Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam od przeczytałem już mnóstwo tematów i dalej nie wiem kiedy brać białko zaraz po treningu rano , wieczorem. Kiedyś brałem zaraz po treningu bezpośrednio jednak siedzi mi w głowie takie coś że białko powinieneś brać 30 min po treningu by białko nie weszło w reakcję spalania mięśni czy to prawda ? Jeżeli nie to będę brał białko bezpośrednio po [...]
[...] Wzrost: 194 Cel treningowy: masa Staż treningowy na słowni: miesiac ( wczesniej trenowalem ale kontuzja ) Uprawiane inne sporty: brak Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): profesjonalna silownia Dieta: zamierzam wlasnie miec Przeciwskaznania medyczne: brak Zażywane suplementy: białko ultimate protein
[...] napisał ((( jak kupujący by dał znać to zwrucił bym mu kase albo wysłał paczke na nowo za moje koszty)))))) wienc po **** 1 niedajcie sie nabierać ze za 7 złty białko serwatkowe ma 70g białka w 100 g 2 zawsze zanim kupisz coś na allegro dobrze się zastanów 3 zawsze porównaj ze białko z dobrej firmy kosztuje 70 zł co ma 60 g [...]
Opis 1. Co to jest L-GLUTAMINE T6? L-GLUTAMINE T6 jest kompleksem aminokwasów l-glutaminy, tauryny oraz witaminy B6 w odpowiednio dobranych proporcjach. Główny składnik preparatu to glutamina,która jest najważniejszym aminokwasem budującym mięśnie.Stanowi ona prawie 60 % całej puli aminokwasowej mięśni. Posiada ona również właściwości syntezy [...]
[...] swojej pierwszej diety. Bardzo proszę o sprawdzenie i napisanie co zrobiłem źle:) lat-25 Wzrost-194cm waga-85 kg Z tego co licze.. dzienne zapotrzebowanie BMR-2040 TDEE-2448 białko-170g(680kcl)/weglowodany-262(1048kcl)/tluszcze-85(720kcl) sniadanie 1 płatki owsiane(50g)-18ckcl/białko-6/weglowodany-35/tluszcze-4 rodzynki(50g)=138/1,5/35/0 [...]
Witam, od jakis 12-15 mcy przylozylem sie troszke nad tym wszystkim, licze kalorie redukuje ceicze staram sie cos zmienic ze swoim zyciem. Przyznaje sie z reka na sercu ze zrzucilem lacznie ok 45kg, wiem to duzo ale ciagle mam zdanie o sobie ze jeszcze potrzebuje cos zrzucic. Mam problem z brzuchem a mianowicie z jego dolem, jesli bedzie potrzeba [...]
Witam posiadam : - -anabolic amino 5500 / olimp -creatine z vitalmaxa - omega 3 - białko wpc - węglowodany -thermo speed - hmbolon /olimp i mam nastepujace pytanie.. chcem zrobic troche masy (czystej masy bez tluszczu)jako gratis dostalem thermo speed. Tłuszczu zabardzo nie mam .. bo mięśnie dość dobrze widac.. i bzuch tez mam wyrzeźbiony.. ale [...]
[...] więc postanowiłem to zredukować. Niby spaliłem te 6kg ale otłuszczenie jak było tak nadal jest. Opiszę teraz moje plany treningowe. 1. Cykl masowy Dieta (duża nadwyżka, białko 2.5g/kg, 5g ww/kg, 1.3t/kg) Białko z piersi z kurczaka, ryb, wołowiny, jajek, odżywki. Węgle z płatkow owsianych, ryzu, makaronów. Tluszcze tylko z oliwy oliwek, [...]
Wiek: 18 Wzrost 185 waga 74kg cel: masa aktywność/tydzień: 3x trening muay thai (ok 80min), 3x trening FBW na siłowni Zapotrzebowanie: 3600 kcal, 172 białko, 120 tłuszcze, 458 węglowodany Na razie wstawiam bez obliczeń, jak będzie git to oblicze. Mam jeszcze pytanie ile białka zawiera pierś po ugotowaniu lub usmażeniu, upieczeniu w piecu? [...]
[...] wyszlo. Dlatego teraz ulozylem sobie taki oto zestaw i chcialbym zeby jak najwiecej z Was sie wypowiedzialo co o tym sadzicie :) 1. Bialko - Whey Gold Standard 2,3 kg - to białko juz mam (najlepsze bialko ever) 2. BCAA - http://www.sfd.pl/sklep/Hi-Tec_Nutrition_BCAA_Powder-opis2878.html 3. Kreatyna - i tu chcialbym, zebyscie mi doradzili, ktora [...]
Czesc Dawno nic nie pisałem tu na forum, więc dobrym poczatkiem będzie przedstawienie mojej obecnej diety. Wchodzi w zycie od jutra. Chetnie wysłucham komentarzy na jej temat. Moim zdaniem jest raczej „dopieta" ale być moze cos przeoczylem. Chce zaznaczyc ze to co jest napisane ponizej powstalo w oparciu o moje wczesniejsze doswiadczenia i [...]
[...] błonnika i innych składników odżywczych redukujących uczucie głodu. -Odpowiednio zbilansowane wartości odżywcze zapewniające zdrową, regularną utratę wagi. -Wysokojakościowe białko i minerały, regulują poziom cukru we krwi. USN DIET FUEL ULTRALEAN reprezentuje najnowszą i najbardziej zaawansowaną technologię służącą do redukcji tkanki [...]
Dwie sprawy: pierwsza opisana w temacie, a druga to pytanie, czy wszystkie te suple sa dobre, czy moze nie powinienem niektorych stosowac wogole? PO TRENINGU: kreatyna, glutamina, bialko i glukoza(bialko i gluk rozp. w mleku) ŚNIAD:hmb OBIAD:hmb PO TREN: kreatyna, glutamina, bialko i glukoza(w mleku) KOLAC:hmb NA NOC: glutamina, bialko(rozp. w [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] posiłek. nie jest to troche za duzo? moze 20 min po spozyc posilek?? /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/a750a12a29704deab903972322bf444a.jpg przed treningiem siłowym porządny posiłek, białko + 30g carbo po treningu... tak bedzie to wyglądało w poniedziałej i piątek, natomiast środa: trening siłowy, 10 min przed zakonczeniem treningu porcja bcaa. potem 10 [...]
mam takie pytanie: często radzicie zeby jaesc na noc samo białko np. w postaci twarogu. Czytałęm jednak tez, zeby białko zostało dostarczone do miesni musza byc wegle, które daja energie, transportuja białko po organizmie. Więc jak zjem na noc sam ser biały bez wegli to jak zostanie to białko rozprowadzone po organizmie? Zmieniony przez - [...]
[...] się udało, spadło ok 18kg przy treningach i racjonalnej diecie - bez jedzenia śmieci, ale także bez przesadnego pilnowania bilansu (niestety). Dodatkowo przyjmowałem BCAA i białko około treningowo. Aktualnie: 80 kg 180 cm 30 lat Ostatnio zauważyłem spory spadek siły i wytrzymałości więc postanowiłem przyjrzeć się swojej diecie i wspomóc suplami. [...]
Witam tak jak już wcześniej pytałem tak znowu pytam o białko wcześniej polecaliście białko z SFD kupiłem 2 opakowania chciałbym spróbować coś innego teraz co myślicie nad: - UNS WPC 80 Econo 1800g Białko serwatkowe ( 85zł ) - WPC 80 Ostrowia 1800g Białko serwatkowe ( 90zł ) Lub jeśli możecie (macie) podajcie jakieś propozycję na inne :)
[...] 14 30 jem dwa banany. Potrzebowałbym właśnie pomocy w dopieszczeniu godzin posiłków. Nie wiem czy nie za wcześnie ten główny posiłek. Po siłowni mam mixa z carbnoxa+hi tec białko+storm. Mam to w jednym shejkerze, to dobrze? Bo generalnie co temat to "białko przed prysznicem, po węgle" i odwrotnie. Generalnie chyba nie robi to większej różnicy? [...]
[...] wypisałem( w podobnej cenie) 4.) Może macie swój zestaw odżywek i witamin( w podobnej cenie) i byście się podzielili nim? Na koniec dodam jeszcze, że wybrałem gainera nie białko z tego względu, że mam małe braki w diecie ( często nie jestem w stanie zjeść tyle ile mam rozpisane w diecie, gdyż nie pozwala mi na to organizm) oraz cenowo białko [...]