SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • zbyt duża ilość białka - obtłuszczenie ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Od pewnego czasu mam pewien problem. Otóż czy zbyt duża ilość białka w diecie powoduje obtłuszczenie ? Chodzi mi o to, że np. moje dzienne zapotrzebowanie na białko wynosi 140 G, czyli po spożyciu 200 G - 60 G odłoży się w postaci tłuszczu ? Pytam tu o dietę dobrze zbilansowaną kalorycznie, czyli np, jeśli mam spożyć dziennie 2000 kcal to je [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 2234 Data: 2007-06-19 07:55:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proszę o dietę by dobić wagi 92kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Obecnie ważę 87kg i mam 180cm wzrostu mam 28 lat i trenuję 4 razy w tygodniu + 2 razy cardio po treningu siłowym po 20 minut na rowerku. Moim celem jest 92kg. Ćwiczę z przerwami już 3 lata. Planuje do diety dorzucić bcaa carbo i białko tylko po treningu. A chciałbym niestety dodać ze mam predyspozycje do tyci. Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc.

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1164 Data: 2013-02-19 21:33:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jestem chudy suchy co mam brać żeby przytyć

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam, mam pytanie co najlepiej kupić: bulka,gainera, czy białko żeby szybko przybrać na masie. podkreślam że jestem chudy i bardzo trudno mi przytyć waga:70kg wzrost:193 rekord na klate:53 zaczynam dopiero przygode z silownia Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 4239 Data: 2015-10-02 10:58:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • tauryna i aakg kiedy brać ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] oraz AAKG 1250 Extreme Mega Caps. Obecnie biorę kreatynę CM3 treca przed treningiem 5g, po treningu 5g, w dnt rano i wieczorem po 5g, przed treningiem biorę SAW i czasem białko wypije żeby w diecie wszystko się zgadzało, doradźcie mi jak włączyć do tego taurynę i aakg ? Myślałem żeby brać taurynę 2 przed treningiem i 1 po treningu, tylko nie [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1303 Data: 2014-07-08 14:21:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ja tak to ktory jest naprawde mocny? *Nitrix *Kaizen NO Xtreme *Nitro 3 *NO-Xplode *AE2 albo jakis inny jezeli sa naprawde godne uwagi Przed treningiem zazywam sobie 3kap super cut3 zalezy m itylko an sychej masie. Bialko matrix 5.0 mam tego oraz b.d diete wysoko bialkowa skladajaca sie az z 8posilkow. Sadzicie ze co jeszcze moglbym dorzucić do [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2597 Data: 2008-06-20 16:20:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Porady

    Temat
    Odżywki i suplementy

    WItam. Zaczynam nowy temat pomimo że pewnie jest takich mnóstwo ale prosze o porady konkretnie dla mnie. A więc tak mam 21 lat 80 kg wagi staż ok 3-4 lat (sztuki walki i siłownia) teraz chciał bym zaczac trenowac jeszcze intensywnie tzn jeden dzien siłownia jeden sztuki walki. I potrzebuje rady jakie odżywki warto zakupic aby: Po 1) wytrzymac taki [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 902 Data: 2012-09-28 15:25:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam serdecznie, pytanie dotyczy wyboru pomiędzy: TREC Whey 100 czy Optimum Whey Gold? Jako alternatywę biorę też firmę Olimp ewentualnie coś co polecicie sprawdzonego :) "Jadłem" już: Ostrovita oraz Hi-Tec C6 . Niestety Hi-Teca nie trawiłem - non stop miałem problemy z żołądkiem. Białko potrzebne tylko do uzupełnienia diety, bo czasami się [...]

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 2312 Data: 2016-01-14 14:47:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] z firmy Olimp, produkty Xplode Power. Trenuję od 4 do 5 razy w tygodniu. I teraz chciałbym aby ktoś mądry mi odpowiedział na kilka pytań, proszę. 1. Które aminokwasy mam wybrać? Tzn Bcaa czy Eaanabol? 2. Jak długo można stosować suplementy typu: aminokwasy, creatine, RedWeiler, białko. 3. Czy aminokwasy lepiej wziąć przed treningiem czy po?

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1886 Data: 2013-12-16 19:06:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening siłowy

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam. Planuję od przyszłego tygodnia rozpocząć trening siłowy lecz nie mam pojęcia jak się za to zabrać w internecie tematy są dla mnie kompletnie nie jasne więc chce poradzić się was. Waga:105kg Wzrost:193cm Cel:Zwiększenie siły (rzeźba nigdy mnie nie interesowała) Staż:Ponad 2 miesiące Odżywki:Trec CM3,Białko WPC Jak powinnien wyglądać taki [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 601 Data: 2015-01-08 00:01:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w wyborze.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] wyobrazić sobie jak wyglądam. Potrzebuje pomocy w wyborze odpowiednich odżywek. Jeśli chodzi o dietę, hmmmm.... narazie jem to co mi stara naszykuje, ale w niedługim czasie postaram się ułożyć sobie odpowiednią dietę. Nie znam się na suplementacji w ogóle, może jakiś gainer,białko. Myślałem czy czasem kreatyną się pobawić. Czekam na sugestie.

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1240 Data: 2007-04-11 16:38:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Późne odżywanie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, dostęp do siłki mam tylko od 21.00 Powiedzmy, że trening kończę o 22.00 Zaraz po treningu carbo, potem koło 22.30 białko (twaróg). Zaraz po 23 kładę się spać. Powiedzcie mi czy to wszystko trzyma się kupy i mogę liczyć na efekty. Niestety inne pory nie wchodzą w grę jeśli chodzi o siłkę.

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 3590 Data: 2007-06-30 15:19:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase - pomoc

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam , mam 17 lat 195 cm 85 kg, staż: zaledwie pare tygodni, Czy moglby ktos pomóc w tej diecie? 6.30 Omlet z 2 jajek +100 g platkow owsianych + lyzka miodu, ananas, banan + z lyzke oliwy 10.30 Szkola Jakies kanapki by sie przydaly z chlebem pelnoziarnistym? Jakas szynka do tego? 13.30 Szkola ten sam problem 16.00 obiad Ryz+ pierś+ surówka jakas [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 955 Data: 2009-03-06 21:36:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ciagle glodny!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Panowie mam pytanie co byscie poradzili albo co myslicie o tym ze ciagle jestem glodny a raczaj ciagle mam ochote na jedzenie przykladowo dzis zjadlem 5 obiadow 2 sniadania caly czas jem cos w miedzy czasie nawet zaraz pojde a jadlem caly duzy talez szamy 10 min temu dodam ze regularnie cwicze i staram sie trzymac wysokie wegle i bialko moja [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 2195 Data: 2010-06-25 18:59:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co poradzicie?

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam otóż ćwicze bardzo cieżko ponad 4 miesiące efekty są ale nie takie jakie chciałem wylewając tony potu. Chciałbym zakupić jakąś odżywke lub białko na przyrost muskulatury, rzezby(Kompletnie sie na tym nie znam). Co byście mi polecili cena nie gra roli. Chodzi mi też o to żeby nie brać czegoś niebezpiecznego dla organizmu typu koks,kreatyna [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 2414 Data: 2010-01-13 17:31:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta plis ...

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] diete ?? to pytanie skierowane jest raczej do ludzi bardziej doswiadczonych w tym sporcie ... z racji na takie dane... chciałbym aby ta dieta zawierała 410-450 ww,180-200 b(białko roslinne ma byc nie wliczane do bilansu),80-100 t i składała sie z 6 posiłków i jeszcze bardzo wazna rzecz prosiłbym aby posiłki te nie były skomplikowane tylko [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1063 Data: 2004-08-24 18:08:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta do oceny na redukcje tluszczu-rzezba

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] gryczanej, 150-200 g piersi, 10 g oliwy, surowka > > 4 posiłek ( przedtrenindowy) 75 g kaszy, 150-200 g piersi, 10 g oliwy, > surówka > > Bezposrednio po treningu 30 g białkka zmieszaj to białko z owsianymi > > 5 posilek ( potreningowy) 75 gram kaszy, 150-200 g piersi, 10 g oliwy > > 6 posiłek : 200 g twarogu chudego + 10 g oliwy warzywa

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1596 Data: 2010-01-10 15:26:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prośba o radę ws kreatyna jabłczan

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] Na siłownie chodzę od 5 miesięcy - miałem już dwa cykle z mono i nie jestem zadowolony. Ważę obecnie 60 kg (wzrost 174) czyli przytyłem 3 kg. Przez te 5 miesięcy stosowałem białko i dietę może nie jakąś restrekcyjną ale no starałem się trzymać. Teraz za radą trenera z siłowni postanowiłem zacząć cykl z jabłczanem i nie wiem jak dawkować? na [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 951 Data: 2013-02-10 16:52:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Supple na MASE

    Temat
    Odżywki i suplementy

    A wiec zaczynam brac supple ale zanim jescze zaczne cykl chcialbym sie was poradzic czy je dobrze bede bral. O co mi chodzi to czy moze brac je w innej koleinosci, cos dodac cos ujac a moze zamienic by zwiekszyc efekty. Godzinke przed treningiem Giner+Kreatynka 30min. przed treningiem Animal Pak Od razu po treningu Kreatyna i Glutamina 30-45min. [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 2235 Data: 2008-08-12 19:53:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomóżcie dobrać Suple ;)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] pytanie co wybrać ?.Jestem po 1 cyklu mono,teraz chce coś innego.Mam do wydania ok 200 zł.Cel: masa,siła Wzrost: 177 waga: 70 kg staż: 4 miesiace,bez przerw Dieta: oczywiście ze jest Przykłady: CP + KA2500 Cell Mass xpand do tego jakiś gainerek lub białko Inne porpozycje ? jestem otwarty na wszystko ;)Dziękuje i proszę o wasze propozycję.

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2110 Data: 2009-01-29 17:17:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • redukcja kobiety

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] biała licze ze ok 2,1g/kg masy ciała, wegli 3g/kg a tluszczu wlasnie nie wiem 0,8? i jak rozłozyc teraz proporcje posiłkow przypuszczalnie na treningi bedzie miala czas ok 18/19,i kiedy ma brac suple?do dyspozycji jeszcze białko whey. tryb zycia raczej osiadły ,dni treningowe do dyspozycji pon-czw oraz co drugi weekend.cos jeszcze mam podac?

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1740 Data: 2006-10-23 19:03:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)