SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z odzywkami

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 104
mam takie moze dziwne pytanie czy sa takie odzywki ktore beirze sie codzinnnie czy tez regularnie chodzi mi oto czy sa takie odzywki ktore powinno sie brac cwiczac ?? cos w stylu carbo moze jakies bialko niewiem dlatego pytam :) oczywscie cos w miare rozsadku najlepiej jak najtaniej chodz wiem ze same odzywski miesiecznie to niejest tania zecz a moze sie myle ?? podajcie jakies dobre produkty i ich ceny :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Kompleksy witaminowe
ZMA apteczne też raczej może być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 104
no ok ale podaj dokladnie pelna nazwe na co to jest jaka jest tego cena bo ja sie natym wogole nieznam i mam nadzieje ze mi pomozecie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
gainery/bialko/omega 3 mozesz brac codziennie w zaleznosci od brakow w diecie

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 104
no ok ale prosze was podajcie jakies firmy nazwe tego produktu na co to jest?? jaka jest tego cene ?? ile bedzie to kosztowalo miesiecnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
czego ci brakuje w diecie?jaki masz cel?

Zmieniony przez - teha0 w dniu 2006-01-13 01:04:12

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Kompleks witaminowy to kompleks witaminowy Chyba nie ma co wyjaśniać Ceny wachają się od ok.25zł do 65zł. ( tak na oko - zależy od dawek i ilości kapsułek/tabletek ).

ZMA to mieszanka cynku, magnezu i witaminy b6. Ceny wachają się od 35zł do 80zł. ( zależy od ilości kapsułek/tabletek ).

Omega-3 to doskonałe źródło zdrowych tłuszczy. Ceny wachają się od 15zł do 30zł. ( zależy od dawek ).

Białko to odżywka białkowa, która jest niezastąpiona przy pokrywaniu dużych braków w diecie. Ceny wachają się od 50zł do 200+zł. ( zależy od procentowego składu odżywki, składu oraz wielkości opakowania ).

Gainer to odżywka białkowo-węglowodanowa, której celem jest także łatanie dziur w diecie. Ceny wachają się podobnie jak w przypadku białek.

Carbo to dobre rozwiązanie do uzupełniania glikogenu w mięśniach po treningu, dobre jest też przed treningiem w celu uzuskania większej energii podczas wysiłku. Ceny wachają się od 35zł do 180zł. ( zależy od wielkości opakowań i składu ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 104
bardzo dzieki a moze moglbys mi jeszcze polecic jakiej firmy i nazwe produktu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
qfa no coraz gorsze posty tutaj widze w suplach

niech jakis moderator przeniesie to do dla zielonych najlepiej

a co do autora postu to kolego uzyj wyszukiwarki i poczytaj podwieszone posty-te wytluszczonym drukiem na gorze strony

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 104
no to poco jest to forum jak niemoge onic spytac ?? wogole wiedze ze to jakas lipa bo jak ocos pytam to zawsze jakis kretyn zaczyna sie smiac, glupio komtetowac :( chodz wiem ze na tym forum jest kilku ludzi ktory wiedza co mowia to jest ty mnustwo dupkow ktorzy roba sobie jaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20705
Najpierw sam troszeczkę poczytaj pogrubione posty na samej górze działu, a później ewentualnie popytaj o szczegóły.

Przecież jak poznajesz nową dziewczynę to nie dajesz jej kumplom do przetestowania i opowiedzenia Tobie wszelkich wad i zalet oraz wrażeń, lecz sam od początku ją poznajesz na ile jesteś w stanie

pozdr,
kamel
--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co po mono???

Następny temat

Kreatyna +Gainer

WHEY premium