SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • FBW do oceny ...

    Temat
    Trening dla początkujących

    Cześć . ocencie moj trening na mase FBW . z góy dzieki A: Martwy ciag 4x10 Wiosłowanie w opadzie tułowia 3sx10 Wyciskanie sztangielek na skosnej 4x10 unoszenie bokiem 3s x10 francuskie wyciskanie sztangą 3 x10 B: wyciskanie sztangi zza głwowy 4 x10 Przysiady ze sztangą 4x10 Podciąganie drążka do klatki piersiowej 3x10 wyciskanie hantli na skosie w [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 1997 Data: 2011-07-26 13:52:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kretka.Czy tak będzie ok.....

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] treningu, przed snem Glutamina:2x dziennie po 5g rano przed śniadaniem, po treningu Proszę o komentarz do tego? W czym najlepiej rozpuszczać kreatynę?Jakie najlepiej białeczko do tego dołączyć i jak je stosować tzn.dawkować przed treningiem, po treningu.Jaki czas muszę odczekać po wzięciu kreatyny, HMB, Glutaminy zanim wezmę białko.Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1932 Data: 2003-06-08 15:43:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomóżcie przy diecie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Waga ~80kg Wzrost ~186 cel Masa Około 7.10 waga białko tł. ww kcal Jaja kurze całe 180g 22,5 19,26 1,8 271,8 Płatki owsiane 150g 17,85 10,8 103,95 549 Oliwa z oliwek 20 0 19,92 0 177,8 Mleko 250g 8,25 8 12 155 W szkole ~11-12 Chleb żytni razowy 250g [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1732 Data: 2008-06-03 18:28:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • klucie serca

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Pytanie kolegie: "mam pytanie pije alkohol w duzyc ilosciach i jestem nerwowa osoba i kluje mnie serce czy to jest powod?" Cytaty miesiąca: 1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?" 2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 7925 Data: 2003-07-25 13:06:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta do oceny- cel masa do poprawy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam ocenicie mi diete, cos ewentualnie w niej zmienic??? waga 80kg,wzrost 182, 25lat kcaL białko węglowodany tłuszcze Posiłek nr 1 7:00 720 34 70 34 Jajo kurze całe 4szt 292 26 2 20 Migdały 52g 143 5 2 13 Banan 300g 285 3 66 1 Posiłek nr 2 10:00 [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 791 Data: 2013-11-27 18:59:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • witam ,mam 30 latek i wielki ,tlusty tylek, reszta ciala mam szczuple, kostka na brzuchu prazkowane barki itp a sam tylek tlusty i uda troche mniej,ale najgorszy tylek,,nawet celulitis mam,mimo ze jem juz teraz tylko ok 1500 kcal dziennie,glownie samo bialko, i robie 2 godz aerobiku na steperzre dziennie,jestem zalamana,!!co zrobic? mam troche za [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 4241 Data: 2016-09-12 17:31:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Moja nowa dieta do oceny + wasza pomoc

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Daje moją dietkę. Poprawcie, oceńcie ;) Wiek: 17 Waga: 65 Wzrost: 178 Dzienne zapotrzebowanie: -białko: 160g -węglowodany: 400g -tłuszcze: 80g -kcal: 2700 (zastanawiam się czy nie podnieść) Przykładowa dieta: 7:00 - płatki owsiane 80g + mleko 40g 10:00 - ciemne pieczywo 90g + 2 jajka (albo jajecznica) 13:30 - makaron lub ryż 90g + polędwica [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1900 Data: 2008-07-31 23:16:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nitroobalon II + co??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] wiecie jak jest na początku . ogólnie to już 3 miesiące lecę na sucho i mam kupiona puchę nitrooblon II. Stoi i się marnuje wiec zamierzam to wziąć. Mam zamiar kopić jakieś białko no i może coś jeszcze co polecacie odnośnie białka i czegoś jeszcze ;). Aha mój wiek to 19 lat obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): Wiek: 19 Waga: [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 845 Data: 2011-05-11 20:23:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • potrzebuje pomocy w ustawieniu treningu

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] 78kg... 3. WZROST:177 4. WYMIARY: -biceps:...............................32 -klatka:92 -udo:50 -talia:80 5. STAŻ NA SIŁOWNI:powiedzmy ze 8 lat z duuuza przerwa 6. DIETA: -białko: -węglowodany: -tłuszcz: 7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 8. TRENING:3/tydz 9. CEL CYKLU:masa miesniowa 10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 640 Data: 2013-01-03 19:43:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jaki nastepny cykl ;) ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    mam 16 lat moj staz to poltora roku , moje cylke: 1. same mono 2.mono plus cp 3.TCM plus mono 4.TCM plus mono wiem ze troche dowalilem z drugim cyklem ale w czasie sie nieprzeniose teraz zaczynam dopiero ten czwarty cykl to bedzie cykl na mase i wlasnie tu sie nasuwa pytanie co na nastepny cykl ;) ??? mam 16 lat i niechce zaszkodzic organizmowi [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1304 Data: 2009-08-20 16:37:25 Szacuny postu: 4 (cały temat: 0)
  • Powrót do ćwiczeń- potrzebna redukcja

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] mógł przeznaczyć kasę na żarcie. Czy dużo trudniej będzie palić fat okrajając porcję obiadu i trzymając 3 inne posiłki? Do tego planowałem suple i tu pytanie czy 2 śniadanie można zastąpić np. przez białko Mutant Whey? Posiadam ponad połowę paczki. Co do spalacza lepszy byłby Thermal czy Animal Cuts? Wrzucę później zdjęcia, plan i dokładną dietę.

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 934 Data: 2012-05-07 14:06:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta Low Carb

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam mam taka sytuacje mam 17 lat waze 65 kg moj staz na silowni 2,5 roku . od lutego zaczynam robic mase bedzie to juz moj jakis 3 cykl . Szybko sie zalewam i chcialem sie zapytac czy w mojej diecie na mase moge zrobic tak ze weglowodany bralbym tylko przed i po treningu i to nie w jakiejs mega duzej ilosci tylko np 50g ryzu przed i drugie 50 [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 899 Data: 2013-01-09 16:04:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna, do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, chciałem przedstawić wam swoją dietę redukcyjną. http://www21.speedyshare.com/cNxxs/download/dieta-2013-09-08.png Współczynnik BMR 1733.55 Aby utrzymać wagę Kalorie 2990.37 Węglowodany 55% 1644.7kcal = 411.18gram Białko 15%% 448.56kcal = 112.14gram Tluszcz 30% 897.11kcal = 99.68gram przez jakieś 6 miesięcy spadłem z 82kg na 68kg biegałem [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 849 Data: 2013-09-08 02:10:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kolejna dieta na mase do ocenki

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] B:16 T:6 W:21 Chleb zwykły 3 skibki ok.25g.(wędlina lub ser)-B:1 T:0,25 W:14 RAZEM B:17 T:7 W:35 Pozostało B:23 T:51 W:153 Posiłek:5 Godzina:20:00 Chleb zwykły 3 skibki ok.25g-B:1 T:0,25 W:14 Odżywka białkowa lub twaróg ok.100g. B:30-40 T:5 W:2 2 jaja kurze B:25 T:20 W:2 RAZEM B:56 T:25 W:18 Pozostało B:-- T:35 W:135 Jak widzicie troche zostało

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1138 Data: 2004-06-22 15:45:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaki plan jaka dieta??

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] powtórzeń,serii i jaki cięzary; odrazu jak najwięcej czy po woli?) Płace 90zł za miech i chciałbym ten czas na siłowni dobrze wykorzystać bo szkoda kasy. Brac jakieś białko czy coś?? Chce chodzić na siłka długi czas(ok 3-4lat moze wiecej)i nie chce żle zacząć Dzięki za wszyskie pomocne posty Pozdro Płeć: Mężczyzna Wiek: 15 Waga: 65 [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 753 Data: 2010-02-10 18:38:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bardzo proszę o pomoc - Dieta

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam wszystkich serdecznie. Sporo czytałem na forum odnośnie diety oraz obliczania zapotrzebowaia kalorycznego . Starałem się coś obliczyć czy wyszło ? nie wiem prosiłbym o pomoc ;) W wakacje bęedę miał 21 lat wzrost 182 i waga 59 kg ... Chcę w końcu to zmienić , wziąć się za siebie (nabrać masy) , kupić sprzęt do ćwiczeń(w granicy 600zł), [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 1723 Data: 2012-06-24 20:29:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] cciemna i oczywiscie ogórek 2 obiady na przemiań Kura z Sałatką i oliwa z oliwek i ryż czasami makaron a w drugim obiedzie to samo tylko Ryba zamiast kury Nak kolacje twaróg lub odżywka białkowa I oczywiście przed ćwiczeniem białko w płynie oraz po siłowni weeglowodany aminowkasy na wzocnienie Powiedzcie mi czym zastąpić Tuńczyka DZieki!!

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 3842 Data: 2005-04-01 11:33:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ciekawy jestem...

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] jeść aby wyrównywać do wyliczonego poziomu zapotrzebowania (białek , węgli ,tłuszczy) Dziś próbuję kolejny raz :lol: Dieta ektomorfika (masa) 2180 - zapotrzebowanie 90g - białko dzienne 250g - węglowodany dziennie 75g - tłuszcze 1. posiłek (śniadanie 7.30) mleko , płatki , tran 2. posiłek(drugie śniadanie 10.00) chleb razowy , wędlina , [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 907 Data: 2007-04-06 20:52:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan treningowy do oceny

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] chwyt młotkowy 12/10/8/8 Piątek Plecy 1) Wiosłowanie sztangą podchwyt 12/10/8/8 2) Martwy ciąg 12/10/8/8 3) Wiosłowanie sztangą nachwyt 12/10/8/8 Triceps 1) Francuskie wyciskanie leżąc 12/10/8/8 2) Wyciskanie na płaskiej w wąskim chwycie 12/10/8/8 Wtorek i czwartek:bieżnia około 40 minut Co do diety: 184g białko 216g węglowodany 98g tłuszcze

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 611 Data: 2013-09-15 12:45:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie suple na cykl z kreatyną?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] mi coś na to doradzic? Jakieś suplementy? Raczej chciałbym uniknąc cukrów prostych... Jeśli dostarczam w diecie odpowiednią ilośc białka, to moge darowa sobie odżywki białkowe, bulk czy gainera? Czy darowac sobię bulka lub gainera do regeneracji powysiłkowej? A w okresie okołotreningowym postawic na glutaminę i BCAA? Jesli tak, to zamiast [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1965 Data: 2007-11-01 19:00:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)