ALLNUTRITION Whey Protein jest odżywką wysokobiałkową, której głównym zadaniem jest zapewnienie odpowiedniej ilości białka, dostępnego w bardzo krótkim czasie od spożycia. To zadanie doskonale spełnia źródło białko wykorzystane w ALLNUTRITION Whey Protein - koncentrat białek serwatkowych (WPC), charakteryzujące się bardzo szybkim wchłanianiem i uwalnianiem do krwiobiegu dużej ilości aminokwasów już po około 30 minutach od spożycia.

Koncentraty białek serwatkowych zawierają także bardzo dużą ilość aminokwasów rozgałęzionych - BCAA, niezbędnych - EAA oraz jedynie niewielką ilość sodu. ALLNUTRITION Whey Protein sprawdzi się zatem zarówno jako źródło białka w okolicy treningu (np. przed i po nim), jak i jako uzupełnienie wystarczającej ilości aminokwasów/białka w posiłku.

ALLNUTRITION Whey Protein 908g

ALLNUTRITION Whey Protein

  • NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI KONCENTRAT BIAŁKA SERWATKOWEGO - WYSOKA WARTOŚĆ BIOLOGICZNA - BV 104
  • BOGACTWO AMINOKWASÓW, W TYM ROZGAŁĘZIONYCH (BCAA) I NIEZBĘDNYCH (EAA)
  • WYBORNY SMAK, DZIĘKI WŁAŚCIWEMU DOBOROWI AROMATÓW I DOPRACOWANEJ FORMULE
  • STAŁA KONTROLA JAKOŚCI, DZIĘKI BADANIOM JAKOŚCI PRZEPROWADZANYM PRZEZ RENOMOWANE LABORATORIA ORAZ UZYSKANYM CERTYFIKATOM
  • NIEZWYKLE SZEROKA PALETA (PONAD 60!) WYŚMIENITYCH SMAKÓW DO WYBORU!
  • ZNAKOMITA ROZPUSZCZALNOŚĆ
  • ODŻYWKA WYSOKOBIAŁKOWA DLA KAŻDEGO - ZARÓWNO DLA OSÓB AKTYWNYCH NA KAŻDYM POZIOMIE ZAAWANSOWANIA, OD POCZĄTKUJĄCYCH DO PROFESJONALISTÓW, JAK I TYCH, KTÓRZY CHCĄ JEDYNIE UZUPEŁNIĆ POZIOM BIAŁKA W SWOJEJ DIECIE
  • BŁYSKAWICZNA WCHŁANIALNOŚĆ
  • DO ZASTOSOWANIA O KAŻDEJ PORZE DNIA, ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM PORY OKOŁOTRENINGOWEJ
  • IDEALNE ROZWIĄZANIE W OKRESIE BUDOWANIA MASY MIĘŚNIOWEJ, JAK I PODCZAS REDUKCJI TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Zalety stosowania ALLNUTRITION Whey Protein

ALLNUTRITION Whey Protein to znakomity pomysł na uzupełnienie poziomu spożywanego białka, z którego przecież zbudowane jest w większości ciało człowieka. Zjadanie odpowiedniej ilości białka stanowi czasem spory problem, zwłaszcza dla osób, którym poleca się przyjmowanie większych ilości tego makroskładnika. Zalicza się do nich m.in. wszystkie osoby aktywne, szczególnie w okresie redukcji tkanki tłuszczowej np. przed zawodami oraz wybrane grupy osób starszych.

ALLNUTRITION Whey Protein można wykorzystywać o dowolnej porze, czy to do porannej owsianki, na obiad, zamiast kurczaka, do przysłowiowego ryżu, czy też do jajek na kolację. Ze względu na dużą dynamikę uwalniania aminokwasów, polecana jest także w okresie okołotreningowym. W zależności od zapotrzebowania można stosować ją także przed i/lub po treningu.

Z wykorzystaniem ALLNUTRITION Whey Protein można przygotowywać m.in. drinki wysokobiałkowe, owsianki, fit wypieki, a nawet pyszne desery! Przecież to Ty jesteś Szefem Kuchni! Bezkompromisowa jakość, znakomita rozpuszczalność i wyborne smaki ALLNUTRITION Whey Protein, czynią ten produkt unikalnym!

Funkcje białka w naszym organizmie

Białko (z greckiego protos - oznaczający pierwszy) odgrywa kluczową rolę m.in. w procesach wzrostu oraz rozwoju ciała (tkanki, narządy, komórki - ciało przeciętnego człowieka składa się w ~15% z białka), przeprowadzeniu reakcji chemicznych w organizmie, komunikacji między komórkami/narządami (np. hormony) i wiele innych.

Dieta przeciętnego dorosłego człowieka powinna najczęściej zawierać białko w ilości odpowiadającej 0,8 g na kg masy ciała. Jednak szczególne uwarunkowania np. aktywność ruchowa, uprawianie sportu, zaawansowany wiek, mogą predysponować do konieczności spożywania większych ilości protein.

ALLNUTRITION Whey Protein może sprawdzić się znakomicie jako uzupełnianie pokarmowych źródeł białka w diecie człowieka, zwłaszcza sportowca. Dlaczego warto dostarczać pełnowartościowe białka w postaci ALLNUTRITION WHEY PROTEIN? Często, zwłaszcza w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na białko, może dochodzić do spożywania niewystarczającej ilości tego makroskładnika. W tym momencie pomocą może służyć porcja ALLNUTRITION Whey Protein!

Należy pamiętać bowiem o ogromnych zaletach tego produktu m.in. o dużej ilości aminokwasów niezbędnych (EAA) oraz rozgałęzionych (BCAA), przepysznych smakach, znakomitej rozpuszczalności, małej ilości zawartego sodu, łatwości przyrządzania i niezmiennie wysokiej jakości.

Postaw na ALLNUTRITION WHEY PROTEIN!

Skład produktu ALLNUTRITION WHEY PROTEIN

Wartość odżywcza: 100 gramów 30g (1 porcja)
Wartość energetyczna 1687,28kJ / 403kcal 506,184kJ / 120,9kcal
Tłuszcz 6,6g 1,98g
-kwasy tłuszczowe nasycone 3,6g 1,08g
Węglowodany 16g 4,8g
-w tym cukry 6,4g 1,92g
Białko 70g 21g
Sól 0,3g 0,09g
Koncentrat białka serwatki 87,5g 26,25g
Maltodekstryna 10,5g 3,15g
 
Składniki: 87,5% koncentrat białka serwatki (z mleka), 10,5% maltodekstryna, stabilizator e414, regulator kwasowości: kwas jabłkowy, emulgator: lecytyny (z soi/ słonecznikowa), aromat, substancja słodząca: sukraloza, produkt może zawierać orzechy i białka jaj
Komentarze (0)