SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • białko w proszku

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam Zastanawiam się nad białkiem w proszku tylko nie wiem czy będzie to dobry wybór . Mam możliwość załatwienia takiego worka. Tylko jaki to ma smak i czy nie zaszkodzi ? krótki opisz producenta Białko w proszku ZASTOSOWANIE: Białko w proszku jest dodatkiem do produkcji pieczywa cukierniczego, ciastek, wyrobów farmaceutycznych oraz innego [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 3757 Data: 2009-02-25 15:28:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko Bebiko? Mleko w proszku.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    yo co myslicie o takich odrzywkach dla dzieci jak bebiko czy cos tam to chyba tez ma troche bialka i w sumie nie drogie moze sie okaze ze to rewelka w kulturystyce rewelacja na baltyku bebiko bebiko na patyku ze slomy ha, dajcie znac. Radi

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 8796 Data: 2003-05-15 22:51:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy białko może zaszkodzić?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Własnie... Mam 16 lat (od przedwczoraj :P) Ćwicze już jakiś czas, ale mam ochote sprobowac jakichs suplementów. Najbliższe wydaje mi sie białko, tylko mam jakieś wewnętrzne obawy przed braniem "czegokolwiek". Mój kuzyn pakował, ale chyba metanabol, nie mam pojęcia - zrobił mu sie z tego mięśniak Wiec czy od białka może stać sie ze mną coś [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 4082 Data: 2004-06-18 13:35:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko z płatkami

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Czy można na posiłek potreningowy zrobić sobie płatki kukurydziane z mlekiem (węglowodany) i najpierw w tym mleku rozpuścić porcję odżywki białkowej ?? A po 45-60 minutach jakąś rybkę z puszki ?? A drugie pytanie to tak na marginesie: Czy zauważyliście przy treningu superserie biceps/triceps - jakieś spektakularne efekty ?

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 7839 Data: 2010-12-15 08:16:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie BCAA i białko na redukcji?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] się do redukcji (chce zrzucić trochę brzucha, niedużo myślę że ok -4kg ogólnie starczy - jedna uparta fałda na dolnym brzuchu), mam pytanko odnośnie supli, chciałem dokupić białko do uzupełnienia braków w diecie (przeważnie do śniadania) i BCAA, wstępnie z bcaa wybrałem Treca, a białko Prolongatum. Oprócz tych supli będzie jakiś spalacz, i na [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 2780 Data: 2009-03-24 16:53:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko a siła

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Jeżeli uzywamy używek typu Proteina 80% to ona działa na podstawie ze tylko amsa miesniowa rosnie czy natakiiej ze siła rośnie? Czy moze tak i tak? >>>

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 8853 Data: 2002-07-27 14:26:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko<-->HGH

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam ! Mam 16 lat i 157 wzrostu to mało ale obecnie od roku biore słynny hormon wzrostu o którym tyle sie mówie...no i teraz mam taki problem...chciałbym zakupić jakieś białko...mam na oku pewnego Gainera..ale po pierwsze nie wiem czy nie ejstem na to za młody...a po drugie nie wiem czy moge to brac gdy biore hormon...z lekarzem zbytnio nie chce [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 3120 Data: 2006-01-19 14:44:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie białko po treningu ? Mam dwa typy nie wiem które, Proszę o pomoc

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam, Chce kupić sobie białko mam dwie propozycje i nie wiem które będzie lepsze po treningu. Z treningu wracam o około 21-21:30 wiec białko powinno być właściwie wolno wchłanialne(na noc) i szybko wchłanialne żeby zaraz po treningu się wchłaniało. W Moje propozycje: Zastanawiałem się jeszcze nad peak delicoius. A i jeszcze ważna rzecz bo nie [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 2496 Data: 2013-03-28 11:49:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko + zwykła dieta.

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] do was pytanie: Czy zwykła dieta tzn. to co jadłem dotychczas może w większych porcja (dodatkowo rezygnacja z alkoholu, słodyczy, napojów gazowanych, fast food'ów itd.) oraz białko "Biogenix pro longatum" pomoże mi to przytyć? Ile mniej więcej gramów musiałbym brać tego białka - potraficie mi na to odpowiedzieć czy po prostu sam musiałbym sobie [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 775 Data: 2014-01-18 21:41:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko - warto?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Chciałbym was prosić o radę. Mam zamiar zamówić sobie jakieś białko, myślałem nad łowickim lub ostrowi, tylko nie wiem czy jest jakiś sens. Diety nie mam, staram się odżywiać zdrowo, ryż, tuńczyk, kurak itd. Ćwiczę systematycznie 10 miesięcy i pomyślałem, ze może takie białko przyniesie jakieś większe efekty ;) ? Liczę na pomoc. Pozdrawiam. [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1131 Data: 2010-08-16 15:13:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • WHEY 100 białko z trec nutrition

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jakie są opinie na temat tego białka jak ktoś brał niech się wypowie

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 10447 Data: 2011-07-14 00:07:45 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • HMB+Kreatyna+dextro+białko jak??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] jedna kapsułka Kreatyna micro mesh 250 Vitalmax Dextroza plus VITALMAX Whey Protein 80 VITALMAX No i pytanie oczywiście jak to wsyztko brać, głównie chdodzi mi o HMB i białko, bo kreatyne juz stosowałem to wiem, ale mam problem z tym HMB bo na opakowaniu jest napisane że 2 kapsułki dziennie rano i po treningu i to wychodzi 1,8 grama a na [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1800 Data: 2006-12-03 09:52:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • niskobudżetowe białko - redukcja

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] - 1000g (40-45zł) Ten activlab ma dobre recenzje (podobnie jak powyższy olimp), ale taniej wychodzi.. Nie chcę Ostrowii! Ani żadnych podobnych.. Nienajlepiej mi służy białko serwatkowe. Nie wiem czy to chodziło o WPC, kazeine czy co.. Do tej pory miałem - olimp egg protein, megabol - egg, OLIMP PROFI MASS, ale to był bulk, a wolę samo [...]

    Odpowiedzi: 43 Ilość wyświetleń: 3946 Data: 2012-04-25 22:57:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BIAŁKO - SFD - SFD Wpc protein plus 750g x2 paczki WĘGLE - Trec - Mass XXL 3KG Kreta - Trec - CM3 1250 - 360 kap Od Środy zaczynam Dojadać te Suple.. , ale mam dylemat Białko raczej bede Pił Przed samym snem.. i ewentualnie rano zależy czy bede jadł jajka na śniadanie czy nie (poprostu uzupełienie w diecie) Mass XXL myśle pić 1 albo 2 razy [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 2315 Data: 2013-09-30 23:23:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] przygotowawczy sobie robię jeden trening dzienne 5 razy w tygodniu jakieś 2 godziny i chciałbym się poradzić co do suplementacji w jakich ilościach co kupić kreatyny bcaa białko czy inne wynalazki nie mam dużej wiedzy na ten temat nie ważne koszty chcę do października zrobić konkretną formę na nowy sezon staż treningowy na siłowni 3 lata ale [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 939 Data: 2014-06-26 00:37:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • czy białko może zaszkodzic!!!!!!!!!!!

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    czesc wszystkim chodzi mi mianowicie o bialko czyli chcialbym sie zapytac czy moze mi zaszkodzic jem je co dziennie w granicach od 150-200 gram na dzien sa to takie produkty miedzy innymi jak jajka ser maslanki mleko kefiry joguryt itp po teningu zawsze jej posilek ktory zawiera minimim 65 g a reszta w innych posilkach odpiszcie co o tym [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 6443 Data: 2003-05-15 20:49:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko, czy coś innego?

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] ile będzie trzeba :) Cel/problem/opis: Witam. Mam do Was pewne zapytanie. Moim celem jest rzeźba, fajnie wyrzeźbiona sylwetka. Myślę, że do wakacji już coś uda mi się ze swoim ciałem zrobic. W sumie to już jakieś tam zarysy się pojawiają. Przejdę do rzeczy. Czy jako 15 latek białko (szejki) mi pomoże? Czy może jest coś innego? Pozdrawiam.

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1628 Data: 2015-01-03 20:32:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Leucyna+Białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, Postanowiłem, że zmienie coś w swojej suplementacji. Wcześniej stosowałem tylko BCAA okołotreningowo, jednak to było w trakcie sezonu ( basket ). Teraz sezon się skonczył a ja chciałbym zbudować troche mięśnia na kolejną rundę rozgrywek. Pomijając dietę, bo ten dział nie jest od tego ( a takowa jest ), chce się zapytać czy: Leucyna + [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 2194 Data: 2012-05-11 00:05:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Najbardziej efektowny gainer lub bialko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam , chcialbym kupic sobie jakiegos gainera lub bialko. Jest oczywiscie Dieta. Staram sie wpieprzac w domu jak najwiecej , lecz warunki sa tez trudne. Wiem ze gainer tego nie zastapi. Ale w jakims procencie musi. Wiec co byscie proponowali na zwiekszenie masy. jestem wysoki 1.86 i sie zatrzymalem na wadze 81kg. lat 17. Staz 1.5 Roku. Wiem ze [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1752 Data: 2012-03-31 01:25:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak według Was najlepiej przyżądzić białko z jaj kurzych???

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 10520 Data: 2004-09-22 18:30:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)