Witam. Skończyłem kilka dni temu 8 tygodniowy cykl na Massacra Episode 2. Planuję teraz przejść na NO-Xplode + mono + białko Nitro-Tech Hardcore. Mam pytanie czy robić jakąś przerwę pomiędzy tymi cyklami czy od razu mogę przejść na nowe środki i czy NO-Xplode będzie dobre w połączeniu z mono i białkiem. Mam dwie próbki NO-Xplode (2 miarki) i w [...]
Bodymass, no dokładnie%-) 14.07.2016 Dieta: Jak zwykle, z tym, że na śniadanie zamiast jajek i owsianki wpadło białko+makaron pełnoziarnisty+orzechy ziemne, w ciągu dnia zamiast ryżu wrzucam spaghetti durum;-) https://zapodaj.net/images/ee7144025a630.jpg Dziś też pierwszy raz w życiu piłem Yerbę, tu akurat z dodatkiem guarany, dla mnie bomba! [...]
[...] wiele brakuje, względem 4ek. Na barkach lekki zakwas na przednim aktonie. 15.07.2016 Dieta: Wciąż standard, lecz jako ostatni posiłek zamiast kury, ryżu i oliwy wrzuciłem białko, wafle ryżowe i orzechy. Późna godzina, po podróży, więc na szybko i smacznie;-) Oczywiście w bilansie. Suplementy: Po staremu, witaminy, minerały, mono i beta. [...]
[...] mniejszy stres. A od dziś dalsze zmiany- wjeżdża nieco odmieniona dieta, zakładająca mniejszą podaż białka (3,2g->2,4g), za to z większą ilością węgli w zamian. Wyrzuciłem białko w prochu, zostaje tylko to z pożywienia. Przy okazji- może problemem była laktoza? DT /SFD/Images/2016/9/12/cb55fa2c7f8149cd9b19c94b149917dd.jpg DNT [...]
[...] Tak. Stek z rostbefu i pizza Giuseppe%-) Najlepsze, że zmieściło się to w bilansie (poza "białkiem" z pizzy, no ale jakież to białko). Swoją drogą węgle i tłuszcze z tej pizzy również nie są 1szego sortu, no ale waga w miejscu więc niech rusza, a raz na czas nie zaszkodzi;-) Tutaj spaghetti sprzed [...]
3.03.2017 Dieta: Pozwoliłem sobie na małe obżarstwo i zamiast typowego posiłku wsunąłem 6 zapiekanek domowej roboty;-) Węgle i fat się pi x drzwi zgadzały, białko dopiłem. Parę posiłków z ostatnich dni: -szpinakowo (szpinak z cebulką i nieco jogurtu naturalnego): https://zapodaj.net/images/1def9056b0926.jpg [...]
Padme, dla odmiany tylko w tym tygodniu dałem taką ilość powtórzeń;-) Ogólnie białko stosuję do mieszanki z owsianką, rzadko piję samo, ale taki budyń, w formie przekąski, bardzo do mnie przemawia:-) Anubis, dokładnie, polewy na naleśniki też zayebiste wychodzą z tego. Erwinos, o widzisz, dzięki wielkie, przyda się:-) Pewnie taką gumę idzie dostać [...]
[...] kawy staje się męką... http://i.imgur.com/lBIcNFjl.jpg Jeszcze w domu podgrzałem atmosferę placuszkiem... http://i.imgur.com/BNofqdAl.jpg ...który studzi się przed wjazdem do lodówki:-D http://i.imgur.com/vzSZD9Rl.jpg Będzie to mój słodki potreningowy posiłek- mamy białko, węgle złożone, proste i nieco fatu. Szczegóły potem lub jutro;-) Udanego!
[...] Banan, tez się obawiam wpadnięcia w nałóg ciast fit- już w planach jest malina na tym spodzie z jaglanej%-) Ale grzech to nie jest wielki- jest i białko z odżywek i jaj, węgle złożone z kaszy, proste z owoców i cukru (więc prawie na potreningowy) i nieco fatu z żółtek:-) Kawalerski opiszę poniżej, ogólnie zayebiście, [...]
[...] część wiórek, 2 jaja, 20g odżywki i 10g ksylitolu. Wylewamy delikatnie na tamten. Wrzucamy do pieca na 30min, 160st. W międzyczasie do blendera twaróg, część wiórków, białko/pudding gęsto rozpuszczony w wodzie i 20g ksylitolu. Wyjmujemy placek, wylewamy na górę, posypujemy resztą wiórków i na 10minut znów do pieca. Studzimy 2h w lodówce, [...]
[...] potrzebowaliśmy ochłonąć. https://i.imgur.com/wlzl8YJl.jpg https://i.imgur.com/VsI08gvl.jpg Micha ogólnie pilnowana na całym wyjeździe- w zasadzie jedynie jaja, płatki, białko, filet, ryż, warzywa, masło orzechowe i lniany. Przygotowywane co wieczór w apartamencie:-) https://i.imgur.com/pkoBR6Al.jpg https://i.imgur.com/M5hlLTOl.jpg [...]
Też nóg nie zrobię na ustawce- przy nogach jestem wyłączony z jakiejkolwiek konwersacji, ewentualnie gadam jak nakręcony potłuczony więc to zły pomysł:-) Mam barki i łapy. Białko wymieniłem całe, podsumowanie z wpiski w potreningu. Ogólnie w DT jest to 60-80g wpc, 600g mięsa i 5 jaj:-) Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2018-02-12 12:23:50
[...] Nawet nie będę pisał jak wspaniale się czułem jedząc to! https://i.imgur.com/8kXzcrml.jpg No i przydałoby się coś zjeść przed powrotem! Wiedziałem, że zamówię coś bardziej białko+fat, z mniejszą ilością węgli, a więc padło na talerz z 3 rodzajami mięs (400g), ziemniaki (200g) i zestaw surówek. O matko jakie to było dobre... [...]
[...] Asi i podać jej kiedyś kawę z serduszkiem na górze, takim romantyczny, tak%-) Rano przed wyjazdem, wyjątkowo w DT, zjadłem na szybko jajecznicę, tak więc potem obetnę białko z naleśników i obciąłem z owsianki, którą wszamałem po powrocie, a przed treningowo: https://i.imgur.com/1FYgFYol.jpg Z posiłków potem wyrzucę także ~25g fatu. Swoja [...]
Soir, aj mój błąd, bo zawsze po dodawaniu kcal wklejam rozpiskę żarcia, a tym razem zapomniałem, tak to teraz wygląda: DT: 3900 B270 WW515 T85 DNT: 2700 B210 WW190 T120 (białko ze wszystkich źródeł) Sylwester, dziękuję:-) Kurcze, twaróg mi jakoś nie wchodzi, jedynie jako spód białkowej pizzy, ale fakt, zapychaczka dobra;-D Domino, czekałem, aż [...]
[...] https://i.imgur.com/9rCK8kNl.jpg Ale na kolacje po robocie czawajnica! Z kolei w środę- po treningu naleśniki z dżemem truskawkowym- mała zmiana w składzie, bo wsypałem białko AN Delicious (bdb!), a dżemu aż 200g:-) https://i.imgur.com/FMTu2ekl.jpg Dalej dość typowo, z tym, że ryż z przyprawą curry: https://i.imgur.com/4CqNAEhl.jpg Dojedzone [...]
Tobiasz, dzięki za wsparcie:-) Też nie chce żebyście myśleli, że się użalam nad tym jak pipka, ale jednak to rodzina, bliskie mi osoby, a nie jacyś tam znajomi, na których w takim wypadku kładłbym chuya;-) Im się podobało jak ważyłem 85kg i miałem 93cm w pasie- to byłem zdrowy chłop i mężczyzna ogólnie;-) Makro: DT: 4300 B280 WW600 T85 DNT: 3000 [...]
[...] trening miałem uderzać wieczorem, ale wobec wykończonej farby i w sumie musu schnięcia pierwszych warstw, rzutem na taśmę zdecydowałem się iść koło 13. Szybko wypiłem sobie białko i podjadłem kilka ziemniaków, bo byłem już głodny, a czasu na porządny posiłek nie miałem. A i czułem się nadal bardzo średnio... https://i.imgur.com/mdFHhCL.jpg Po [...]
[...] Champions w snookerze, więc jako fan oglądałem do późna;-D ------------------------------------------------ A zaraz rzutem na taśmę lecę na plecy- od 8 siedziałem z dziadkiem opiekując się nim, bo babcia pojechała na badania do szpitala. Za moment zmieni mnie mama, przekąsiłem już na szybko resztę pizzy z wczoraj, w domu dopiję białko i ruszam!
[...] naleśnikowej- najlepsze, że zrobiła się gęsta i puszysta jak przy SFD Delicious na maślance. Naleśniory grube i sycące x2! Z budyniem AN. Muszę zamówić wcześniej wspomniane białko... a dopiero co robiłem zamówienie i umknęło;-) https://i.imgur.com/bcql1eCh.jpg Jako drugi posiłek kurak i pesto: https://i.imgur.com/xkrZHgdh.jpg No i czawajnica. [...]