[...] zimka\-) idzie masa musi iść Który monohydrat zamówić: 1. SFD Pure creatine 500 g or 2.Universal Nutrition - Creatine micronized powder 500 g Kupię jeszcze białko SFD, BCA biorę po treningu 4tabs (Olimp - BCAA Mega Caps) Witaminy:Olimp - Vita-Min Multiple Sport coś jeszcze do tego warto dokupić? glutamine bądź coś innego ?;)
Witam Czy taka dieta jest ok? 4-5x MASS XXL co 2.5h-3h czasem(liczmy ze co drugi dzien) zamienie 1 porcje MASSA na jajka kurze Na noc Białko z tuńczyka lub WPC ostrowia 40g. Dlaczego tak... pracuje cały dzien nie mam szans przygotowaćsobie jedzenia... Czy taka dieta jest ok? W mass XXL sa wszystkie skladniki pokarmowe a w dodatku lepiej [...]
Witam, chcialem sie poradzic mianowice chodzi mi o pierwszy cykl na suplach ;) W planach mam na wrzesien: -1000g Kreatyny universala, 10g przez 60dni potem wskocze na stala suplementacje kreatyna po 0,03g na kg masy ciala -NAG z Sanu -Animal Pak +bialko itp ale to wiadomo, diete oczywiscie trzymana. Moze cos dorzucic ? albo co bo nie wiem zbieram [...]
Witam Was potrzebuje szybkiej i pilnej porady! W planie mialem 6 tygodniowy cykl na kreatynie (Horsepower+cm3+bialko+bcaa) wszystko szlo dobrze, teraz zakonczylem 5 tydzien. Z przyczyn osobistych, zaniedbalem siebie od okolo kilku dni.. i na 5 tygodniu przerwalem ten cykl. Prosze o porade.. kontynuować? czy nie? Czy ten tydzien roznicy mogl [...]
Witam Chcę kupić białko vitalmaxa Protein 82 i tam jest około 1g kreatyny - prawda :) zaczynam robić cykl na CP i potem robię przerwę i cykl na HP. I właśnie moje pytanie: Czy w tej przerwie jak będę brał to białeczko(pyszne) to nie będę miał gorszych efektów w nowym cyklu przez to że nie będę miał zupełnej przerwy w dostarczaniu kreatyny do [...]
Witam. Chce się wziąć za jakiś cykl odżywkowy.Myślę żeby wziąć ACTIVLAB BCAA L-GLUTAMINA XTRA 500g i MONOHYDRAT MEGA CAPSY 300 caps olimpu. Do tego białko ostrowi.Mogę to śmiało połączyć ? O mnie: wiek-20 waga-76 wzrost-178 staż - kilka miesięcy dieta-trzymam Z góry dziękuję za pomoc
Witam. Mam pytanie - czy jeśli ustalę zapotrzebowanie kaloryczne dobowe na danym poziomie - i powiedzmy w okolicach treningowych biorę odzywki typu carbo/białko itp które też pewną ilosc kcal dostarczaja , czy kcal z tych odzywek mają być wliczone w ten dzienny bilans ? czy ma to wyglądać tak : jeśli powiedzmy moje zapotrzebowanie to 2.500kcal na [...]
Tak jak w temacie. Pierwszy swój cykl robiłem na 100% monohydracie kreatyny vitalmaxa + białko do uzupełnienia diety. Dwa tygodnie temu skończyłem, jestem maxymalnie zadowolony, ślicznie na mnie zadziałało. Osiągnąłem to co chciałem a nawet trochę więcej. Teraz zrobie sobie przerwy jeszcze z 6-8 tyg i myślę o czymś nowym. Tu mam pytanie do was, [...]
[...] Myślę nad mono vitalmaxa albo jakimś jabłczanem np tcm biogenixa. Mój staż to już jakieś 5 lat luźnych treningów bez koksów, z paroma cyklami. Obawiam się, że mono już na mnie słabo działa, a chcę mieć solidne efekty - będę przykładał się na 200%. Dysponuję również BCAA XTREME Activlaba, carbo i białko, na gainera już mi szkoda pieniędzy.
Ile przykładowo jedno piwo daje białka? Według tabeli żywieniowej w 100ml piwa jasnego mocnego jest 7 g białka!! Wiem że to nie jest przyswajalne białko. Ale czy warto pić takie piwo np. Dębowe mocne, bardzo lubię to piwo a jeśli dawało, by dużo białka to byłym bardzo szczęśliwy ;) :D Dlatego proszę o odpowiedź ;)
mam takie moze dziwne pytanie czy sa takie odzywki ktore beirze sie codzinnnie czy tez regularnie chodzi mi oto czy sa takie odzywki ktore powinno sie brac cwiczac ?? cos w stylu carbo moze jakies bialko niewiem dlatego pytam :) oczywscie cos w miare rozsadku najlepiej jak najtaniej chodz wiem ze same odzywski miesiecznie to niejest tania zecz a [...]
Siema:) W przyszłym tygodniu kupuje 2kg WPC oraz mam już kupione Anabolic BCAA System z Treca. Białko będę brał po śniadaniu, obiedzie, kolacji a bcaa biorę po śniadaniu i obiedzie. Na opakowaniu piszę(BCAA), że nie wolno stosować w jednym posilku razem z białkiem więc jaka odległość czasowa powinna być między BCAA a WPC? Bcaa jem 10 min po [...]
Siema :) Moje zapotrzebowanie to 3,330 kcal. Ale chce szybko utyć. w Więc stąd tyle kcal. A więc to tak będzie. jestem ekomografikiem :/ 4912kcal, 276g (22%) białko, 203g (37%) tłuszcze, 491g (40%) węglowodany jestem początkujący więc prosze bez śmiechu. wyczytałem gdzies ze jak sie jest eko trzeba jest dużo węgli. [...]
[...] rano kreatyna CM3 1250 4 caps 30 min przed treningiem okolo 16:00 kreatyna 4 caps + BCAA Gforce 1150 4 caps + Max carb Treca + Mutant mayhem bezposrednio po treningu kreatyna 4 caps + BCAA 4 caps + Max carb po 40 min białko MEXA Matix przed snem jeszcze raz białeczko. Do tego oczywiscie dieta ,ale chodzi mi tu tylko o same dawkowanie supli.
[...] i co to jest ta kreatyna ! ( trochę wiedzy ! ) i jaką polecacie ! 2.Wiem że trzeba brać kreatyne razem z glukozą w jakich ilościach i gdzie to kupić ! 3.Mam zamiar kupić jeszcze białko ! kiedy je brać i w jakich ilościach 5 co jeszcze do tego dodać ? - diete nie mam za specjalnej staram się dużo jeść z góry dziękuje za odpowiedzi dysiu
Witam.Mam pytanie do osob ktore zajmuja sie kupowaniem w duzych ilosciach odzywek,kreatyn tudziez białka.Ktos napisal ze sprowadza bialko z USA i ze wraz z dostawa kosztuje go to kilkanascie zlotych za kg, ale trzeba zamowic wieksza ilosc.Moglby ktos wyjasnic na czym polega ten proceder?I na jakiej zasadzie to dziala?Z gory dziekuje Pozdrawiam
Jakie odzywki brac na redukcji ? Tak mysle ze bialko,BCAA, i jakis spalacz ? Dodac cos jeszcze? Co do bialka to niewiem na co sie zdecydowac : http://www.sfd.pl/sklep/SFD_SFD_WPC_Protein_ECONO_v2-opis26459.html http://www.sfd.pl/sklep/SFD_SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html http://www.sfd.pl/sklep/SFD_SFD_Complete_Protein_Plus_-opis26694.html [...]
[...] odżywek, które zgodnie by ze sobą działały i nie kolidowały. Cel - masa mięśniowa przedewszystkim, mocna rzeźba mnie nie interesuje, abym jedynie brzuszek przepalił i nie wyglądał jak zlany tłuścioch :) Cena nie gra roli!!! zaczynam ostro pakować :) Jeżeli się dobrze orientuję to białko, bcaa, kreatyna, witaminki to podstawa... co jeszcze???
[...] nie są to grudki które znałem z tanich słabo rozpuszczalnych białek ale po prostu gluty :-) Ma ktoś jakiś pomysł jak się tego pozbyć? Picie tego na kilka dolewek jest dosyć uciążliwe, mój żołądek reaguje na to białko bezproblemowo więc podejrzewam że wszystko z nim w porządku ;-) Pozdro ;-) Zmieniony przez - cichy999 w dniu 2014-11-05 21:19:29
Witam mam szybki pytanko i czekam na szybka konkretna odpowiedz suplementuje sie stormem,shock i bialko , wiedze na temat spozywania suplementow jaks mam a pytanie jest nastepujace czy jak bioree storm przed silownia i po silowni na ktora chodze w niedziele i srode czy tak samo mam pbrac w treningi muay thai przed i po kiedy chodze w wewtorki i [...]