SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • ALLNUTRITION - Whey Protein BOX

    Temat
    AllNutrition

    [...] / cena Szybka wchłanialność Pomaga w utrzymaniu oraz wzroście masy mięśniowej Prezentuje wysoki poziom aminokwasów rozgałęzionych AllNutrition Whey Protein to odżywka wysokobiałkowa w której skład wchodzi czysty koncentrat białka serwatki bez dodatku innych mniej wartościowych białek. Charakteryzuje się ono szybkim wchłanianiem, wysokim poziomem [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 3044 Data: 2016-11-08 13:47:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w doborze jedzenia.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam pisze, poniewaz mam pewien problem z doborem jedzenia oraz z odpowiednim umieszczeniem go w diecie mniej wiecej wiem co musze jesc, ale zalezy mi na dokladnym wyliczeniu ile czego powinnienem spozywac. Zaapotrzebowanie moje to : KALORIE 2278,4 BIAŁKO 178 2,0 TŁUSZCZE 106,8 1,2 WEGLOWODANY 151 1,7 dodam ze ma byc to dieta redukcyjna i [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1038 Data: 2009-09-06 10:19:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do oceny, 92kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Cel : 85kg, -6cm w pasie Ograniczenia żywieniowe : brak Stan zdrowia : brak Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : białko dla dla brakow w diecie Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak Przyjalem: 2500kcal białko: 190g tłuszcz: 70g Weglowodany: 270g Prosze o sugestie, hejty itp:) [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 7176 Data: 2016-11-22 15:46:10 Szacuny postu: 4 (cały temat: 0)
  • achill / blog / od rugbysty do futbolisty ?

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] na komputerze do późna (postaram sie aby nie trwało to dłużej niż do godziny 23) - 40 gram Whey Maxx , PVL + Oliwa Jeżeli pomiedzy posiłkami poczuje się głodny, to będe pił białko z MCT, do tego mam dokupione mase carbo vit- u z olimpu, bede do tego ładował aminokwasy i MCT... zamiast papierosów mam orzechy włoskie i pestki z dyni. Trening: [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 2370 Data: 2009-07-08 18:52:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Potrzebna pomoc w sprawdzeniu diety

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Cześć mam 17 lat 183 wzrostu i chciałbym fajną diete na masę . Nie chce przytyć więc jest zdrowa . Gramy Kacl Białko Tłuszcze Węglowodany Posiłek nr1 7:10 Banan 100 95 1 0 21 Jogurt 7zbóżMENBakoma [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 1894 Data: 2013-02-28 22:08:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl na sile - 6 miesiecy stazu.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała Endo/mezomorfik. 2) wiek 21 lat. 3) waga/wzrost 81/185. 4) staż treningowy 6 miesiecy na silowni/od 4 lat bieganie/plywanie. 5) cel cyklu Wzrost sily. 6) stosowane już wcześniej suplementy Universal Mono, Bcaa, Beta Alanina, Vitargo, Bialko Sfd,K** 7) [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 976 Data: 2013-10-16 10:48:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Chudy z opona...

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Proszę o ocene dietki;) Do kazdego posilku dodam jakies warzywa (pomidor, ogorek, kalafior...) i nie wiem czy je wliczac?? Problem mój polega na tym ze jestem wysoki, nie gruby, ale mam oponke na brzuchu. Zalanie fatem ok. 16 %. Proszę o opinie wasze;) Jeszcze do tego 2x 2 kaps TSE Waga 75 Wiek 21 Wzrost 192/193 ZAPOTRZEBOWANIE [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 4938 Data: 2007-08-28 16:34:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prosze o pomoc! suple cykl

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam pytanie, własnie rozpoczynam cykl kreatyna + białko. Kreatyna vitalmax 400 caps i bialko Ostrowii. Biorąc bezposrednio po trenifnu 5 g kreatyny nie moge nic jesc po tym przez 30 min. Potrzeben sa etedy wegle np. w postaci banana, dotychczas bralem go od razu po treningu. Pytanie 2 ile min po trniengu najlepiej spozyc bialko serwatkowe i ile [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1179 Data: 2010-02-15 17:45:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co dalej?

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] posiłków ani wyliczonych kalorii. Staram się jeść jak najwięcej z nastawieniem na odpowiednie produkty. Czyli makaron, mięso, jajka, ryż, kasza itd. Dorzucam dodatkowo białko po 45g dziennie, od 8 tygodni. Przez pierwsze miesiące jadłem dużo syfu i wtedy oblało mnie najwięcej tłuszczu. Na dzień dzisiejszy wygląda to tak jak w załączniku. [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1348 Data: 2019-08-03 18:50:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • spalic 5 kg, prosze o porady :)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] robic a6w diete mam wyliczona, wprowadzam ciagle jakeis poprawki moje zapotrzebowanie wynosi ok.3000kcal (waze 90kg razem z tluszczem, wiec obliczam dla 80kg) rozklad diety: białko 2g, tluszcze 1g, wegle ok. 4g i teraz pytania 1)o ile powinienem obnizyc kcal? zejsc do 2500? 2)czy moge dodatkowo zastosowac l-karnityne? 3)czy ta tutaj jest dobra [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 2392 Data: 2011-01-23 11:47:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] mi około 170g na dobę, reszta w normie. Czasem wieczorem piwko, max 2, ale sporadycznie i na pewno nie w dni w które ćwiczę. Z odzywek przyjmuję 2xdziennie rano i wieczór białko 30G (obecnie Fitmax - Whey Protein 81Plus - mam dużo to muszę zjeść to, później pomyślę o czymś moze lepszym). Co dodać do diety? Z czego zrezygnować? Co zamienić w [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1019 Data: 2011-12-14 13:49:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl na mase do oceny

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] MAGNITUDE +WHITE FLOOD +PURPLE WRAATH +Białko ( niewiemjakie) +Carbo DT : GM nadczo , WF przed treningu , GM PW po treningu DNT: GM nadczo , PW miedzy posilkami Do tego Białko carbo wg dopelnienia do diety i tu pytanie jakie białko polecacie :) i co ewentualnie dolozyc :) No i ogolnie co o tym sadzicie :) Moj staż to około 3 lata cel = masa

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1319 Data: 2012-12-02 18:21:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co jeść przed treningiem o 6 rano?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] być punkt 6 na siłowni i o 7:30 kończyć. Czy ktoś z was miał podobny plan? Co jedliście przed siłownią? Nie ma sporo czasu, ja brałem najpierw glutaminę a zaraz potem samo białko i na trening, wracałem i od razu jadłem należyte śniadanie, nie zauważyłem żadnych problemów na treningu. Teraz robię przerwę od glutaminy i zastanawiam się czy [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 14609 Data: 2018-02-18 18:13:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do sprawdzenia, pomoc !!!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] codziennie po 45 minut z rana) Oto i moja dieta : Posiłek I >6.00 -garść orzechów włoskich -jajecznica 2-3 jaka -kromka chleba żytniego Posiłek II 9-10 - 0,5 l koktajl białkowy Posiłek III 12-13 -łosoś /dorsz wędzony/wędzony kurczak -chleb żytni (czarny) -owoc Posiłek IV 15-17 (posiłek ciepły) -pierś z kurczaka -ryż -warzywo lub sałatka [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 958 Data: 2011-01-16 17:23:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam wszystkich, swój dziennik treningowy założyłem głownie dla lepszej motywacji w jedzeniu posiłków (bo z treningami nie ma problemów) oraz czekam na cenne rady :D Poza tym do jego założenia skłoniła mnie historia oraz przemiana jednego z użytkowników, a mianowicie Dee-Jaya, który zaczynał od całkiem podobnych wymiarów co ja, tyle że w starszym [...]

    Odpowiedzi: 30 Ilość wyświetleń: 4966 Data: 2009-07-07 14:05:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] zmeczony Sen: 6-8h Dieta jest w trakcie weryfikacji, jak ktos ma ochote cos dodac to zapraszam http://www.sfd.pl/temat291117/ Ogolnie z diety mam: Razem - podsumowanie - białko 192,08 g - tłuszcz 192,60 g - węglowodany 500,68 g - kalorie 4339,70 kcal Udział procentowy - białko 2,46 g/kg - tłuszcz 2,47 g/kg - węglowodany 6,42 g/kg - [...]

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 3789 Data: 2006-10-11 18:33:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening FBW na masę - prośba o ocenę

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] (bez ciągłości) Uprawiane inne sporty: piłka nożna 1x w tygodniu Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanaga łamana, sztangielki, drążek Dieta: jest Przeciwskaznania medyczne: brak Zażywane suplementy: witaminy+minerały, omega 3, gainer lub białko jeśli trzeba uzupełnić dietę, zaraz zacznę Purple Wraath

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2224 Data: 2010-12-21 17:55:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] 150 g Migdały - 25 g Twaróg półtłusty - 200 g Total: Białko - 201 g Węgle - 236 g Tłuszcz - 109 g Kcal - ok 2750 Kalorie pokrywane w następujących proporcjach: 35% węgle 30% białko 35% tłuszcze W diecie chodzi o zgubienie jeszcze tłuszczyku, wyrzeźbienie się i złapanie ok 4-6 kg suchej masy mięśniowej w trakcie 10 tyg cyklu. Co o tym myślicie? [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1044 Data: 2013-05-21 17:17:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] także dowiedziałem się że potrzebuję kupić proteiny i teraz pytanie do was co w moim przypadku byście doradzali, na pewno wiem aby podnieść ilość kcal ale do ilu oraz jakie białko kupić, widziałem że jest wiele rodzai (jakieś izolaty itd., cena nie gra roli). Trzecią sprawą są ćwiczenia na siłowni, od czego mógłbym zacząć zakładając iż będę [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 4689 Data: 2017-11-09 02:41:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan do oceny na mase

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] Przez wrzesień robiłem trening ogólnorozwojowy a od października cisnę na tym planie co podałem. Od października poszło mi 7 kg do przodu na kreatynie i gainerze dymatize ,białko łowickie i white flood na pompę i regenerację. Jeszcze mam 1 opakowanie gainera + kreatynę. Zastanawiam się czy dokupić białko. Mam 185 cm i ważę aktualnie 77 kg . [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 818 Data: 2012-11-01 20:42:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)