SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Walcze o Siebie, zajrzyj..doradz..

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] pełnoziarnistym wędliną i warzywami Owoc owoc zbedny dodaj oliwy 3. Posiłek przedtreningowy Ryż brązowy bądź kasza gryczana jęczmienna 100g miecha gotowanego bogate w białko W dni nie treningowe dodam warzywa gotowane ok 4. Posiłek po treningu Banan bądź owoc o wysokim Ig aby uzupełnić glikogen Następnie posiłek: taki sam jak przed [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 3490 Data: 2008-07-27 17:26:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Walcze o Siebie, zajrzyj..doradz..

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Na noc tylko białko (np Tuńczyk). Najmniej 2h przed snem

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 3490 Data: 2008-07-27 19:44:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • NAJLEPSZE ZMA, BCAA,GAINER

    Post
    Odżywki i suplementy

    prosze sprawdzic czy dobrze to polaczylem dt 1godz przed treningiem - gainer,bialko 30 min przed treningiem - bcaa 9 g po treningu- bcaa 9 g, 30 min po treningu - gainer 45 g,bialko 45 g przed snem zma,bialko dnt rano bcaa 9 g bialko i gainer w jednym posilku tylko nie wiem czy brac zma??

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 4711 Data: 2010-04-26 00:03:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Leti_/dziennik redukcyjny

    Post
    Ladies SFD

    [...] urozmaicenia są w porządku. Wydaje mi się, że mięcho jakieś wprowadzę w ten 2 posiłek. Bo jak mam rybę to babska się oburzają w pracy, że im śmierdzi... Czasem mnie korci im powiedzieć, żeby se nie chuchały pod nos to im nie będzie śmierdzieć... Czyli białko nie??? A ja miałam taką nadzieję, na jakieś dobre czekoladowe albo waniliowa białko :(

    Odpowiedzi: 292 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-02-26 11:59:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Leti_/dziennik redukcyjny

    Post
    Ladies SFD

    No właśnie po to chciałam je zastosować, bo na siłę upycham białko w diecie. Jak będę je miała dostosuje dietę i myślę, że będzie ok. Wczoraj jak byłam na siłowni koleś, z którym gadałam miał białko truskawkowe w bidonie... a pachniało tak, że myślałam, że mu je zwinę Zapomniałabym. Wrzucam dzisiejszą michę.

    Odpowiedzi: 292 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-02-26 14:21:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna - oceńcie i doradźcie

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Posiłek 1: Płatki Owsiane (75g) - 9b/ 45ww / 5tł Orzechy włoskie (25g) - 4b/ 3ww/ 15tł Mleko 2% (400g) - 14b/ 20ww/ 7tł dodaj bialko, np. twarog, jajka Posiłek 2: 2 kromki chleba żytniego razowego (70g) - 3,8b/ 32ww/ 0tł 3 Jajka kurze (180g) - 22b/ 1ww/ 18tł + 1 Pomarańcza (250g) - 2b/ 23,5ww/ 0tł chleb mozesz tez zamieniac, zawsze mozna nosic [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 2120 Data: 2006-11-02 20:39:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] bardzo wysoka węgli. Wszyscy najlepsi lekkoatleci obecnie jadą na takiej diecie, w zasadzie bez wyjątków. Jako że nie budujesz masy a zdrowie, nie musisz martwić się o białko - wykorzystaj to miejsce w jadłospisie na surowe warzywa i owoce, w maksymalnie dużej ilości - to prawdziwa bomba witaminowa. W zasadzie na tym opiera się idealna [...]

    Odpowiedzi: 1103 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-12-14 20:20:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Xpand + NitrobolonII dawkowanie???

    Post
    Odżywki i suplementy

    Zmiana planów dawkowanie Dzień treningowy Xpand 30min przed treningiem siłowym (Białko 65% po treningu) Xpand 15-45min po treningu siłowym NitrobolonII 30min przed treningiem aerobowym (3miarki) (Białko 65% po treningu aerobowym) Dzień bez treningu Xpand przed śniadaniem (Białko 65% jako 2 posiłek) NitrobolonII przed obiadem (Białko 65% przed [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 4024 Data: 2005-11-29 09:51:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak dawkowac BCAA

    Post
    Odżywki i suplementy

    A i jeszcze jak brac to bialko i gainera? Dobrze bedzie jak np, z rana przed sniadaniem bialko, nastepnie po sniadaniu gainer, posilek, gainer, silownia, bialko po silce, i przed snem bialko po kolacji? PS. Wszystkie bcaa sa różne i nie znam się jakoś mega na tym więc nawet nie wiem gdzie i jak dokładnie szukać a gdybym biegle znał angielski to [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2223 Data: 2013-06-05 11:07:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwsza redukcja.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    dieta jest?? spalacz zbędny, co do białka to Muscule Up Protein do bani jest, osobiscie nie polecam, tanie i dobre białko to Vitafit/SFD protein plus, lub polecam tez Treca Whey 100, kazde bialko jest dobre na redukcje bo o tylko białko, w kazdej diecie potrzebne

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 3742 Data: 2011-07-21 13:53:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Leniwy apollo/hobbystycznie/

    Post
    Trening dla początkujących

    10.dzień MICHA: 1.5 jaj,oliwa,włoskie 2.ryba,warzywa,oliwa 3.cyc,warzywa,oliwa,włoskie 4.białko 5.cyc,warzywa,oliwa,gruszka 6.twaróg,oliwa TRENING: - wycisk hantli skos - 3x12 - wycisk ściskający skos - 3x12 - rozpiętki skos hantle - 3x12 - wyciąg sznurek - 3x12 - francuz jednorącz - 3x12 - brzuch/obciążenie/ - 3x10 - rower 45 mim Przerwy między [...]

    Odpowiedzi: 88 Ilość wyświetleń: 9357 Data: 2011-05-26 20:44:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Leniwy apollo/hobbystycznie/

    Post
    Trening dla początkujących

    15.dzień MICHA: 1.5 jaj.oliwa 2.cyc,warzywa,oliwa 3.cyc,warzywa,oliwa 4.białko 5.ryba,warzywa,oliwa 6.ryba,oliwa TRENING: - wyciąg do klaty - 3x12 - wyciąg poziomy - 3x12 - wyciąg do karku - 3x12 - uginanie hantla - 3x12 - uginanie młotkowe - 3x12 - brzuszki 3xmax - rowerek 45 min Wszystko gittarra tzn NUDA Z uśmiechem i do przodu 16.dzień MICHA: [...]

    Odpowiedzi: 88 Ilość wyświetleń: 9357 Data: 2011-06-01 08:44:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • FBW do konsultacji

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] tego uzyć też szklanki - nie trzeba ważyć... Zestaw śniadaniowy stały: płatki owsiane+WPC(albo jaja całe)+oliwa z oliwek+ser zółty Wychodzilem z takich proporcji: węgle 40% białko i tłuszcz po 30%. 2 tygodnie na bilasnie 'zero' u mnie to było 2200kcal. potem jechałem na 2000kcal po jakimś czasie znowu obciałem do 1800. Od tygodnia wprowadziłem [...]

    Odpowiedzi: 177 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-01-11 20:21:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bieganie wrogiem masy?

    Post
    Trening dla początkujących

    I wegle i bialko. Wegle o niskim IG, pelnowartioscowe bialko. Np. Chleb razowy z jajkami, z tunczykiem,z kurczakiem. Bialko podczas biegu chroni przed spalaniem miesni. Oczywiscie bialko do 40g a weglow. 2 razy tyle.

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2590 Data: 2008-09-21 12:13:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Węgle są białko też tłuszczyku trochę również się znajdzie, dobrze jest :d

    Odpowiedzi: 4189 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-09-01 09:22:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] do posiłku Omega Health-Care - 2x do posiłku Glukosamine - 2x do posiłku Bcaa Powder - przed aerobami C6 - rano / po treningu Mój arsenał dzieki Kamilowi sie powiekszył o białko kokosowe - smak petarda - dzieki :-) /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/60516f50b0b8454a87122b6963d25d26.jpg [...]

    Odpowiedzi: 4189 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-09-02 21:50:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] , smak regulujemy sobie smakiem C6 i Bcaa Powder MAKRO 1 PORCJI - białko 26g - wegle 17g - tłuszcze 4g - [...]

    Odpowiedzi: 4189 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-09-06 20:43:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kieys tez tak mialem a teraz juz nasypuje w szejkery ale wiedzialem takich co potrafili miec cale bialko lub jakiegos gainera i nosic ze soba

    Odpowiedzi: 4189 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-09-19 13:00:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/dc149a1343164d5abf4030545e6b1d1e.jpg 21 Wrzesień DNT Zrana dłuższe wybieganie 8km , mega zakwasy na nogach i w pewnym momęcie biegłem jakbym miał 2 pnie zamiast nóg ale pogoda była idealna do biegania bo po deszczu wiec i zadowolony byłem mega AEROBY 40 min biegania z rana w terenie [...]

    Odpowiedzi: 4189 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-09-21 19:29:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Troszke spamu, czemu dwa produkty Hi Tec'a - Micellar Casein i Protein mają identyczny wręcz skład, gdzie ten pierwszy jest reklamowany jako białko na noc o duzej zawartości kazeiny? Przy czym nie ma tam wzmianki praktycznie w składzie prodktu ? Skład obu produktów jest praktycznie identyczny,cena nie koniecznie. Jakieś sugestie ? :)

    Odpowiedzi: 4189 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-11-06 23:29:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)