SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Późne odżywanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 982
Witam, dostęp do siłki mam tylko od 21.00 Powiedzmy, że trening kończę o 22.00 Zaraz po treningu carbo, potem koło 22.30 białko (twaróg). Zaraz po 23 kładę się spać. Powiedzcie mi czy to wszystko trzyma się kupy i mogę liczyć na efekty. Niestety inne pory nie wchodzą w grę jeśli chodzi o siłkę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1159
Więc wieczór to nie zalepszy moment Rano jest większy poziom Testosteronu w Krwi ale co Do Carbo to dobry pomysl postawi Cie na nogi bo jak dobrze wiesz jestes troszke ospaly (raczej mi sie tak wydaje) Twarug? moze lepiej kupic Jakies bialko? Geinerka? moim zdaniem będzie lepsze od Twarogu ale twarug tez mozesz stosowac tylko tak jak mówie to Bialko lub geinerek moze byc:) A Wracając do tego treningu wieczorem to sie nie martw bedziesz tez sie rozrastał Tylko trzymaj diete a przy dobrym treningu będa rezultaty POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
o Carbo było, nie warto , wrócisz do domu i zjesz np. makaron z mięsem

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1159
Cięzki posiłek przed snem Kocham takie podejscie rób jak chcesz ja odradzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nigdy gainer i carbo nie bedzie lepsze od jedzenia. Co więcej po takim posiłku jak pójdzie spać 3/4 nocy katabolizm gwarantowany


a w łeb się sam ***nij

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1159
a night Protein? ja nie mówie ze dieta zła!!!! Tylko mówie ze moze dodac do tego bialko Mam na mysli Night Protein jak sie nie znasz na suplementach to przepraszam ale poucz sie na ich temat pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7813
19SFD10 niby czemu ten twój 'twarug' jest? Ja pier'dole. Ma kupowac jakies gówniane proszki jeżeli moze zjesc normalny posilek. nie rozumiem takich ludzi. Mysla, ze jak proszek to jest lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15511
walnij posiłek jak rothen mówi
ww złożone + chude białko
ew. przed spaniem jeszcze
twaróg/odżywka
i styka na efekty

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1159
Agent z ciebie to naprawde agent jakich mało a ja mówie ze Twarug jest zły? ja tak nie powiedziałem i nie twierdze ze Suplementy białkowe lub węglowodanowe
sa lepsze od posilku bo jak kazdy wie suplement w diecie dziennej mozze dostarczac tylko 30% zapotrzebowania organizmu Wiec to jest tylko dodatek który wspomage przyrost tkanki mieesniowej w czasie spoczynku organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15511
"Wiec to jest tylko dodatek który wspomage przyrost tkanki mieesniowej w czasie spoczynku organizmu."

gratuluje, porażka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7813
"Wiec to jest tylko dodatek który wspomage przyrost tkanki mieesniowej w czasie spoczynku organizmu."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny.. :)

Następny temat

Ekspander

WHEY premium