SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Prośba o sprawdzenie diety

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Wsio oprócz maszyn Dieta: W trakcie układania Zażywane suplementy: Witaminy Olimp/ mass xxl/ białko z treca Ostatnio przerabiany plan: W sumie to żaden konkretny … Wyniki w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): W [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 822 Data: 2013-07-13 19:47:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Obliczanie kalorii

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, obliczalem sobie przed chwilka kalorie do ulozenia diety, czy dobrze obliczylem ? Moja waga to 68 kg. Bialko liczylem 2g na kg = 136g = 544 kcal Weglowodany 7g na kg = 476g = 1904 kcal Tluszcze 1g na kg = 68g = 603 kcal Razem wychodzi wszystko 3051 kcal, jak dobrze obliczylem to co dalej robic zeby diete ulozyc ? Dieta na mase Zmieniony [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 5361 Data: 2012-02-13 20:25:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Propozycja Taniego CYKLU

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] wolnych od kreatyny: 5 tygodni _informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie): Suma dobowa: 3170kcal, 213g (27%) białko, 88g (25%) tłuszcze, 387g (49%) węglowodany _przewidziane finanse na cykl: 200zł Witam co myslicie o takim cyklu? Creatin Monohydrate (500 g) SFD Mass Activator [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1036 Data: 2013-06-06 19:19:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zastój a nawet regres

    Temat
    Trening dla początkujących

    W wakacje ćwiczyłem splitem, ale pod koniec zmieniłem na FBW( celem była masa) i początkowo było nieźle (białko+ mono), później gdy zszedłem z mono efekty były jeszcze przez jakiś czas potem się zmniejszyły a ostatnio nawet mimo treningów odczuwam spadki. W splicie ćwiczyłem 3,4 razy teraz tylko 3.Dodatni bilans kaloryczny.Co to może być? Wstawiam [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1881 Data: 2017-01-12 16:51:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do poprawy <SOGI>

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Cel: Masa Waga: 90kg Wzrost: 190cm Staż: 3 lata Zapotrzebowanie: 3726cal Białko: 2,2g na 1 kg Węglowodany: 4,5g na 1 kg Tłuszcze: 1,5g na 1 kg 1 Posiłek: Płatki owsiane 150g Mleko ( 1,5% tłuszczu ) 100g Polędwica sopocka 80g Orzechy włoskie 30g Rodzynki 100g 3 jajka Posiłek przed treningowy: Kurczak 120g Kasza gryczana 200g Oliwa z oliwek 10g [...]

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 2485 Data: 2007-04-05 15:29:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tłuszczyk na udach

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] i różnorodne dania, że nie mam głowy do liczenia tego wszystkiego. Mogę tylko zapewnić was co do mojego zdrowego odżywiania. Obecnie jestem na diecie na masę i piję białko 2-3 razy dziennie. Jak dotąd w kierunki spalenia tego tłuszczu przynajmniej raz w tygodniu robiłem serie wypadów. Często też na koniec treningu siłowego leciałem 15 [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 655 Data: 2016-07-17 22:57:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cyklon jesien 2014/15

    Temat
    Odżywki i suplementy

    No wiec za 2 miesiace planuje pod koniec wrzesnia przyku***c z masa, obecna waga 80 cel do konca roku 85kg przy wzroscie 180. Niedlugo bede robil wieksze zakupy na planowany cykl, do tego czasu bawie sie z doborem supli, odzywek. Standard: -bialko/kazeina -bca -witaminy/mineraly + chce troche poeksperymentowac z tymi oto aminokwasami : -argnina [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1144 Data: 2014-07-14 00:06:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Waga 62kg ,180cm,3 miechy staz Dieta nie do konca poprawna zbyt duzo białka chyba w niej jest ale nie wiem jak to zrobic gdyz ww i tluszcze sie zgadzaja :/ licze ze wprowadzicie jakies poprawki 1 posiłek 9.00 -ser biały chudy 100g -0,5 l mleka 1,5% -płatki owsiane 50g -2 łyżeczki oliwy 10g 2 posiłek 12.00 (po treningu) -3 jaja gotowane całe -50g [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1957 Data: 2005-08-18 14:40:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Animal cuts - z czym łączyc?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam przymierzam sie do animal cuts? do tego dobre białko tylko zastanawiam sie czy nie dorzucic do tego jeszcze HMB a moze aminokwasy? prosze o pomoc

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 7992 Data: 2009-01-26 12:24:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Powrot po przerwie i FBW?

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam was! Zerknijcie jak macie chwilke na moj plan FBW Plan I plecy - martwy ciag 3x10 klatka - wyciskanie sztangi plaskie 3x10 barki - military press 3x10 nogi - suwnica 3x10 biceps - hantelki w siadzie na skosnej z obrotem 2x10 triceps - pompki na poreczach 2x10 Plan II plecy - wioslowanie 3x10 klatka - wyciskanie hantli na skosie do gory 3x10 [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 877 Data: 2010-11-29 18:55:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do sprawdzenia

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] siłownia - FBW Cel : masa Ograniczenia żywieniowe : brak Stan zdrowia : ok Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : białko, kreatyna, witaminy Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak /SFD/2017/1/14/d376f591212e4c24a8cc854e017143bd.jpg Zmieniony przez - Cobblepot w dniu 2017-01-14 [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 1706 Data: 2017-01-14 18:55:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sprawdzanie diety :D

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] w tygodniu po 30 min Dieta 1 posiłek 7.00 Twaróg chudy 200g (7g wegli,36g białka) 2 posiłek 13 100g tuńczyka (25g białka), 200g sałatki (ogórki,marchew kukurydza,brokuły) (białko 5g, 13g wegli) 3 posiłek przed treningiem 200g serek wiejski (22g białka,4g wegli, 10 gram tłuszczu) 4 posiłek po treningu błonnik 100g (11g białka,53 wegli,10g [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 815 Data: 2013-03-14 20:57:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Brak progresu - porady

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Hej. Trenuje od miesiąca ale moje wyniki stoją w miejscu. Szczególnie wyciskanie na ławce oraz podciąganie. Nie wiem czy ja cos robię nie tak ?. Ogólnie zauważyłem że lepiej brzuch wygląda ale to tyle. Mój plan treningowy Trening 15 Przysiad ze sztangą klasyczny 3x15 -Wiosłowanie sztangą nachwyt 3x15 -Wyciskanie sztangi leżąc 3x15 -Podciąganie [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 285 Data: 2024-03-08 14:51:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Cel: Masa, siła Trening: 4x w tygodniu split Zastanawiałem się nad AAKG przez połowę cyklu, a druga połowa Beta-alanina lub cały kompleks, jednak nie wiem jaki, wcześniej brałem/biorę tylko white flooda i dobrze go czuję. Poza tym biorę: białko, carbonox, vita-min, ale to chyba nie ma większego znaczenia, bo to tylko uzupełnienie diety.

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1579 Data: 2012-07-31 23:14:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • redukcja do poprawek

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam! Przygodę z siłownią, sportami zaczynałem już niejednokrotnie, jednak zawsze kończyły się one po kilku miesiącach. Aktualnie jestem w stanie totalnego zapuszczenia, dlatego chcę się porządnie wziąć za siebie. Jest to moja pierwsza dieta, którą będę stosował. Proszę o ocenę i wszelkie porady, wskazówki. Waga: 83 kg; Wzrost: 183 cm; Wiek: 17 [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 773 Data: 2014-02-04 20:10:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wybór białka

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] zapotrzebowania na makroskładniki, a poza tym różnie to jest. Często brakuje mi czasu na niektóre posiłki i waga nie rusza z miejsca od dłuższego czasu. To moje pierwsze białko, więc kompletnie się na tym nie znam i zastanawiam się czy warto dopłacać do białka z wyższej półki czy można śmiało brać tańsze produkty. Z tego co czytam to te [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1493 Data: 2016-01-18 15:56:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta :^^14 lat^^:

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, mam 14 lat, mój staz to 1 rok Aktualnie mam dietke: Mleko spożywcze 2% tłuszczu 300g Płatki owsiane 100g Orzechy Włoskie 50g Rodzynki suszone 10g Ser twarogowy chudy 100g Drugie śniadanie Polędwica 100g Chleb razowy 100g oliwa z oliwek 20g Przed treningiem Ryż biały 125g Mięso Z piersi kurczaka 100g Posiłek po treningowy Mięso z piersi [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1162 Data: 2008-07-22 00:01:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): nie ma Wiek: 15 Waga: 70 Wzrost: 184-185 nie wiem dokladnie Cel cyklu: masa stosowane już wcześniej suplementy : białko , bcaa, thermo speed Uprawiane inne sporty: kick boxing stosowane wcześniej spalacze : thermo speed suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: bcaa ilość dni [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1197 Data: 2011-10-17 22:08:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę do oceny, 63kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] - wklejam dwa przykładowe dni, bo nie wiem czy dobrze kombinuje. Sporo na ten temat czytałem, jednak wolę zapytać się fachowców. Wyliczyłem zapotrzebowanie makro: 3200 kcal/białko 160g/ węgle 400g / tłuszcze 107g. 1.WIEK: 22 2.WAGA: 63 kg 3.WZROST: 176 cm Czy myślicie, że to wystarczy, aby przytyć? Czy jest jakaś zależność z tymi węglowodanami [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 787 Data: 2016-10-27 22:06:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problem z miesniami ;/

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam , cwicze okolo 13 miesiecy , efekty sa mizerne ;/ Moje miesnie sa miekkie. Na klatce mam tylko taki maly zarys miesnia ;/ Bicepsy mam tylko 29 cm a cwicze ponad rok i zaczynalem majac 27 wiec przyrost jest mizerny ;/ Diete mam , duzo bialka , ograniczam kalorie i tluszcz i dbam o to zeby w moim jedzeniu byly weglowodany ;] Płeć: Mężczyzna [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 901 Data: 2011-02-07 13:59:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)