SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Redukcja Suplementacja w co zainwestować?

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] reszty tkanki tłuszczowej jednak nie dysponuję na chwilę obecną wysokim budżetem. Chciałbym się dowiedzieć w co jest lepiej zainwestować,(jakiś dobry spalacz tłuszczu czy białko) jeśli ćwiczę na siłowni + dodatkowo co dziennie (jeśli pozwala pogoda) biegam po około 10- 13km. Oczywiście dieta jest nisko węglowodanowa z ujemnym bilansem [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 772 Data: 2013-03-19 17:05:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kilka podstawowych pytań

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] mój staż wynosi niecałe 2 miesiące. Mam kilka pytań w związku z tym: 1. Czy rozsądne będzie rozpoczęcie suplementacji kreatyna (mono) od stycznia? 2. Zestaw kreatyna + białko + bcaa + carbo ma sens? 3. trening 3 razy w tygodniu klata + biceps, plecy + triceps, nogi + barki, brzuszek na każdym treningu może być? Z systematycznym wysiłkiem do [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1016 Data: 2012-12-06 21:17:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dobowy problem z odżywianiem.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 6:30 pobudka 7:00-9:00 rower 9:00-10:00 prysznic po rowerze, przygotowanie się do pracy 11:00-19:00 praca, przerwa do wyboru od 14 do 14:40 ~ 20 - powrót do domu. Jakieś pomysły jak rozpisać posiłki względem takiego trybu godzinowego? Z góry dziękuję za pomoc i sugestie. W możliwości"posiłkowe" wchodzi też jakieś szybko przyswajalne białko itp.

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1246 Data: 2015-06-08 01:01:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ZESTAW SUPLEMENTOW [do oceny]

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Sam złożyłem sobie zestawik supli, możecie udzielic mi podpowiedzi czy jest OK? cos dobrac czy wyrzucic? Bialko: http://www.sfd.pl/sklep/Trec_Whey_Pump_X-Treme-opis28210.html#wartosci BCAA: http://www.sfd.pl/sklep/Trec_BCAA_Turbo_Jet-opis26447.html AAKG: http://www.sfd.pl/sklep/Trec_AAKG_HardCore-opis1555.html HMB: [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 2601 Data: 2015-08-07 19:05:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odżywki + boks

    Temat
    Odżywki i suplementy

    I tak jak w temacie czy cwiczac boks 3 razy w tygodniu i do tego robie trening domatora 2 razy w tygodniu moge brać jakieś białko typ: Ostrowia ?? Zależy mi na zaogrągleniu moich mięsni :D czyli poprostu ich wyrobienie narazie jestem suchar wiec niema z czego je sie tam robic i planuje kupic bialeczko dolaczyc je do diety bo niemoge jesc tyle [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 2475 Data: 2007-09-15 12:31:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do oceny, 70kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] ryż + warzywa Kolacja Ser biały półtłusty i pomidor ogórek Codziennie pije dawkę bialka Proszę o pomoc dodaje Ze ćwiczę od 8 mc. Sa wakacje i jeDze codziennie rowerem po 6 km pomiędzy obiadem a kolacja jest trening wtedy pije białko po treningu plus banana :) a jako podwieczorek jadam tuńczyka z pomidorem lub łososia czym to moge zastąpić?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1005 Data: 2017-07-09 21:52:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Straszna Klatka 16 Lat (Domowicz)

    Temat
    Trening w domu

    Witam,więc chciałbym zacząć coś robić ze swoja figura jest nietypowa mogę coś kupić do około 100 zł nie wiem co zabardzo kupic w domu mam hantelke 2 kg i jakiegos motylka. Aha kupiłem ostatnio sobie /Megabol Anabol 100% Białko Zwierzęce" Czy to coś da? ma bardzo niesmaczny smak ,co mogę robić samemu w domu zeby poprawic moj stan glownie chodzi o [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 2189 Data: 2010-01-02 21:22:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zapach potu amoniak

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Mam dziwny problem, jestem na masie pare tygodni temu skończyłem cykl kreatynowy. Trzy tygodnie temu gdy zdjałem po treningu koszulkę śmierdziała ona amoniakiem. Poszukałem w internecie co to może być, no i przeczytalem że podobne objawy są przy długich sesjach aerobowych itp. Nie robię aerobów, na następnych treningach pot 'pachniał' normalnie aż [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1729 Data: 2013-11-09 15:51:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cześć! Moje szybkie pytania: jak wygląda zawartość aminokwasów w jednej porcji tego produktu? A także jak szybko wchłania się to białko? http://www.sfd.pl/sklep/SFD_WPI_Isowhey_Instant_-opis31440.html Pozdrawiam, Marcin. PS: Czy planujecie wprowadzić do sprzedaży większe i bardziej ekonomiczne opakowania produktów SFD? Np 2.5kg (5kg) Leucine [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1979 Data: 2014-12-27 14:56:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zapytanie- podział makroskładników

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, Po ponad 12 mce redukcji wagi doszedłem do wymarzonej 77kg. Waga utrzymuje się od kilku miesięcy. Chciałbym teraz zredukować tłuszcz w okolicy dolnej partii brzucha. Jedna z firm rozpisała mi dietę z założeniem wyrzeźbienia ciała. W moje makroskładniki podzielone wg takiej proporcji- Tłuszcze ok 80 gr, Białko ok 110gr oraz Węglowodany ok [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1343 Data: 2016-04-17 20:06:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa i jednocześnie redukcja ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] udach no i brzuchu. Do tej pory ćwiczyłem planem masowym tzn. na górne partie a nogi ćwiczyłem mniejszymi ciężarami i więcej powt. stosuje ujemny bilans do tego carbo+białko po treningu, nie wiem czy to ma wszystko sens, ten plan masowy i ujemny bilans co mi radzicie bo nie da sie jednoczesnie budować mięśni i gubić tłuszczu w takim razie [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1652 Data: 2006-03-17 21:29:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Układam pierwszą diete prosze o pomoc

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Mam 19 lat mój cel to masa.Mam skłonnosci do łapania tłuszczu.Nie wiem czy dobrze ustaliłem proporcje - białko 1.9 , weglowodany 5 , tłuszcze 1 Zapotrzebowanie wyszło 2720 i mniej wiecej sie zgadza.I teraz mam kolejny problem bo nie wiem jak powinnien wygladac rozkład posiłków. Chodzi mi o to zeby ktos mi napisal ze np. pierwszy posiłek to tyle i [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1131 Data: 2005-07-11 11:40:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mam: Diete Białko dymatize 2,3 kg Monster massa 3kg Horse Power Xpand Caplets Mysle nad No - Xplode albo nitrobolon i zostało mi jeszcze pol puszki Clouta 1 do tego che kupic tauryne i moze L-glutamine, witaminki i Zma Cel masa Przebyte cykle: 1. monohydrat 2.jablczan kreatyny cell pump 3. Xp 4 Hp + massacra 5. potem jeszcze jakies kapsy [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1316 Data: 2008-10-03 14:47:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta pytanie i prosba plz

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    mam17lat- 186cm 75kg cwicze ok 7miesiecy, na pcozatku wazylem 67kg cw bez diety. teraz planuje jakas wprowadzic i mam takie pytanie czy jest dobra (jestem uczulony na bialko) moje zapotrzebowanie wynosi 2900kcal Na snaidanie bede jadl platki owsiane +mleko i jakis chlebejk razowy z wedlino Na 2 sniadanie to co w szkole jakies kanapki wedlina [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 961 Data: 2009-05-15 21:47:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DIeta jest Trening jest Efekty małe

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] mi sie ze zmiany sa wrecz minimalne, zrezygnowalem z innych sportow na rzecz silowni i prowadze teraz tryb osiadly, podam do oceny swoja diete ktora aktualnie mam; rano- białko + kanapki ,lub jajecznica (czasami cos innego) reszte dnia rozbijam na 3 michy ryzu z kurczakiem 150g kurczaka na paczke ryzu, oraz na gainera wieczorem nie dokonuje [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1317 Data: 2011-12-15 18:06:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • złamanie reki podczas redukcji

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] temu obiłem obojczyk, troche kolano. od wypadku nic nie robie i trzymam sie diety. wyliczyłem swoje zapotrzebowanie kaloryczne przed wypadkiem 2700, diete ułożyłem na 2200, białko 203, węgle 150, tłuszcz 68 żeby był minus kaloryczny plus 30min aerobów i cwiczenia wszystkich partii przez kolejne 30 min dziennie od pn do pt. mam 34 lata waże 92kg [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 847 Data: 2014-06-24 18:23:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy taka dieta moze byc ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam wszystkich.. A wiec zanim zaczne ppowiem ze znalazlem ta dziete na stronie poswieconej kulturystyce.. i nie wiem czy taka dieta moze byc ? Tzn.czy jest dobra dla osoby cwiczącej ? 5000 kcal , 300 g bialko Śniadanie 7:30 3 jaja; 30 gramów pasztetu wołowego, dwie grzanki z masłem, 2 szklanki mleka Drugie śniadanie 10:00 Kanapka z mięsem, 1 [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 914 Data: 2008-04-11 12:12:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Makroskładniki w diecie.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Mam 17 lat, 73kg, 190cm wzrostu, ektomorfik. Ułożyłem sobie dietę na mase z podwieszonego tematu, wszystko super lecz jest jedno ale. Trzymałem się schematu 50% węgle, 30% białko i 20% tluszczu. Wyszło mi zatem 420 węgli, 75g tluszczu i aż 252g białka. Nie uważacie, że to za dużo? Może 100g białka przenieść do węgli? Wtedy będzie się zgadzało. [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2014 Data: 2013-06-17 19:36:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 100 gr V kura 200 gr; makaron razowy/ryż brązowy/ryż basmati 100 gr VI twaróg chudy 100 gr; oliwa z oliwek/olej lniany 10 gr B: 240 W 181 T 59 kcal 2245 W dt po treningu białko + banan. Trening split 4x w tyg. Aeroby 6-7 x w tyg.; w dt 40 min. po treningu w dnt 25 min. na czczo + 40 min wieczorem. Do tego chce kupic PH Epistane . [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1065 Data: 2014-11-17 20:26:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Posiłek przed snem - co lepiej?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Wiadomo oczywiście że przed snem białko + tłuszcze. Czy jest jakaś znaczna różnica jeśli spożyję przed snem omlet/jajecznicę z olejem z pestek winogron(dodanym na już gotowe jajka), a nie twaróg z oliwą z oliwek? Wiem, że oliwa z oliwek to jednonasycone kwasy a ten z pestek to głownie wielonasycone, ale tak się składa, że jednonasyconych mam [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2552 Data: 2010-01-27 19:11:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)