SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • metka

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    witam czy powinienem pic duze ilosci wody w czasie brania metki.jak tak to jakie sa to ilosci prosze o odpowiedz. jakie powinienem najlepiej brac bialko do metki .:):) Cwicze okolo 1.5 roku. www.wessietato.pl

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 643 Data: 2011-01-18 10:58:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Panthera Labs Primaltein Whey

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siema, co sadzicie o tym bialku? Dobry skladowo, warto inwestowac w to bialko?

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1843 Data: 2011-06-12 10:47:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kiedy i co

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    mam pytanko. lepiej jeść białko rano czy wieczorem? w ogóle jeśli ktoś sie zna:D to bym poprosiła aby mi zdradził co najlepiej jest jeśc na śniadano, obiad i kolacje.

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 952 Data: 2004-06-14 20:55:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak lepiej?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czesc wam! Mam do was takie pytanie co wziąć najpierw kreatyne cell pump czy jakieś białko? zależy mi na masie co byście wzieli pierwsze?

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1236 Data: 2006-09-26 15:56:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Whey Fusion

    Temat
    Targowisko

    Mam do wymiany bialeczko whey fusion ok.2kg . Wzamian chce jakies inne bialko nie musi byc koniecznie 2kg, moze byc 1. smak czekolada data waznosci 2011 kontakt gg: 6533529

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 932 Data: 2010-02-23 17:09:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co brac zeby przytyc

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    powiecie mi co mam wziasc moze jakies bialko duzo jem ale nie moge przytyc mam 17 lat i waze 50kg nie wiem co mam jest zeby przytyc..

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1387 Data: 2011-07-03 15:28:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [S] Białko 2kg

    Temat
    Targowisko

    Activlab Soya pro 2kg nowe nieotwierane smak wanilia najtaniej na allegro http://allegro.pl/activlab-soya-pro-2000g-soja-bialko-sojowe-izolat-i3015439555.html Cena 42,99zł 2kg worek

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 887 Data: 2013-02-11 21:52:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ultimate Nutrition Prostar Whey

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam! Jestem na etapie budowania masy mięśniowej i mam pytanie. Mam szanse za dobra kase kupić białko Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey. Czy nadaje sie ono na etapie "robienia masy"?

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 807 Data: 2014-04-12 21:11:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie połączenie? ;)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Chciałbym się was dziś poradzić czy białko MEX AMERICAN STANDARD WHEY oraz UNIVERSAL SHOCK THERAPY jest dobrym połączeniem? Pozdrawiam ;)

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1161 Data: 2013-01-23 13:57:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • start i odżwyki

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    witam mam 16 lat i ćwiczę od około roku mam 167 wzrostu i ważę 63 kg biorę kreatynę i chciałbym zamienić ją na białko whey protein i pytanie czy mi nie zaszkodzi w wieku 16 lat i czy jeszcze po tym urosnę

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 531 Data: 2015-04-11 17:45:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mega Mass 4000 vs. Gain Fast?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Co jest lepsze na ektomorfika? A i jakie jest najlepsze białko do 140 zł (chodzi o to żeby było dużo) no i jakie BCAA w miare tanie? Z góry dzięki!

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1170 Data: 2004-09-16 19:08:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy to dziala po koxie?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Odzywki i kox ? Czy odzywki w stylu kreatyna hmb dzialaja po koxie czy to strata hajsu i lepiej ladowac w amino ,carbo i bialko?

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1380 Data: 2006-08-02 20:47:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • nitroprogen czy sp80 ??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Co polecacie jako bialko universalne nitroprogen czy sp80?? bo bede bral wedlugo braku w diecie na noc i w szkole.

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1565 Data: 2007-04-10 22:09:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co na start

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam prośba ta sama, tylko kilka lat później Proszę o podanie suplementów na start, coś na wzmocnienie, jakieś białko, jakieś witaminy Za rozsądną cenę. Dzięki z góry Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 575 Data: 2019-11-04 14:40:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SP 80 Olimp czy Trec WPC???

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Chopaki ktore bialko wg was jest lepsze? Interesuje mnie stosunek jakosc/cena, wchlanianie, smak...

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1698 Data: 2004-08-30 13:24:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Które białko lepsze? czy warto kupic ?

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2258 Data: 2010-02-01 17:59:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • witam

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    chciałem zapytać jakie białko wybrać na redukcję ,

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2088 Data: 2015-07-29 19:36:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dot. białka

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam, wykryto u mnie anemie :) i mam totalny zakaz dźwigania ciężarów w związku z tym moje pytanie brzmi czy mogę dalej wcinać białko i czy spowolni ono utratę mięśni. pozdrawiam

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 806 Data: 2005-11-16 15:08:59 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • smak...

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Siema. Kupiłem dziś białko z Olimpa 100% bezsmakowe,ale smakuje jak rzygi...jak surowe jajka Co mam zrobic,zeby móc patrzeć chociaż a to a co dopiero pić..;//

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 961 Data: 2008-03-18 21:50:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • WPC82 z Primatech Nutrition

    Temat
    Odżywki i suplementy

    co to za białko??? stosowła ktos??? http://www.primanutrition.be/

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1970 Data: 2006-05-13 16:06:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)