SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie efekty po białku???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć! Z ciekawości chciałbym spytać jakie mieliście efekty po białku (oczywiście Ci którzy je brali) i czy łączyliście białko z jakimś innym sumplementem.

Pozdrawiam Chmielu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Białko jest jednym z trzech składników odżywczych, istotnych dla naszego organizmu. Nie tylko w celu budowy mięśni, ale przede wszystkim po to, aby nasz organizm mógł funkcjonować. Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że bez białka nie da się żyć. Pełni ono trzy podstawowe funkcje w naszym organizmie:

- budulcowa,
- energetyczna,
- regulująca.



Aby kształtować sylwetkę w najlepszy sposób warto, jest dostarczać zalecane ilości białka, które określa się najczęściej jako 2 g/kg masy ciała. Niestety nie każdy, codziennie ma możliwość dostarczyć z diety takie ilości. Wynika to z różnych względów, np. braku czasu, czy ochoty na przygotowanie/zjedzenie mięs, ryb, jaj, czy nabiału. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest uzupełnienie braków białka w diecie odżywką. Np.: ALLNUTRITION Whey Protein.

Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9851
Kazdy z nas bierze białko jedni więcej inni mniej , białko jest najwarzniejsze w budowaniu masy . Nie ma białka nie ma masy.
1

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9851
nejlepsze zrodła białk z
morszczuk - 17,2g
łosoś - 19,9g
kurczak - 21,5g
schab - 21,0g
wołowina - 20,1g
tuńczyk - 21,0g

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 592 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13036
chmielui białeczko powinienes jesc cały czas jezeli chcesz miec jakies przyrosty, jedz 2 g na kg masy ciała dziennie
1

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmmm no nie zrozumieliśmy się. Ja o białku to się już na tym forum wystarczająco naczytałem. Wiem ile jaki produkt ma białka i że muszę jeść 2g na kilo. Z czystaj ciekawości chodzi mi o efekty wizualne po stosowaniu białka jako sumplementu (chodź w zasadzie nim nie jest) lub białka w połączeniu z innymi sumplementami np. kreatyną itp bo chciałem porównać je ze swoimi osiągnięciami.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25846
to nie ma sensu bo kazdy z nas jest inny.Jednemu pojdzie 3 a innnemu 6 kg
{ja np. zaczalem od wrzesnia znow trzymac diete {b.Duzo zarcia jak dla mnie i waga mi troche ponad 3,8 kg poszla w gore.Nie biorac kreatyny,hmb,geinerow....Tylko dodalem owopol.Dieta dieta dieta






....POZDRAWIAM..... Q

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No o coś takiego mi chodziło

Pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25846
a Ty jakie miales/masz efekty i co wziales?








...POZDRAWIAM....Q

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to za pytania po białku nie ma efektów to nie kreatyna, suplementację białkiem trzeba stosować cały czas i ciężko ćwiczyć - białko jako same w sobie nie daje efektów to uzupełnienie diety

lucek
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lucek dokładnie - efekty po białku???
To jest uzupełnienie i nie działa na takiej zasadzie, że jak będziesz brał, to będą jakieś super efekty. To jest zupełnie inaczej. Białko to budulec i podczas treningu musisz dostarczać pewną ilość tego białka, żeby mięśnie mogły się budować. A to ile zbudujesz, zależy od wielu czynników - trening, odżywianie, odpoczynek, uwarunkowania genetyczne, itp. Ale jeżeli nie będziesz dostarczał odpowiednich ilości białka, to wtedy możesz mieć problemy z budowaniem mięśni.

Pozdro

Be STRONG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
.... efekty po białku


Doradca - Suplementacja
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AminoStar w POLSCE

Następny temat

promocja w sklepiku!

WHEY premium