Witam wszystkich! Na wstępie podziękowania za możliwość prowadzenia dzienniczka w tym dziale.! O MNIE: Nazywam sie Kamil Nosal, mam 22 lata(94r) Zaczynałem od mocno wychudzonego chłopaka, postanowiłem to zmienić i dokładać kilogramów, z biegiem czasu pojawiły sie plany na starty w zawodach i obecnie jestem po swoich debiutanckich startach, z [...]
[...] masy mięśniowej. Z podobnego treningu i diety korzystałem do tej pory. Dieta i trening: - Budzę się - 1 posiłek - przed treningiem: obfity posiłek węglowodanowo-białkowy: np. mięso/ryż/pieczywo/warzywa/owoce/jaja - Robię trening na siłowni/brzuch i biegam - 2 posiłek - w trakcie: drobny posiłek węglowodanowy: np. owoce/warzywa [...]
[...] z ryżem. 'Trzecie' śniadanie jak wyżej Obiad ryż brązowy/biały/makaron/kasza z mięsem, bez sosu, z surówką. Może zupa Przed treningowy jak wyżej, bez zupy. Po treningowy filet z kurczaka/jajka same/z pieczywem popite wodą z Carbo. Kolacja pod znakiem twarogu białego/serków wiejskich i na koniec białko. Jak Wam się to widzi ? Pozdrawiam
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] zdrowie ...) Mój problem polega na tym że mam tłuszcz na brzuchu, myślałem że przez tą dietę + ćwiczenia moja waga bd lekko szła na dól lub stała w miejscu, słyszałem że białko wypala czy tam niszczy tłuszcz w organizmie, a 2 tyg temu ważyłem 73,4 a teraz 74,9 a chciał bym żeby mój brzuch był coraz mniejszy tzn warstwa tłuszczu. 1:30 h przed [...]
Witam. Wrzucam do ocenienia dietę. Nie przeszkadza mi monotonność w niej ani ryba z rodzynkami lecz musiałam dawać takie warzywa i owoce jakie są obecnie dostępne i w miarę tanie Mój Trening wygląda następująco: -5 min rozgrzewki na Orbitreku -5 min rozgrzewki (dość intensywny bieg) na bieżni -Wypychanie ciężaru na suwnicy 10kg 3seriex12ruchów [...]
Witam, Nie bylem pewien w ktorym dziale, bo pytania mam odnosnie wielu kategorii, wiec z gory przepraszam jesli pomylilem. Bedzie duzo czytania, wiec mozecie sobie zrobic kawe, chce doradzic sie tu, bo moi znajomi to wiekszosci ludzie z malym stazem badz z nikla wiedza na ten temat. Moj staz na silowni to okolo 1,5 roku z wieloma przerwami, [...]
Witam. W pierwszym tygodniu lipca planuję zacząć przygodę z siłownią. W ostatnie wakacje spaliłem 25 kg fatu i na tym się skończyło. Wagę utrzymałem. Obecnie mam 82 kg przy 180 cm wzrostu. Na cyklu planuję redukcję z poprawieniem stosunku fat/mięśnie. Z racji tego, że nie ćwiczyłem nigdy siłowo odrzucam wszelkiego typu kreatyny, NO boostery i inne [...]
Witam! Chciałbym aby ktos pomógł mi ułożyć plan treningowy na mase. Zaznaczam że moim głównym celem jest szersza klatka, ale o innych partiach nie zapominam.(Ćwiczenia na nogi odpadaja, ponieważ mam kontuzje. Cwiczenia takie jak: martwy ciąg i wiosłowanie sztanga w opadzie tułowia moge wykonywać) Na siłowni trenowałem od czasu do czasu,zaznaczam, [...]
[...] ( przód lub tył): http://img101.imageshack.us/my.php?image=ddddgo3.jpg Wiek: 17 Waga: 86 Wzrost: 175 Cel cyklu: Sylwetka stosowane już wcześniej suplementy : mono+białko Uprawiane inne sporty: pływanie stosowane wcześniej spalacze : ---- suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: mono+białko ilość dni wolnych od kreatyny: --- [...]
[...] b/ww/zdrowy tłuszcz, 2 posiłek podobnie dorzucam jeszcze mieso i warzywa, przed treningiem (obiad) b/ww/troche warzyw, od razu po treningu ww o wysokim indeksie po 20min białko po godz normalny posiłek ww/b/t/miecho/warzywa, przed snem serek wiejski lub twaróg. Przejdzmy do setna otóz zamierzam zacząć cykl na kreatynie olimpa 1250 Mega Caps [...]
[...] 176. Siłownia 3 razy w tygodniu w reszte dni robię aeroby lub chodze na basen. Oto moja dieta na dzień: Śniadanie: 6:40 owsianka 50g rodzynki 20g orzechy włoskie 300ml mleka białko serwatkowe 30g W:60/B:42/T:15g 2 Śniadanie: 10:40 Omlet lub Gyros płatki owsiane 30g pierś z kurczaka 120g jajko [...]
[...] - budowa normalna 2) wiek - 24 3) waga/wzrost - 84/184 4) staż treningowy - 1 rok 5) cel cyklu - masa 6) stosowane już wcześniej suplementy - Mono Vitalmaxa, BCAA Activlaba, białko Gaspari, 1 saszetka Doriana na próbę :) 7) stosowane wcześniej spalacze - brak 8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od brak 10) informacje na temat [...]
[...] do przejścia na dietę „właściwą” (od dietetyczki, 1700 kcal, tłuszcz 30-35 %,tłuszcze nasycone poniżej 7 %, tłuszcze wielonienasycone 6-10%,tłuszcze jednonienasycone 10 %, białko 15-20 %, węglowodany 45-50 %, szkoda że nie są podane w gramach), od 4 tygodni staram się jeść częściej, regularniej i przyzwyczajam się do wykluczenia śmieci z miski. [...]
[...] ma pozadne wyroby. Co do Whey Protein 80 to w ostatecznosci chcialem to kupic... == Tu moja prośba który z tych produktow byscie polecili i dlaczego. Albo wogule jakie białko byście polecili cenowo MAX 170zł! i rowniez dlaczego.. == 2. INNE PREPARATY Mam problem z wiezadlem kolanym, a mianowicie czasami mi przeskakuje w kolanie. [...]
[...] - 2g na czczo i 2g 30min przed kolacją lub wieczornym posiłkiem Flexit Drink - 10g na czczo BCAA - brać czy nie? Witaminy i minerały po głównym posiłku dnia, omega 3 i białko według zapotrzebowania. DT: CM3 - 4 kaps rano na czczo i 4 kaps po treningu MusclePharm - Assault - jedna porcja 30 minut przed treningiem Beta Alanina - 2g na czczo i [...]
Witam, od niedawna zaczolem znowu chodzic na silownie, wczensije trenowalem sobie tak rekreacyjnie 2 msc cwiczenie ze 2 tygodnie przerwy pozniej znowu z 1 msc potrenowalem jakas przerwa i tak okolo 1,5 roku. chcialbym teraz zaczac swoja przygode z silownia troszke bardziej na powaznie :) na silownie chodze 3 razy w tygodniu w roznych godzinach i [...]
Witam, przejde od razu do rzeczy, odżywki których używam to jabłczan kreatyny CM3, BCAA nutrend w płynie i białko bo w diecie czasem mi brakuje tych paru gram. Moj dzien wyglada tak, że rano chodze na siłownie a po poludniu mam typowy trening pilkarski lub biegowy. Jestem swiadom, że ciezko jest przy takim planie dnia zbudowac niewiadomo jaka mase [...]