SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Ile oczekiwac kg/tydzien?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Pytanko. Stosujac sie do wzorow z SFD, na diete. Koles oblicza se zapotrzebowanie kaloryczne, bialko, ww, fat. Stosujac sie do takiej diety i trenujac regularnie, ile powinno sie przybierac na wadze? 0.5 kg na tydzien? 1kg na tydzien? Co jest zdrowa norma? Chodzi oczywiscie o diete na mase. Sogi rozdaje

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-10-04 12:30:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • w jakich produktach jest najwiecej lizyny?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    gdzie jest najwiecej lizyny, bo z tego co wiem, jest to bialko, ktorego organizm sam nie wytwarza, a odpowiada ono za stymulacje hormonu wzrostu... wydawanie kasy na AOL jest bez sensu bo tam sa zbyt male dawki. Ktos moze wie co jesc, aby zwiekszyc poziom lizyny, albo co (oprocz cwiczen) robic aby zwiekszyc posiom HGH?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-04-24 10:24:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening Push Pull - ocena

    Temat
    Trening dla początkujących
    PRO

    ankieta: Płeć :Mężczyzna Wiek :35 Waga :71 Wzrost :171 Cel treningowy : masa Staż treningowy na siłowni : 4 lata potem 3 lata przerwy Dostęp do sprzętu Full : Dieta : 2800kca (1.8 g białka na kg) 215g włącznie z roślinnym 55g tłuszczy 344g węgli Przeciwskazania medyczne : Problemy z kolanami (nawet przy wchodzeniu po schodach czuję dyskomfort - [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 844 Data: 2025-12-04 10:29:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 30g, ile to łyżek?

    Temat
    Odżywki i suplementy
    PRO

    Witam. Kupiłem białko Trec Nutrition whey creamy cocktail. Chciałem zażyć, jednak pisze, że 1 porcja = 30g, ile to jest zaś łyżek stołowych? Drugie pytanie, pisze by mieszać w szejkerze lub mikserze, jeśli nie mam mogę w zwykłej małej butelecce powstrząsać trochę?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-01-17 00:11:06 Szacuny postu: 4 (cały temat: 0)
  • czemu PIZZA jest niezdrowa???

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    czemu wszyscy mowia ze piza frytki, hamburgery sa niezdrow ei tucza, przeciez taka pizza to ciasto tak jak chleb czyli zlozone weglowodany, na to ser czyli bialko wapno, na to warzywa i zdrowy keczup, co w tym takiego niezdrowego, no i troche tluszczu

    Odpowiedzi: 48 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-12-21 21:40:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • OLIMP PROVIT 80 700g Efekty uboczne?

    Temat
    Odżywki i suplementy
    PRO

    Witam zakupiłem białko OLIMP PROVIT 80 700g (waniliowe) chciałbym wiedzieć czy to prawda że po białku syfy wychodzą na plecach i twarzy? Ćwiczę 5 miesięcy. Moja twarz jest dosyć podatna na tego typu rzeczy i boję się że mogło by mnie osyfić :/

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-01-31 17:41:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - prośba o OGÓLNĄ ocenę

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Cześć! 1. Wiek: 30l 2. M 3. Redukcja BF z 20% do 13% 4. Waga: 88 5. Wzrost: 190 6. BF: ~20% 7. Aktywność w ciągu dnia: prawie zerowa 8. 3x w tygodniu FBW, 2x w tygodniu jogging 9. Brak danych 10. Ok (badanie krwi wyszło idealne) 11. Obecnie 2000 j vit. D, 1000 mg oleju rybnego Omega-3. W przyszłości planuję dołączyć kreatynę. PPM: 1950 kcal CPM: [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 627 Data: 2021-02-04 22:54:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ile bialka w jednym jajku??

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    siemka. mam pytanko. ok ile jedno jako ma bialka? a samo bialko? a zoltko? szukalem w tabelach kalorycznosci ale znajdowalem odpowiedz tylko w 100 g jajka lub jego czesci (bialka lub zoltka) a nie chodzi mi w 100 g tylko w jednym jajku. dzieki

    Odpowiedzi: 31 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-10-10 22:17:05 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • 1 miarka to ile gram produktu

    Temat
    Odżywki i suplementy
    PRO

    Witam, kupiłem białko Whey protein z nią mam miarkę 50cc. Na opakowaniu pisze, że 1 porcja to 30g produktu na 150ml .. Ile miarki 50cc odpowiada 1 porcji czyli 30g? Przykładowo 1 cała miarka bądź 2 całe to jedna porcja czyli 30g czy 30cc = 30g??

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-10-05 00:00:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jestem słaby, jak zwiekszyć siłę?

    Temat
    Trening dla początkujących
    PRO

    Witam, na siłownie trenuje dwa lata, podczas pierwszej wizyty nie byłem w stanie wycisnąć 50 kg. Trenowałem splitem oraz FBW. Brałem różne suplementy (białko, kreatyna, hmb). Odżywiam się zdrowo (dużo owoców i mięs, jak najmniej tłuszczu). Jestem raczej szczupłej budowy ciała chociaż brzuszek delikatny też jest Po dwóch latach jestem w stanie [...]

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 16641 Data: 2012-07-28 21:02:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co na kolacje

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    ciwcze juz caly miesiac i staram sie przesztrzegac diety. jednak nie wiem co jesc na kolacje, najlepiej jadlbym tylko banany. wiec moze doradzicie mi co jesc na kolacje? dzisiaj mialem taki zestaw: bialko kurze + banan + Grachamka

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-04-23 20:40:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Termin waznosci bialka

    Temat
    Odżywki i suplementy
    PRO

    Siemka.Orjetuje sie ktos czy mozna jesc bialko ktoremu sie wlasnie skonczyl termin wanosci.Bo mam mozliwosc kupic fajne bialka praktycznie za grosze tylko ze sie termin waznosci konczy w kwietniu. Pozdo

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-03-13 21:54:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] które zwiększą efektywność treningu cardio, spalania tkanki tłuszczowej? Oczywiście zależy mi na utracie tkanki tłuszczowej, tak więc dietę redukcyjną stosuję - obcięłam węglowodany, dużo warzyw, owoców też w miarę no i białko. Jakie suplementy mogę zastosować by przyspieszyć proces gubienia kg? Będę wdzięczna za odpowiedzi, pozdrawiam !

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 12040 Data: 2013-05-26 21:28:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie efekty po białku???

    Temat
    Odżywki i suplementy
    PRO

    Cześć! Z ciekawości chciałbym spytać jakie mieliście efekty po białku (oczywiście Ci którzy je brali) i czy łączyliście białko z jakimś innym sumplementem. Pozdrawiam Chmielu

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2002-10-26 12:10:26 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Jajecznica jako ostatni posilek

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    pytanie takie jak w temacie no wiec czy mozna jesc jajecznice w ostatnim posilku wedlug mnie tak poniewaz posiada ona dobrze przyswajane bialko i zdrowe tluszcze jednek nie jestem pewien pozdro

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-10-10 15:33:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • drób vs. wołowina

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Ostatnio słyszałem i gdzieś czytałem że są jakies nowe motywy i że lepiej wżerać wołowinę niż kurczaka bo białko wołowe dużo lepiej sie wchłania niż kurczak. co wy na to ???

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-04-18 15:02:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Serki Wiejskie na Redukcji??

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Witam co myslicie na temat spozywania Serkow Wiejskich na diecie redukcyjniej: oto skład: masa cał: 200g w 100g białko 10g tłuszcze 5g wegle 5g zawartosc tłuszczu 5 % 105 kcal

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-10-20 12:22:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • piwko po treningu-czy mozna?

    Temat
    Zdrowie i Uroda
    PRO

    czy duzo zaszkodzi mi jak po treningu bede wypijał piwko 2 lub 3 dla relaksu, no i ma weglowodany ktorych cialo potrzebuje po treningu, co sadzicie?czy mozna np bialko mixowac z browarkiem?

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-09-29 01:39:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ile ryżu i kurczaka

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Witam, mam pytanie co do jednego posiłku, czyli ryżu z kurczakiem. Codziennie jem w szkole 400g kurczaka i 100g ryżu, to jest jedna porcja. Moje pytanie dotyczy, czy organizm przyjmie całe białko z kurczaka? Czy lepiej podzielic to 400g na 2 porcje, i zjesc w odstepie 2-3h? Dzieki za pomoc! ;)

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 18762 Data: 2013-04-02 21:40:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jajko ile ma gram

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Chciałem się zapytać ile gram ma jajko? Ile gram z tego to białko a ile żółtko? No i zawartości B ,T i WW. Z góry dzięki. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-01-17 15:35:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)