SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • serwatka w proszku i wpc 80%??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Na stronie www.proteiny.pl znalazlem jakas serwatke w proszku 5kg za 59 zeta tylko to jest 13% bialka a 70% to wegle tylko sie zastanawiam czy to nie jest laktoza przypadkiem?? Pozatym jeszcze maja w ofercie tanie bialko WPC 80% 2kg za 109 zeta?? Napiszczie mi czy to czasem nie jest jakis bubel dodam ze reklamowali sie w gazecie kulturystyka i [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 2100 Data: 2004-03-03 22:06:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odzywki po terminie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, pytanie moje jest taki czy moge jesc suplementy po terminie mam bialko bcaa i glutamine jest 9 miesiecy po terminie. A po czym wogole poznac czy jest dobre wrazie czego wszystko jest zamkniete nigdy nie bylo otwierane i stalo w sklepie z odzywkami.

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 3570 Data: 2006-08-15 23:43:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TREC Ultimate Whey Protein

    Temat
    Odżywki i suplementy

    hi dziś kupiłem proteine czekoladową treca, mieszam z mlekiem wogóle, prawie bez smaku, czuć lekki flavour ale nic pozatym a te białka są przecież słodkie dodam że zostały 2 miesiące ważności może to mieć jakiś wpływ na te białko? za info sogi dzięki

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1985 Data: 2006-11-15 12:02:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • promocje w anglii w Holland&Barrett

    Temat
    Polacy za granicą

    w tychze sklepach aktualnie jest promocja suplementow i odrzywek-a konkretnie chodzi mi o: -bialko firmy body fortress Whey Protein -aminokwasy body fortress Amino 1500 -kreatyna body fortress Creatine Capsules 700mg ceny dosc ciekawe czy ktos kiedys stosowal ktores z tych rzeczy i moze cos na ich temat powiedziec?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 2829 Data: 2008-05-28 22:40:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam Chciałbym abyście doradzili mi jaką odżywkę zażywać aby w czasie 3 do 4 miesięcy nabrać trochę masy mięśniowej.(trochę= tak żeby ważyć ok 76-80 kg) Mam 187 wzrostu szczupłą budowę ciała, 70 kg wagi. Brałem już białko i jabłczan kreatyny, mój staż na siłowni wynosi 1 rok. Proszę o pomoc :)

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 2869 Data: 2009-12-18 15:35:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Planuje zacząc cykl Posiadam : Storm.Shock.Zma.Multi Pack36.Omega3 Mam zamiar to w ten sposób szamać : DT-Storm rano na czczo 1tab multipacka + 1-2tab Omega3 Shock zaraz przed treningiem Storm Zaraz po treningu 1tab multipacka + 1-2tab Omega3 3tab ZMA przed snem DN-Wszystko tak samo Jakieś Białko do tego chce jeszcze kupic [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1143 Data: 2008-01-18 17:53:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dawkowanie POMOC

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czesc, zakupilem sobie nowe suple: Universal shock therapy Universal Storm Universal mono caps Hi-tec BCAA i chcialem sie upewnic czy dobrze wymyslilem sobie dawkowanie DT - rano mono, shock i bcaa przed treningiem, storm i bialko po DNT - rano mono, storm w godzinach okolo treningowych I moje pytania brzmia czy w DNT branie takiej ilosci kreatyny [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1283 Data: 2013-04-01 12:13:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kiedy i jakie odżywki/suplementy brać ?

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] treningu na razie około 3 km. na bieżni i staram się systematycznie zwiększać. Wiele osób mi mówi że mogę zacząć już brać kreatynę, i coś na spalanie, a inni żebym brał białko i jeszcze poczekał. Moje pytanie brzmi: jakie odżywki i kiedy mogę zacząć brać? Proszę o dokładną odpowiedź, ponieważ jeszcze jestem "zielony" w tych tematach. :) Mam [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 738 Data: 2014-07-03 14:25:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Twardsze Mięśnie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] na siłowni już prawie rok i niby wszystko okey,jakiś tam progres jest ale mam jeden problem.Mieśnię są dziwnie "wodniste".Brałem kreatyne jakieś pół roku temu i jadłem białko jakieś dwa miechy temu ale zauważyłem że mieśnię nie są tak jakby "ubite".Dopiero po napięciu robią się twarde a tak to są takie jakby bardzo luźne.Waże 75kg przy [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 758 Data: 2016-09-18 22:15:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ocena planu

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] 4x10 wąskie 4x10 francuskie 4x10 arnoldki 4x10 wyciskanie zza głowy 4x10 2. plecy bic mc 4x10 wioslowanie 4x10 podciaganie nachwyt 4x10 modlitewnik 4x10 uginanie rak ze sztanga 4x10 uginanie naprzemiennie ze sztangielkami staż pol roku przerwa wakacje teraz od listopada wiek 17 kreatyna białko Zmieniony przez - frx20 w dniu 2009-02-11 23:22:28

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 902 Data: 2009-02-11 23:20:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • data waznosci odzywek

    Temat
    Odżywki i suplementy

    wracam na silownie i znalalzem w szafce suplementy ktore otworzylem i bralem jakies 2-3 lata temu i mam pare pytan: 1. bialko 3 miechy po terminie waznosci, wyglada normalnie. wyrzucic? 2. kreatyna mono pierwszy raz otworzona jakies 2,5 roku temu data waznosci do 2014, jak otworzylem bylo troche grudek ale porozbijalem je i wyglada normalnie. [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1857 Data: 2012-11-04 19:28:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase 188cm 88kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, dieta na mase do sprawdzenia. Wymiary 188cm, 88kg, obwód w pasie 86cm, wiek 23lata ; praca fizyczna od 8 do 16 ; 3 razy w tyg. siłownia. Zastanawiam sie nad bieganiem w dni nietreningowe. Współczynnik BMR 2061.87 Aby utrzymać wagę Kalorie 3917.55 Węglowodany 55% 2154.65kcal = 538.66gram Białko 15%% 587.63kcal = 146.91gram Tluszcz 30% [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1107 Data: 2013-09-15 14:52:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta czy jest dobra??

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] z tuńczykiem,szczypiorkiem,ogórkiem zielonym i zotkiewka. 3-obiad-pierś z kurczaka 150gr,ciemny makaron 100gr,surowe 3jajka wymieszane z makaronem;)lub krewetki na oliwce z ciemnym ryżem 100gr;) 4 odżywka białkowa + 30gr orzechów włoskich;) 5-ostatni posiłek-łosoś wędzony 200gr+twaróg chudy z tuńczykiem;) Jak myślicie jest ok?czy duza lipa???;)

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 847 Data: 2014-04-26 00:12:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proszę o POMOC z ułożeniem diety.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] mi ktoś z Was dietę na masę? O to moje dane. Mam 16 lat, 182cm wzrostu, 62kg wagi. Oprócz szkolnego WF-u, wykonuję jeszcze dodatkowo brzuszki i pompki. Chce zacząć brać białko i do tego kreatynę. W tych sprawach jestem zupełnie zielony, więc bardzo bym prosił o wspomogę. Jeśli będzie trzeba podać więcej informacji, to proszę napisać. Jeszcze [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1276 Data: 2009-01-31 21:50:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę + ocena

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Siema, Jako główny cel zakładam sobie przyrost masy,proszę o ocenę dietki. Z góry wielkie dzięki za pomoc :-) Masa ciała (kg): 78 Wzrost (cm):186 Wiek:20 Aktywność fizyczna:duża aktywność Współczynnik BMR 1934.61 Aby utrzymać wagę Kalorie 3337.2 Węglowodany 55% 1835.46kcal = 458.87gram Białko 15%% 500.58kcal = 125.15gram Tluszcz 30% 1001.16kcal = [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2071 Data: 2013-01-30 18:35:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Glutamina

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, mam pytanie odnośne glutaminy. Za niedługo planuje cykl masowy i zastanawiam się nad dodaniem glutaminy. Aktualnie mam w planach białko, mono, aakg i zma. Czy warto dodać glutaminę? Opłaca się dokupić i czy przyniesie jakiś dodatkowy rezultat, czy to raczej rozwiązanie przy nadmiarze gotówki? Planowałem taka suplementacje glutamina - dnt [...]

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 2066 Data: 2013-02-14 17:05:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BCAA z odżywką białkową

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] zbudować masę mięśniową, ćwiczę około godziny 17, trening zajmuje mi 1-1,5h. W dwa dni nietreningowe robię trening aerobowy (1h jazdy na rolkach) i wtedy nie biorę BCAA, kupiłem również takie białko http://www.sfd.pl/sklep/SFD_6_Protein_Complex-opis32988.html i zastanawiam się czy brać BCAA jednocześnie z tym białkiem? Z góry dzięki za odpowiedź.

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 531 Data: 2016-08-07 16:54:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kolejny cykl dawkowanie??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] vita min multiple sport,O-3, do obiadu przed treningiem porcja Trec S.A.W po treningu:5g mono Vitalmax creatin monohydrate DNT: rano 5 g mono vitalmax + porcja MEGABOL DAA-STIN olimp vita min multiple sport,O-3, do obiadu Mam jeszcze białko Dymatize Elite Whey które bede dorzucał do diety zastanawiam się jeszcze czy nie dorzucić jakiegoś BCAA

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 810 Data: 2012-03-01 18:54:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Intermittent Fasting

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam ;) Mam pytanie dotyczace Intermittent Fasting, a konkretnie odmiany Early and Late ( jemy rano i wieczorem ). Czy jesli moje przyblizone zapotrzebowanie wynosi : Bialko- 136g Weglowodany- 100g Tluszcze- 115g to znaczy ze mam zjesc rano 68 g bialka, 50 g weglowodanow itd.? Nastepnie czy zwracac uwage na indeks glikemiczny ( jesc rano czy [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1785 Data: 2012-08-20 23:58:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nie wiem co zakupić

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam takie pytanko od kilku miesięcy biore MASS GAIN firmy hi tec za niedługo mi się kończy i mam zamiar zakupić sobie jakieś dobre białko np: Protein 90 albo prostar whey protein i chciałbym coś jeszcze do tego białka dokupic tylko nie wiem za bardzo co wybrać jeśli macie jakis pomysł to doradźcie mi co sobie mam zakupic ???? Jeśli ktos by mógł [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1489 Data: 2002-06-21 12:16:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)