SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jeszcze na cykl? Mono + Dorian + stack potreningowy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1045
Jak połączyć taki zestaw i jaki dać stack potreningowy? Mono zostało mi po wczesniejszym cyklu. NOX Pump Doriana chciałbym uwzględnić w moim cyklu ponieważ dobrze na mnie podziałał jak dla próby wziąłem 1 saszetkę.

1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: - budowa normalna
2) wiek - 24
3) waga/wzrost - 84/184
4) staż treningowy - 1 rok
5) cel cyklu - masa
6) stosowane już wcześniej suplementy - Mono Vitalmaxa, BCAA Activlaba, białko Gaspari, 1 saszetka Doriana na próbę :)
7) stosowane wcześniej spalacze - brak
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od brak
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie). Dokładnej diety nie mam, ale na śniadanie staram się jeść twarożek z warzywami, ewentualnie owsiankę na mleku lub placki z owsianki, obiad najczęściej filet z kurczaka w przyprawach z ryżem i warzywami z patelni, czasem wołowina w przyprawie gyros, kolacja - najzwyklejsze kanapki z wędliną lub serem, między posiłkami jem musli z jogurtem, bułkę z serem ew pączka, różnie, białko głównie na noc i obowiązkowo z pół godziny przed treningiem
11)przewidziane finanse na cykl - 150-200zł
12) uwagi i sugestie -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
na stack po treningowy masz 150-200zł cz na calosc?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
rok stazu i juz nox pump - bez sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1045
150-200zł na całość (licząc 90zł za doriana 18 szaszetek) czyli koło 110zł na stack.
Jak to wszystko połączyć? Myślałem żeby mono brać w dni nie treningowe rano, doriana przed treningiem, a stack po treningu. Może być?


Zmieniony przez - BoloJunior w dniu 2011-06-08 22:43:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
Mono rano + dorian przed tren +stack po albo zamiast staka kup BCAA..

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w dt : mono rano i po treningu , nox 30 minut przed treningiem
w dnt : mono rano i po poludni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
ja bym dokupil pare saszetek noxa wiecej i juz nie dawal stacka.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DAA a łysienie

Następny temat

kwas D-asparaginowy (DAA)

WHEY premium