacie czy nie przesadziłem z superseriami moze jakies porady co do liczby powtórzeń, chciałbym delikatnie poprawic obwody głownie [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 2750 Data: 2009-06-02 13:00:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bulk Powders opinie o firmie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mogę prosic o jakies opinie o tej firmie? Mam zamiar zamowić u nich to białko: reg forum Cena bardzo atrakcyjna, jezeli chodzi o skład i aminogram nie wyglada zeby tam było cos kombinowane np dodawany peptyd glutaminy, jednak nie moge nigdzie znależc rzetelnych opinii(to chyba dosyć nowy sklep) i nie wiem do konca jak jest z jakoscią. Ktos [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 8814 Data: 2016-03-20 22:16:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • FBW ocena

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] zejść już z ok. 90kg do 75, ale widzę że jeszcze trochę mogę zrzucić. Po każdym treningu myślę robić jakieś 20-30 min aerobów i w dni nietreningowe np. biegać jakieś 60-70 min. Dieta oczywiście jest na jakieś 1800 kcal w tym białko 150-160g tłuszcze ok. 50 i resztą węgle (zwykle nie więcej niż 200). Także prosiłbym o ocenę i ewentualne porady :)

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 471 Data: 2013-11-02 20:00:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Może być?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] trochę tłuszczu co się odkłada na brzuchu i boczkach więc nie chce odrazu wskakiwać na nie wiadomo ile kcal i się strasznie zalewać bo nie tutaj o to chodzi Do tego kupuję białko, bcaa oraz kreatynę i omegę 3 lub 3-6-9? jaką polecacie bardziej omegę? Ćwiczę na siłowni od sierpnia bez diety z bardzo słabą miską około 1000-2000 kcal dziennie więc [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 746 Data: 2015-01-26 16:28:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Panowie Dieta pomocy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] dużo,dziś dowiedzałem się,że ważne są makroskładniki by organizm miał dzienne zapotrzebowanie każdej wartości.Na ogół robiłem tak,że jadłem co chciałem i po treningu brałem białko lecz z efektów byłem niezadowolony, bo sądzę że powinny być lepsze tak czy siak potrzebujesz waszej pomocy! Jestem totalnie zielony co do diet itp. chciałbym prosić [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 856 Data: 2015-06-06 01:21:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Universal Nutrition - Egg pro

    Temat
    Universal Nutrition

    [...] laktozy, ponieważ nie zawiera białek mleka a każda miarka dostarcza 24 g najwyższej jakości białka. Posiada aminogram najbardziej zbliżonym do białka ludzkiego tzw. "białko idealne", jego przyswajalność przekracza 97%. Suplementy białkowe są źródłem kwasów azotowych oraz niezbędnych aminokwasów, które organizm wykorzystuje do wzrostu i [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 2476 Data: 2017-09-10 20:19:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę... ( 63kg )

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Wiek: 16 lat Waga: 63 kg Wzrost: 174 cm Staż: 6 miesięcy Proszę o ocene diety na mase... Więc tak, Dzienne zapotrzebowanie na kalorie to 2500 kcal Moje zapotrzebowanie na białko to 189g Moje zapotrzebowanie na węglowodany to 504g Moje zapotrzebowanie na tłuszcz 126g Śniadanie ~Mleko 300ml ( 2% ) ~Płatki kukurydziane ( owsiane mi nie smakują ) [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 5395 Data: 2007-03-16 19:30:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Aeroby czy Interwały - Ostatni miesiąc Redu.

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam wszystkich. Trenuję systematycznie ok 2 lat bez ani jednej przerwy. Wiek: 18 Wzrost: 180 Waga: 79 BF: w granicach 11-13 tak mi sie wydaje. Aktywność: 4x siłowy + 3x cardio w DNT + 3x StreetWorkout również w DNT lzejsze treningi pod wykonywanie figur. Nurtuje mnie pytanie, które będzie lepsze Aeroby z rana na czczo 2x w tygodniu (40 minut [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 2525 Data: 2016-06-03 12:05:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase do oceny 100kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, chcialbym zaczac znow diete, jestem endomorfikiem, waze okolo 100kg, 4x w tygodniu silownia, praca siedzaca, wzrost 176cm. obliczylem zapotrzebowanie na poziomie 2900kcal 2g bialka na kg, 1.1g tluszczy na kcal i reszte wegli (221g wychodzi) Sniadanie (przed treningiem) 4 cale jajka 60g owsianki 1 banan 10g odrzywki bialkowej 39g bialka 22g [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1200 Data: 2016-08-16 19:54:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Koniec treningu nowy plan

    Temat
    Trening dla początkujących

    witam przez ostanie tygodnie cwiczylem(6tyg,zostal ostatni tydzien) ulozony przez was plan: 1. przysiad 2. rdl (rumunski martwy ciag) 3. wyciskanie na lawce klatka 4. wioslowanie 5. wyciskanie w staniu 6. podciaganie na drazku (nachwyt) grzbiet 7.cos na bic, cos na tric 8.+co 2 drening brzuch lub lydki Rozgrzewka: 1 seria z bardzo malym [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 578 Data: 2011-10-06 17:13:22 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • [...] i sposobom liczenia wierzyć na potreningu podają 3300kcal a jak dietetyk w rodzinie mi liczył to wychodziło około 2920kcal ... I tak moja miska to węgle do 250-300g białko 160-190g tłuszcze 50-70g i w takich wahaniach jem 2600-2800kcal . Pracuje fizycznie ok 168h miesięcznie w wolnym czasie siłownia czyli jakieś 35h miesięcznie. Waga [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1083 Data: 2015-06-01 14:03:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Przyrost masy,rozbudowa ciala!!!!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam... Chcialbym nabrac trochy masy miesniowej i wogole rozbudowac troche cialo,trenuje pilke nozna od dawna,od miesiaca chodze na silownie(3 razy w tyg.)Waze 80kg przy 190cm wzrostu,lecz mam szczupla sylwetke...Pomyslalem o odzywkach!!!Mialem jeden trening z trenerem na silowni i mowil ze mozna kreatyne+bcaa....ale ja nie mam o tym bladego [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2115 Data: 2010-09-21 16:03:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)