[...] Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Wsio oprócz maszyn Dieta: W trakcie układania Zażywane suplementy: Witaminy Olimp/ mass xxl/ białko z treca Ostatnio przerabiany plan: W sumie to żaden konkretny … Wyniki w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): W [...]
Witam, obliczalem sobie przed chwilka kalorie do ulozenia diety, czy dobrze obliczylem ? Moja waga to 68 kg. Bialko liczylem 2g na kg = 136g = 544 kcal Weglowodany 7g na kg = 476g = 1904 kcal Tluszcze 1g na kg = 68g = 603 kcal Razem wychodzi wszystko 3051 kcal, jak dobrze obliczylem to co dalej robic zeby diete ulozyc ? Dieta na mase Zmieniony [...]
[...] wolnych od kreatyny: 5 tygodni _informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie): Suma dobowa: 3170kcal, 213g (27%) białko, 88g (25%) tłuszcze, 387g (49%) węglowodany _przewidziane finanse na cykl: 200zł Witam co myslicie o takim cyklu? Creatin Monohydrate (500 g) SFD Mass Activator [...]
W wakacje ćwiczyłem splitem, ale pod koniec zmieniłem na FBW( celem była masa) i początkowo było nieźle (białko+ mono), później gdy zszedłem z mono efekty były jeszcze przez jakiś czas potem się zmniejszyły a ostatnio nawet mimo treningów odczuwam spadki. W splicie ćwiczyłem 3,4 razy teraz tylko 3.Dodatni bilans kaloryczny.Co to może być? Wstawiam [...]
[...] i różnorodne dania, że nie mam głowy do liczenia tego wszystkiego. Mogę tylko zapewnić was co do mojego zdrowego odżywiania. Obecnie jestem na diecie na masę i piję białko 2-3 razy dziennie. Jak dotąd w kierunki spalenia tego tłuszczu przynajmniej raz w tygodniu robiłem serie wypadów. Często też na koniec treningu siłowego leciałem 15 [...]
No wiec za 2 miesiace planuje pod koniec wrzesnia przyku***c z masa, obecna waga 80 cel do konca roku 85kg przy wzroscie 180. Niedlugo bede robil wieksze zakupy na planowany cykl, do tego czasu bawie sie z doborem supli, odzywek. Standard: -bialko/kazeina -bca -witaminy/mineraly + chce troche poeksperymentowac z tymi oto aminokwasami : -argnina [...]
Waga 62kg ,180cm,3 miechy staz Dieta nie do konca poprawna zbyt duzo białka chyba w niej jest ale nie wiem jak to zrobic gdyz ww i tluszcze sie zgadzaja :/ licze ze wprowadzicie jakies poprawki 1 posiłek 9.00 -ser biały chudy 100g -0,5 l mleka 1,5% -płatki owsiane 50g -2 łyżeczki oliwy 10g 2 posiłek 12.00 (po treningu) -3 jaja gotowane całe -50g [...]
witam przymierzam sie do animal cuts? do tego dobre białko tylko zastanawiam sie czy nie dorzucic do tego jeszcze HMB a moze aminokwasy? prosze o pomoc
Witam was! Zerknijcie jak macie chwilke na moj plan FBW Plan I plecy - martwy ciag 3x10 klatka - wyciskanie sztangi plaskie 3x10 barki - military press 3x10 nogi - suwnica 3x10 biceps - hantelki w siadzie na skosnej z obrotem 2x10 triceps - pompki na poreczach 2x10 Plan II plecy - wioslowanie 3x10 klatka - wyciskanie hantli na skosie do gory 3x10 [...]
[...] siłownia - FBW Cel : masa Ograniczenia żywieniowe : brak Stan zdrowia : ok Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : białko, kreatyna, witaminy Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak /SFD/2017/1/14/d376f591212e4c24a8cc854e017143bd.jpg Zmieniony przez - Cobblepot w dniu 2017-01-14 [...]
Hej. Trenuje od miesiąca ale moje wyniki stoją w miejscu. Szczególnie wyciskanie na ławce oraz podciąganie. Nie wiem czy ja cos robię nie tak ?. Ogólnie zauważyłem że lepiej brzuch wygląda ale to tyle. Mój plan treningowy Trening 15 Przysiad ze sztangą klasyczny 3x15 -Wiosłowanie sztangą nachwyt 3x15 -Wyciskanie sztangi leżąc 3x15 -Podciąganie [...]
[...] Cel: Masa, siła Trening: 4x w tygodniu split Zastanawiałem się nad AAKG przez połowę cyklu, a druga połowa Beta-alanina lub cały kompleks, jednak nie wiem jaki, wcześniej brałem/biorę tylko white flooda i dobrze go czuję. Poza tym biorę: białko, carbonox, vita-min, ale to chyba nie ma większego znaczenia, bo to tylko uzupełnienie diety.
Witam! Przygodę z siłownią, sportami zaczynałem już niejednokrotnie, jednak zawsze kończyły się one po kilku miesiącach. Aktualnie jestem w stanie totalnego zapuszczenia, dlatego chcę się porządnie wziąć za siebie. Jest to moja pierwsza dieta, którą będę stosował. Proszę o ocenę i wszelkie porady, wskazówki. Waga: 83 kg; Wzrost: 183 cm; Wiek: 17 [...]
[...] zapotrzebowania na makroskładniki, a poza tym różnie to jest. Często brakuje mi czasu na niektóre posiłki i waga nie rusza z miejsca od dłuższego czasu. To moje pierwsze białko, więc kompletnie się na tym nie znam i zastanawiam się czy warto dopłacać do białka z wyższej półki czy można śmiało brać tańsze produkty. Z tego co czytam to te [...]
Witam, mam 14 lat, mój staz to 1 rok Aktualnie mam dietke: Mleko spożywcze 2% tłuszczu 300g Płatki owsiane 100g Orzechy Włoskie 50g Rodzynki suszone 10g Ser twarogowy chudy 100g Drugie śniadanie Polędwica 100g Chleb razowy 100g oliwa z oliwek 20g Przed treningiem Ryż biały 125g Mięso Z piersi kurczaka 100g Posiłek po treningowy Mięso z piersi [...]
[...] obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): nie ma Wiek: 15 Waga: 70 Wzrost: 184-185 nie wiem dokladnie Cel cyklu: masa stosowane już wcześniej suplementy : białko , bcaa, thermo speed Uprawiane inne sporty: kick boxing stosowane wcześniej spalacze : thermo speed suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: bcaa ilość dni [...]
[...] - wklejam dwa przykładowe dni, bo nie wiem czy dobrze kombinuje. Sporo na ten temat czytałem, jednak wolę zapytać się fachowców. Wyliczyłem zapotrzebowanie makro: 3200 kcal/białko 160g/ węgle 400g / tłuszcze 107g. 1.WIEK: 22 2.WAGA: 63 kg 3.WZROST: 176 cm Czy myślicie, że to wystarczy, aby przytyć? Czy jest jakaś zależność z tymi węglowodanami [...]
Witam , cwicze okolo 13 miesiecy , efekty sa mizerne ;/ Moje miesnie sa miekkie. Na klatce mam tylko taki maly zarys miesnia ;/ Bicepsy mam tylko 29 cm a cwicze ponad rok i zaczynalem majac 27 wiec przyrost jest mizerny ;/ Diete mam , duzo bialka , ograniczam kalorie i tluszcz i dbam o to zeby w moim jedzeniu byly weglowodany ;] Płeć: Mężczyzna [...]