Wielogodzinna praca umysłowa, wymagająca koncentracji i dobrej pamięci sprawia, że coraz częściej poza przysłowiowym zastrzykiem energii w postaci kawy, sięgamy po ekstrakty ziołowe o działaniu nootropowym, czyli poprawiającym pracę mózgu.

Marka ALLNUTRITION wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i stworzyła kompleksowy preparat z selektywnie dobranych składników, którego działanie poprawia zdolności umysłowe.

ALLNUTRITION BRAIN FOCUS ADAPTO to idealna pomoc nie tylko dla osób pracujących umysłowo, od których wymaga się ciągłego skupienia, ale także dla osób starszych oraz ludzi narażonych na duży stres.

Sprawdzone adaptogeny

ALLNUTRITION BRAIN FOCUS ADAPTO to przede wszystkim wykorzystanie adaptogenów o potwierdzonym badaniami działaniu na organizm ludzki. Znajdziemy w tym preparacie znany od wieków i wykorzystywany w medycynie naturalnej miłorząb japoński, który wpływa na lepsze ukrwienie mózgu oraz wykazuje silne działanie neuroprotekcyjne, dzięki czemu zdobył ogromną popularność wśród osób w podeszłym wieku. Kolejnym niezwykle ważnym związkiem jest Bacopa, która słynie z poprawy „pamięci roboczej”. Ta niezwykła roślina o drobnych liściach dodatkowo wspomaga proces zapamiętywania i wpływa na skrócenie czasu potrzebnego do przetworzenia informacji. W ALLNUTRITION BRAIN FOCUS ADAPTO znajdziemy aż 250 mg ekstraktu z bacopy w tym 125mg bakozydów, które są silnymi antyoksydantami. Czyli wspomagają walkę z wolnymi rodnikami i stanami zapalnymi.

brain focus

Kolejnym znanym adaptogenem zastosowanym w tej niezwykłej mieszance jest rhodiola rosea, czyli różeniec górski. Zawarte w nim salizozydy wpływają na pobudzenie układu nerwowego i działają przeciwzmęczeniowo. Jej główną zaletą jest wpływ na poprawę koncentracji i procesu zapamiętywania.

Zdrowie, pamięć, koncentracja

W ALLNUTRITION BRAIN FOCUS ADAPTO znajdziemy cytykolinę, substancje wykorzystywaną w medycynie, jako silnego sprzymierzeńca w walce z udarami, Alzheimerem i demencją starczą. Ten naturalny związek wpływa na ochronę komórek nerwowych i podnosi poziom bardzo ważnych neuroprzekaźników, takich jak acetylocholina, norepinefryna i dopamina. Wykorzystywana jest w leczeniu po udarze jako terapia naprawcza mózgu.

Ostatnim elementem ALLNUTRITION BRAIN FOCUS ADAPTO jest tyrozyna, która uznawana jest za jeden z najważniejszych aminokwasów dla zdrowia człowieka, gdyż jej niedobór powoduje pogorszenie pracy tarczycy oraz stany depresyjne. Jest niezbędna do produkcji dopaminy, która wpływa na lepsze samopoczucie, zwiększenie energii i poprawę pamięci.

Jeśli zależy Ci na kompleksowym preparacie, który wspomoże pracę Twojego mózgu ALLNUTRITION BRAIN FOCUS ADAPTO to najlepszy wybór. Nie tylko odczujesz jego pozytywny wpływ przy wykonywaniu codziennych czynności, będąc skupionym i gotowym do działania, to także inwestycja na przyszłość. Ten preparat nie tylko poprawia zdolności umysłowe, ale działa również ochronnie na Twoje neurony. 

Komentarze (6)
M-ka

Tempo życia, zanieczyszczenie środowiska i ogólna sytuacja, sprawiają że praktycznie wszyscy są już narażeni na "duży stres".

Zamiast sięgać po używki i narkotyki, może właśnie ludzie powinni "ukoić" przemęczone mózgi... Wg mnie to jest najciekawsza grupa suplementów, tyle że zbyt słabo reklamowana, bo rozmaite "uzależniacze" dają większe zyski.

0
Chwastinho

Ja bym się skusił na tego typu suplement, ale zastanawiam się jak to się ma w sytuacji gdy ktoś używa tabletek na niedoczynność tarczycy w których jest tyrozyna np euthyrox.

0
Bull

Zapytam eksperta i dam znać

0
Chwastinho

Dokładnie chodzi mi o to, ze aby uzupełnić niedobór hormonu tarczycy trzeba żarzyć euthyrox, ale jeśli się zje za dużą dawkę, to można przekroczyć prawidłową ilość hormonu (co pokazuje badanie tsh) i czy tego typu suplement może do takiego czegoś doprowadzić. I co za tym idzie powinny to stosować osoby tylko ze zdrową tarczycą, czy wszyscy mogą.

0
Bull

Biorąc euthyrox nie jest wskazane przyjmowanie preparatów zawierających tyrozynę.

0
TomQ-MAG

tyrozyna może pozornie zwiększyć efektywność leczenia eutyroxem.
jednak samo zagadnienie jest zlozone i niekoniecznie stosować tyrozyny będzie stymulowało tarczyce do produkcji hormonów, jeżeli w przypadku niedoczynności jest upośledzona ich produkcja.

Jednak to juz by trzeba bylo potwierdzic badaniami krwi podczas suplementacji i ewentualnei skorygowac dawke leku.

0