Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] reszty tkanki tłuszczowej jednak nie dysponuję na chwilę obecną wysokim budżetem. Chciałbym się dowiedzieć w co jest lepiej zainwestować,(jakiś dobry spalacz tłuszczu czy białko) jeśli ćwiczę na siłowni + dodatkowo co dziennie (jeśli pozwala pogoda) biegam po około 10- 13km. Oczywiście dieta jest nisko węglowodanowa z ujemnym bilansem [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] mój staż wynosi niecałe 2 miesiące. Mam kilka pytań w związku z tym: 1. Czy rozsądne będzie rozpoczęcie suplementacji kreatyna (mono) od stycznia? 2. Zestaw kreatyna + białko + bcaa + carbo ma sens? 3. trening 3 razy w tygodniu klata + biceps, plecy + triceps, nogi + barki, brzuszek na każdym treningu może być? Z systematycznym wysiłkiem do [...]
[...] 6:30 pobudka 7:00-9:00 rower 9:00-10:00 prysznic po rowerze, przygotowanie się do pracy 11:00-19:00 praca, przerwa do wyboru od 14 do 14:40 ~ 20 - powrót do domu. Jakieś pomysły jak rozpisać posiłki względem takiego trybu godzinowego? Z góry dziękuję za pomoc i sugestie. W możliwości"posiłkowe" wchodzi też jakieś szybko przyswajalne białko itp.
Witam. Sam złożyłem sobie zestawik supli, możecie udzielic mi podpowiedzi czy jest OK? cos dobrac czy wyrzucic? Bialko: http://www.sfd.pl/sklep/Trec_Whey_Pump_X-Treme-opis28210.html#wartosci BCAA: http://www.sfd.pl/sklep/Trec_BCAA_Turbo_Jet-opis26447.html AAKG: http://www.sfd.pl/sklep/Trec_AAKG_HardCore-opis1555.html HMB: [...]
I tak jak w temacie czy cwiczac boks 3 razy w tygodniu i do tego robie trening domatora 2 razy w tygodniu moge brać jakieś białko typ: Ostrowia ?? Zależy mi na zaogrągleniu moich mięsni :D czyli poprostu ich wyrobienie narazie jestem suchar wiec niema z czego je sie tam robic i planuje kupic bialeczko dolaczyc je do diety bo niemoge jesc tyle [...]
[...] ryż + warzywa Kolacja Ser biały półtłusty i pomidor ogórek Codziennie pije dawkę bialka Proszę o pomoc dodaje Ze ćwiczę od 8 mc. Sa wakacje i jeDze codziennie rowerem po 6 km pomiędzy obiadem a kolacja jest trening wtedy pije białko po treningu plus banana :) a jako podwieczorek jadam tuńczyka z pomidorem lub łososia czym to moge zastąpić?
Witam,więc chciałbym zacząć coś robić ze swoja figura jest nietypowa mogę coś kupić do około 100 zł nie wiem co zabardzo kupic w domu mam hantelke 2 kg i jakiegos motylka. Aha kupiłem ostatnio sobie /Megabol Anabol 100% Białko Zwierzęce" Czy to coś da? ma bardzo niesmaczny smak ,co mogę robić samemu w domu zeby poprawic moj stan glownie chodzi o [...]
Mam dziwny problem, jestem na masie pare tygodni temu skończyłem cykl kreatynowy. Trzy tygodnie temu gdy zdjałem po treningu koszulkę śmierdziała ona amoniakiem. Poszukałem w internecie co to może być, no i przeczytalem że podobne objawy są przy długich sesjach aerobowych itp. Nie robię aerobów, na następnych treningach pot 'pachniał' normalnie aż [...]
Cześć! Moje szybkie pytania: jak wygląda zawartość aminokwasów w jednej porcji tego produktu? A także jak szybko wchłania się to białko? http://www.sfd.pl/sklep/SFD_WPI_Isowhey_Instant_-opis31440.html Pozdrawiam, Marcin. PS: Czy planujecie wprowadzić do sprzedaży większe i bardziej ekonomiczne opakowania produktów SFD? Np 2.5kg (5kg) Leucine [...]
Witam, Po ponad 12 mce redukcji wagi doszedłem do wymarzonej 77kg. Waga utrzymuje się od kilku miesięcy. Chciałbym teraz zredukować tłuszcz w okolicy dolnej partii brzucha. Jedna z firm rozpisała mi dietę z założeniem wyrzeźbienia ciała. W moje makroskładniki podzielone wg takiej proporcji- Tłuszcze ok 80 gr, Białko ok 110gr oraz Węglowodany ok [...]
[...] udach no i brzuchu. Do tej pory ćwiczyłem planem masowym tzn. na górne partie a nogi ćwiczyłem mniejszymi ciężarami i więcej powt. stosuje ujemny bilans do tego carbo+białko po treningu, nie wiem czy to ma wszystko sens, ten plan masowy i ujemny bilans co mi radzicie bo nie da sie jednoczesnie budować mięśni i gubić tłuszczu w takim razie [...]
Mam 19 lat mój cel to masa.Mam skłonnosci do łapania tłuszczu.Nie wiem czy dobrze ustaliłem proporcje - białko 1.9 , weglowodany 5 , tłuszcze 1 Zapotrzebowanie wyszło 2720 i mniej wiecej sie zgadza.I teraz mam kolejny problem bo nie wiem jak powinnien wygladac rozkład posiłków. Chodzi mi o to zeby ktos mi napisal ze np. pierwszy posiłek to tyle i [...]
Mam: Diete Białko dymatize 2,3 kg Monster massa 3kg Horse Power Xpand Caplets Mysle nad No - Xplode albo nitrobolon i zostało mi jeszcze pol puszki Clouta 1 do tego che kupic tauryne i moze L-glutamine, witaminki i Zma Cel masa Przebyte cykle: 1. monohydrat 2.jablczan kreatyny cell pump 3. Xp 4 Hp + massacra 5. potem jeszcze jakies kapsy [...]
mam17lat- 186cm 75kg cwicze ok 7miesiecy, na pcozatku wazylem 67kg cw bez diety. teraz planuje jakas wprowadzic i mam takie pytanie czy jest dobra (jestem uczulony na bialko) moje zapotrzebowanie wynosi 2900kcal Na snaidanie bede jadl platki owsiane +mleko i jakis chlebejk razowy z wedlino Na 2 sniadanie to co w szkole jakies kanapki wedlina [...]
[...] mi sie ze zmiany sa wrecz minimalne, zrezygnowalem z innych sportow na rzecz silowni i prowadze teraz tryb osiadly, podam do oceny swoja diete ktora aktualnie mam; rano- białko + kanapki ,lub jajecznica (czasami cos innego) reszte dnia rozbijam na 3 michy ryzu z kurczakiem 150g kurczaka na paczke ryzu, oraz na gainera wieczorem nie dokonuje [...]
[...] temu obiłem obojczyk, troche kolano. od wypadku nic nie robie i trzymam sie diety. wyliczyłem swoje zapotrzebowanie kaloryczne przed wypadkiem 2700, diete ułożyłem na 2200, białko 203, węgle 150, tłuszcz 68 żeby był minus kaloryczny plus 30min aerobów i cwiczenia wszystkich partii przez kolejne 30 min dziennie od pn do pt. mam 34 lata waże 92kg [...]
Witam wszystkich.. A wiec zanim zaczne ppowiem ze znalazlem ta dziete na stronie poswieconej kulturystyce.. i nie wiem czy taka dieta moze byc ? Tzn.czy jest dobra dla osoby cwiczącej ? 5000 kcal , 300 g bialko Śniadanie 7:30 3 jaja; 30 gramów pasztetu wołowego, dwie grzanki z masłem, 2 szklanki mleka Drugie śniadanie 10:00 Kanapka z mięsem, 1 [...]
[...] Mam 17 lat, 73kg, 190cm wzrostu, ektomorfik. Ułożyłem sobie dietę na mase z podwieszonego tematu, wszystko super lecz jest jedno ale. Trzymałem się schematu 50% węgle, 30% białko i 20% tluszczu. Wyszło mi zatem 420 węgli, 75g tluszczu i aż 252g białka. Nie uważacie, że to za dużo? Może 100g białka przenieść do węgli? Wtedy będzie się zgadzało. [...]
[...] 100 gr V kura 200 gr; makaron razowy/ryż brązowy/ryż basmati 100 gr VI twaróg chudy 100 gr; oliwa z oliwek/olej lniany 10 gr B: 240 W 181 T 59 kcal 2245 W dt po treningu białko + banan. Trening split 4x w tyg. Aeroby 6-7 x w tyg.; w dt 40 min. po treningu w dnt 25 min. na czczo + 40 min wieczorem. Do tego chce kupic PH Epistane . [...]
Wiadomo oczywiście że przed snem białko + tłuszcze. Czy jest jakaś znaczna różnica jeśli spożyję przed snem omlet/jajecznicę z olejem z pestek winogron(dodanym na już gotowe jajka), a nie twaróg z oliwą z oliwek? Wiem, że oliwa z oliwek to jednonasycone kwasy a ten z pestek to głownie wielonasycone, ale tak się składa, że jednonasyconych mam [...]