SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skaza białkowa a odżywka białkowa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9132

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga / wzrost

173

Staż treningowy

11 miesięcy

Cel cyklu

masa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10510
Witam
Mam problem z syfami (już parę lat) na twarzy. Zawsze myślałem że to efekt dojrzewania. Jakiś czas temu pani doktor zaproponowała żebym zrobił eksperyment na 2-3tyg i przestał spożywać mleko i jego przetwory. Powiedziała żebym te 2g białka zastąpił mięsem, rybami itp.
I rzeczywiście podziałało Moje pytanie jest takie. Jaką byście polecili odżywkę (najlepiej firmę i produkt) dla ludzi ze skazą białkową Wcześniej jadłem Ostrowie.
Z góry dziękuje

Ps. Oczywiście dietka jest ale czasem właśnie brakuje mi białka



Zmieniony przez - adapter211 w dniu 2013-01-03 22:54:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10510
dzięki wielkie
dał bym soga za pomoc ale nie mam abonamentu

Zmieniony przez - adapter211 w dniu 2013-01-04 23:16:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402286
bialko jajeczne moze bys sprobował np.
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Egg_Protein-opis769.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10510
A czym mógłbym zastąpić ser biały? Zawsze jadłem go na kolacje z racji kazeiny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
Na noc zawsze możesz wrzucić makrele, idealna na noc

No pain, no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
tuńczyka z oliwą z oliwek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402286
co chcesz, mieso, jaja, ryba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67475
Łap: "co do alergii na mleko to trzeba określić na jakie frakcje jesteś uczulony ? zazwyczaj alergie dotyczą kazeiny alfa s1 , oraz laktoglobuliny. dalej laktozy. u mnie dotyczy to laktozy. w ozywkach bialkowych wysokiej jakosci znajdziesz najcześciej zero laktozy, kazeiny micelarne ( czyli niejako wstepnie strawione , zatem tu alergia nie wystąpi) . co do lkatogloibulin - tu juz moze ich byc sporo. owszem sa odzywki typu whey zawiarajace przewagę frakcji laktoalbumin ( na te alergie są żadkościa).
laktoza tez juz nie stanowi problemu - albo jej zawartośc w dobrych odzywkach jest wrećż minimalna albo jest dodana laktaza czyli enzym rozkaładajacy laktoze.
co do bialek jajecznych jest ich tak wielka ilośc w jajku , zę naie da sie opowiedziec jednym zadniem na twoje pytanie. poza tym odżywki oprte na bialkach jajecznych są juz żadkoscią ( powód : cena białek serwatkowych jest znacznie niższa niz bialek jejecznych, technologia produkcji odzywek opartych na bialkach serwatkowych jest w tej chwili doprowadzona do perfekcji , natomiast na bialkach jajecznych nie). owszem występują pewne odżywki typu mix w których jest pewna zawartośc białek jajecznych ale wtedy ich cena jest wyższa niz odżywek typu whey.
wnioski
mozęsz pić śmialo wysokiej jakości odżywki typu whey rozpuszczajc w wodzie" - Wypowiedź Pana Marka z mojego tematu założonego parę lat temu na innym koncie do którego zdarzyło mi się zapomnieć hasła . Osobiście skorzystałem z jego rad, piłem Whey Protein Complex 100% Olimpu i nie powodowało u mnie żadnych reakcji na skórze - a swego czasu nawet odrobina jajka, mleka czy twarogu odbijało się w postaci czerwonych plam czy atopowego zapalenia skóry.

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10510
dzięki czelona naprawdę tego szukałem. a mleko kozie? mam dostęp do niego i zastanawiam się czy uczula tak samo jak krowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67475
Najlepiej wypróbuj na sobie w małej ilości, jeśli zobaczysz jakieś niepokojące objawy to odpuść. Ja niestety nie pomogę, bo nie miałem okazji pić.

PS. A odnosząc się do wypowiedzi kolegi wyżej, ja raczej radziłbym unikać odżywek opartych na albuminie jaj.

Zmieniony przez - czelona w dniu 2013-01-04 21:49:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
Musisz spróbować Ale kozie jest inne w smaku zdaje mi się ,że nawet lepsze piłem to jak byłem dzieckiem bo lubiłem łapać jakięś przeziębień i z bratem piliśmy to mleko od własnej kózki to potem przestaliśmy już chorować tak często mleko kozie jest w porządku ...

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10510
kartonowe a swoje od kozy też będzie się czymś różnić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

branie?

Następny temat

Pytania jakie suplementy proponujecie? Debaata

WHEY premium